Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Esaias Van De Velde de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
Esaias Van De Velde: cifrele care contează
Battle of Lekkerbeetje, Vughterheide (Netherlands) este pictura cea mai vizionată a lui Esaias Van De Velde: 300 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, 16% din totalul vizualizărilor artistului. Urmează Merry Company Banqueting on a Terrace și The Ambush of a Wagon Train. În total 2.300 vizite: 600 la pagina artistului și 1.700 la picturi. În scădere cu 50% între Aug 2026 și Sep 2026. Cea mai bună lună: Iul 2026 cu 2.000 vizite. Luxuos (Atmosferă) este stilul preferat: 40% din vizite, 0% din catalog.
Top 10 picturi ale lui Esaias Van De Velde după numărul de vizite
Clasificat în funcție de vizitele pe AllPaintingsStore.com din ultimele douăsprezece luni, nu după scorul catalogului. Locul 1 este pictura lui Esaias Van De Velde pe care oamenii o deschid cel mai des.
Care este traficul lunar al paginii Esaias Van De Velde?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează tabelul
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Oct 2025
0
0
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
0
0
Iul 2026
600
1.400
Aug 2026
0
200
Sep 2026
0
100
Care este traficul lunar pentru picturile lui Esaias Van De Velde?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg cumpărătorii dintre picturile lui Esaias Van De Velde?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează tabelul
Atmosferă
Atmosferă
Operele artistului
Vizite
Dramatic
28,6%
40,0%
Serenitate
42,9%
20,0%
Liniște
28,6%
0,0%
Luxuos
0,0%
40,0%
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Liniștit
42,9%
20,0%
Dramatic
14,3%
40,0%
Plin de bucurie
0,0%
40,0%
Contemplativă
14,3%
0,0%
Sacru
14,3%
0,0%
Tranchil
14,3%
0,0%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
14,0%
0,0%
Umbră difuză
10,0%
21,1%
Lumină moderată
34,0%
0,0%
Echilibru luminos
32,0%
57,9%
Luminos
10,0%
21,1%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
60,0%
52,6%
Culori discrete
22,0%
15,8%
Nuanțe echilibrate și lineare
16,0%
15,8%
Culori clar saturate
2,0%
15,8%
Culoare intensă
0,0%
0,0%
Paletă de culori
Paletă de culori
Operele artistului
Vizite
Culori neutre
57,5%
70,6%
Nuanțe pământii
37,5%
11,8%
Culori pastelate
0,0%
17,6%
Nuanțe închise
2,5%
0,0%
Monocrom
2,5%
0,0%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
54,0%
47,4%
Echilibrat
44,0%
36,8%
Vibrant
2,0%
15,8%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
10,0%
0,0%
Nuanțe blânde
16,0%
21,1%
Echilibrat
8,0%
5,3%
Contrast accentuat
26,0%
42,1%
Contrast maxim
40,0%
31,6%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
4,0%
10,5%
Paletă de culori delicate mixate
4,0%
0,0%
Armonie echilibrată
10,0%
5,3%
Unitate cromatică puternică
32,0%
36,8%
Paletă unitară
50,0%
47,4%
Cum evoluează cele mai populare picturi ale lui Esaias Van De Velde lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează tabelul
Lucrare de artă
Oct 2025
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Merry Company Banqueting on…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Ferry Boat (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ferry Boat
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Preaching of John the Bapti…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Garden Party before a Palace
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ferry Boat (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Banquet in a palatial garde…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Two Horsemen on a Path
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Lazarus at the Rich Man's D…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sumptuous Renaissance Inter…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Care este distribuția pe limbi a audienței lui Esaias Van De Velde?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Afișează tabelul
Limbă
Vizite
Distribuie
Engleză
100
100,0%
Care sunt vizitele zilnice la Esaias Van De Velde și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează tabelul
Ziua
Vizite
Sâm 26 Sep
0
Dum 27 Sep
0
Lun 28 Sep
0
Mar 29 Sep
0
Mie 30 Sep
0
Joi 1 Oct
0
Vin 2 Oct
0
Sâm 3 Oct
0
Dum 4 Oct
0
Lun 5 Oct
0
Mar 6 Oct
0
Mie 7 Oct
100
Joi 8 Oct
0
Vin 9 Oct
0
Sâm 10 Oct
0
Dum 11 Oct
100
Lun 12 Oct
0
Mar 13 Oct
0
Mie 14 Oct
0
Joi 15 Oct
0
Vin 16 Oct
0
Sâm 17 Oct (previzualizare)
0
Dum 18 Oct (previzualizare)
100
Lun 19 Oct (previzualizare)
0
Mar 20 Oct (previzualizare)
0
Mie 21 Oct (previzualizare)
100
Joi 22 Oct (previzualizare)
0
Vin 23 Oct (previzualizare)
0
Sâm 24 Oct (previzualizare)
0
Dum 25 Oct (previzualizare)
100
Lun 26 Oct (previzualizare)
0
Mar 27 Oct (previzualizare)
0
Mie 28 Oct (previzualizare)
100
Joi 29 Oct (previzualizare)
0
Vin 30 Oct (previzualizare)
0
Sâm 31 Oct (previzualizare)
0
Dum 1 Noi (previzualizare)
100
Lun 2 Noi (previzualizare)
0
Mar 3 Noi (previzualizare)
0
Mie 4 Noi (previzualizare)
100
Joi 5 Noi (previzualizare)
0
Vin 6 Noi (previzualizare)
0
Cereri de informații despre Esaias Van De Velde
Care este pictură cea mai vizionată a lui Esaias Van De Velde?
Battle of Lekkerbeetje, Vughterheide (Netherlands), cu 300 vizualizări sau 16% din totalul vizualizărilor. Lista completă ocupă locul 10.
Câte vizite primește Esaias Van De Velde pe AllPaintingsStore.com?
2.300 în ultimele douăsprezece luni (600 pe pagina artistului, 1.700 pe tablouri)
Există un stil al lui Esaias Van De Velde pe care vizitatorii îl preferă?
Da, Luxuos (Atmosferă): 40% din vizite față de 0% din catalog.