Garanție de rambursare în 100 de zile Livrare gratuită în toată lumea
449.561opere de artă 30.612artişti 4.658muzee 32limbi

Ernst Ludwig Kirchner Ce urmăresc cumpărătorii

1880 – 1938

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Ernst Ludwig Kirchner de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Ernst Ludwig Kirchner: perspectiva cumpărătorilor

Clienții deschid Cinci femei pe stradă mai des decât orice altă pictură a lui Ernst Ludwig Kirchner: 4.400 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 4% din total. Urmează Femei pe stradă și Street, Berlin. Ernst Ludwig Kirchner a primit 120.200 vizualizări: 5.400 pe pagina artistului și 114.800 pentru picturi. Momentul este favorabil: cu 99% mai multe vizite în Sep 2026 față de Aug 2026. Cea mai bună lună a fost Iul 2026: 81.300 vizite. Navighează în Portugheză (28%), Italiană (13%) și Olandeză (13%). Vizite pe dispozitive: dispozitive de navigare (84%), telefoane mobile (13%) și tablete (2%). Preferința este clară: Nuanțe închise (Paletă de culori) atrage 51% din vizite, deși reprezintă doar 15% din catalog.

Ernst Ludwig Kirchner: primele 10 picturi pe care cumpărătorii le vizualizează

Cele 10 picturi ale lui Ernst Ludwig Kirchner cu cele mai multe vizite pe AllPaintingsStore.com în ultimele douăsprezece luni, în ordine descrescătoare a numărului de vizite.

  1. Cinci femei pe stradă 1 Cinci femei pe stradă, 1914 4.400 vizualizări · 3,6%
  2. Femei pe stradă 2 Femei pe stradă 3.700 vizualizări · 3,0%
  3. Street, Berlin 3 Street, Berlin, 1913 2.600 vizualizări · 2,1%
  4. Judgement of Paris 4 Judgement of Paris 2.300 vizualizări · 1,9%
  5. Selbstbildnis als Kranker 5 Selbstbildnis als Kranker, 1917 2.200 vizualizări · 1,8%
  6. Portretul lui Hans Frisch 6 Portretul lui Hans Frisch, 1917 2.100 vizualizări · 1,7%
  7. Self-Portrait, Double Portrait 7 Self-Portrait, Double Portrait, 1914 1.900 vizualizări · 1,5%
  8. Scena Urbană din Berlin 8 Scena Urbană din Berlin, 1914 1.800 vizualizări · 1,5%
  9. Self-portrait with Model 9 Self-portrait with Model 1.500 vizualizări · 1,2%
  10. The Soldier Bath 10 The Soldier Bath 1.500 vizualizări · 1,2%

Cum se modifică vizitele pe pagina lui Ernst Ludwig Kirchner în funcție de lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Deschide cifrele
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 20263003.900
Iul 20261.40079.900
Aug 20261.40010.200
Sep 20262.30020.800

Cum evoluează vizualizările picturilor lui Ernst Ludwig Kirchner pe lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Ce picturi ale lui Ernst Ludwig Kirchner au atras interesul, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Deschide cifrele
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Judgement of Paris0000000001.000200900
Fränzi vor geschnitztem Stu…0000000002000100
Leaping Dancer, Gret Palucca00000000000100
Turnul Roșu din Halle0000000007000100
Self Portrait with Cat0000000001000100
Self-portrait with Model0000000004000800
Selbstbildnis als Kranker000000000600700500
Calea Ferată Rhätică, Davos00000000030000
Street, Dresden000000000500100200
Der Tanz zwischen den Frauen0000000002000200

Care este distribuția pe dispozitive a audienței lui Ernst Ludwig Kirchner?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Deschide cifrele
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare101.50084,4%
telefoane mobile15.70013,1%
tablete3.0002,5%

În ce limbi navighează cumpărătorii lui Ernst Ludwig Kirchner?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Deschide cifrele
LimbăViziteDistribuie
Portugheză1.10028,2%
Italiană50012,8%
Olandeză50012,8%
Germană3007,7%
Spaniolă3007,7%
Engleză2005,1%
Poloneză2005,1%
Rusă2005,1%
Chinese2005,1%
Arabă1002,6%

Câte vizite zilnice primește Ernst Ludwig Kirchner și care este următorul pas?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Deschide cifrele
ZiuaVizite
Mie 23 Sep900
Joi 24 Sep1.900
Vin 25 Sep1.000
Sâm 26 Sep600
Dum 27 Sep1.200
Lun 28 Sep1.400
Mar 29 Sep900
Mie 30 Sep2.300
Joi 1 Oct1.400
Vin 2 Oct1.100
Sâm 3 Oct900
Dum 4 Oct2.900
Lun 5 Oct1.000
Mar 6 Oct2.000
Mie 7 Oct3.000
Joi 8 Oct2.000
Vin 9 Oct1.400
Sâm 10 Oct2.100
Dum 11 Oct1.800
Lun 12 Oct2.200
Mar 13 Oct2.900
Mie 14 Oct (previzualizare)3.300
Joi 15 Oct (previzualizare)2.800
Vin 16 Oct (previzualizare)1.900
Sâm 17 Oct (previzualizare)1.900
Dum 18 Oct (previzualizare)3.100
Lun 19 Oct (previzualizare)2.400
Mar 20 Oct (previzualizare)3.100
Mie 21 Oct (previzualizare)3.800
Joi 22 Oct (previzualizare)3.200
Vin 23 Oct (previzualizare)2.100
Sâm 24 Oct (previzualizare)2.200
Dum 25 Oct (previzualizare)3.600
Lun 26 Oct (previzualizare)2.800
Mar 27 Oct (previzualizare)3.500
Mie 28 Oct (previzualizare)4.200
Joi 29 Oct (previzualizare)3.600
Vin 30 Oct (previzualizare)2.400
Sâm 31 Oct (previzualizare)2.400
Dum 1 Noi (previzualizare)4.000
Lun 2 Noi (previzualizare)3.100
Mar 3 Noi (previzualizare)3.900

Despre Ernst Ludwig Kirchner pe AllPaintingsStore.com

Care este pictura lui Ernst Ludwig Kirchner care are cele mai multe vizualizări?

Cinci femei pe stradă: 4.400 vizualizări, 4% din totalul vizualizărilor. 10 picturi sunt clasate mai sus.

Care este dimensiunea audienței lui Ernst Ludwig Kirchner?

120.200 vizite în ultimele douăsprezece luni, 5.400 pe pagina artistului și 114.800 pe picturi.

Ce dispozitive folosesc vizitatorii lui Ernst Ludwig Kirchner?

Distribuția vizitelor este dispozitive de navigare (84%), telefoane mobile (13%) și tablete (2%); dispozitive de navigare ocupă prima poziție cu 84%.

În ce limbi citesc cumpărătorii despre Ernst Ludwig Kirchner?

În Portugheză (28%), Italiană (13%) și Olandeză (13%). Portugheză: 28%.

Ce stil de pictură al lui Ernst Ludwig Kirchner atrage cumpărătorii?

Picturi Nuanțe închise (Paletă de culori): 51% din vizite, 15% din catalog.