Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Eugène Carrière de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Eugène Carrière: perspectiva cumpărătorilor
Clienții deschid Louis Henri Devillez dans son atelier mai des decât orice altă pictură a lui Eugène Carrière: 300 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 7% din total. Urmează Head of a Woman și Nelly Carrière. Eugène Carrière a primit 5.800 vizualizări: 1.800 pe pagina artistului și 4.000 pentru picturi. Momentul este favorabil: cu 225% mai multe vizite în Sep 2026 față de Aug 2026. Cea mai bună lună a fost Iul 2026: 4.000 vizite. Vizite pe dispozitive: dispozitive de navigare (83%), telefoane mobile (14%) și tablete (3%). Preferința este clară: Nuanțe pământii (Paletă de culori) atrage 68% din vizite, deși reprezintă doar 53% din catalog.
Eugène Carrière: primele 10 picturi pe care cumpărătorii le vizualizează
Cele 10 picturi ale lui Eugène Carrière cu cele mai multe vizite pe AllPaintingsStore.com în ultimele douăsprezece luni, în ordine descrescătoare a numărului de vizite.
-
1
Louis Henri Devillez dans son atelier
300 vizualizări · 6,7%
-
2
Head of a Woman, 1900
200 vizualizări · 4,4%
-
3
Nelly Carrière, 1903
200 vizualizări · 4,4%
-
4
L'enfant à la soupière
200 vizualizări · 4,4%
-
5
Marguerite Carrière
200 vizualizări · 4,4%
-
6
Maternité à l'homme en noir
200 vizualizări · 4,4%
-
7
Mother and Child reading
200 vizualizări · 4,4%
-
8
Portrait de femme
200 vizualizări · 4,4%
-
9
PAYSAGE AVEC LAC
200 vizualizări · 4,4%
-
10
Portrait of Pablo Casals, 1903
100 vizualizări · 2,2%
Cum se modifică vizitele pe pagina lui Eugène Carrière în funcție de lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Deschide cifrele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 100 | 0 |
| Iul 2026 | 700 | 3.300 |
| Aug 2026 | 0 | 400 |
| Sep 2026 | 1.000 | 300 |
Cum evoluează vizualizările picturilor lui Eugène Carrière pe lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce picturi ale lui Eugène Carrière corespund preferințelor cumpărătorilor?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Deschide cifrele
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 50,0% | 51,1% |
| Umbră difuză | 30,0% | 28,9% |
| Lumină moderată | 16,0% | 17,8% |
| Echilibru luminos | 2,0% | 2,2% |
| Luminos | 2,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 28,0% | 33,3% |
| Culori discrete | 32,0% | 33,3% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 16,0% | 20,0% |
| Culori clar saturate | 22,0% | 11,1% |
| Culoare intensă | 2,0% | 2,2% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 53,5% | 67,5% |
| Nuanțe închise | 25,6% | 20,0% |
| Monocrom | 14,0% | 10,0% |
| Culori neutre | 7,0% | 2,5% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 38,0% | 42,2% |
| Echilibrat | 46,0% | 42,2% |
| Vibrant | 16,0% | 15,6% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 48,0% | 40,0% |
| Nuanțe blânde | 26,0% | 33,3% |
| Echilibrat | 10,0% | 13,3% |
| Contrast accentuat | 8,0% | 11,1% |
| Contrast maxim | 8,0% | 2,2% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 2,0% | 6,7% |
| Paletă de culori delicate mixate | 2,0% | 0,0% |
| Armonie echilibrată | 2,0% | 0,0% |
| Unitate cromatică puternică | 12,0% | 11,1% |
| Paletă unitară | 82,0% | 82,2% |
Ce picturi ale lui Eugène Carrière au atras interesul, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Deschide cifrele
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of Pablo Casals | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The First Communion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Child at Table | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Lady with a D… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Meditation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Boy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Pianist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Maternity | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lise au piano | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Care este distribuția pe dispozitive a audienței lui Eugène Carrière?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Deschide cifrele
| Dispozitiv | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| dispozitive de navigare | 4.800 | 82,8% |
| telefoane mobile | 800 | 13,8% |
| tablete | 200 | 3,4% |
În ce limbi navighează cumpărătorii lui Eugène Carrière?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Deschide cifrele
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Rusă | 500 | 62,5% |
| Bulgară | 100 | 12,5% |
| Engleză | 100 | 12,5% |
| Poloneză | 100 | 12,5% |
Câte vizite zilnice primește Eugène Carrière și care este următorul pas?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Deschide cifrele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 200 |
| Lun 28 Sep | 200 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 100 |
| Dum 4 Oct | 200 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 100 |
| Sâm 10 Oct | 300 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct | 0 |
| Mie 14 Oct | 0 |
| Joi 15 Oct | 100 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 200 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 200 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 100 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 200 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 200 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 100 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 100 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 200 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 200 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 100 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 100 |
Despre Eugène Carrière pe AllPaintingsStore.com
Care este pictura lui Eugène Carrière care are cele mai multe vizualizări?
- Louis Henri Devillez dans son atelier: 300 vizualizări, 7% din totalul vizualizărilor. 10 picturi sunt clasate mai sus.
Care este dimensiunea audienței lui Eugène Carrière?
- 5.800 vizite în ultimele douăsprezece luni, 1.800 pe pagina artistului și 4.000 pe picturi.
Ce dispozitive folosesc vizitatorii lui Eugène Carrière?
- Distribuția vizitelor este dispozitive de navigare (83%), telefoane mobile (14%) și tablete (3%); dispozitive de navigare ocupă prima poziție cu 83%.
Ce stil de pictură al lui Eugène Carrière atrage cumpărătorii?
- Picturi Nuanțe pământii (Paletă de culori): 68% din vizite, 53% din catalog.