Garanție de rambursare în 100 de zile Livrare gratuită în toată lumea
449.514opere de artă 30.612artişti 4.658muzee 32limbi

Federico Zandomeneghi Tablouri populare și date privind vizitele

1841 – 1917

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Federico Zandomeneghi de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Federico Zandomeneghi: cifrele care contează

Mother and Daughter este pictura cea mai vizionată a lui Federico Zandomeneghi: 500 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, 8% din totalul vizualizărilor artistului. Urmează The good book și Girl with Blond Hair. În total 6.600 vizite: 700 la pagina artistului și 5.900 la picturi. În creștere cu 267% între Aug 2026 și Sep 2026. Cea mai bună lună: Iul 2026 cu 5.100 vizite. Distribuție pe dispozitive: dispozitive de navigare (88%) și telefoane mobile (12%). Culori clar saturate (Saturație culoare) este stilul preferat: 22% din vizite, 8% din catalog.

Top 10 picturi ale lui Federico Zandomeneghi după numărul de vizite

Clasificat în funcție de vizitele pe AllPaintingsStore.com din ultimele douăsprezece luni, nu după scorul catalogului. Locul 1 este pictura lui Federico Zandomeneghi pe care oamenii o deschid cel mai des.

  1. Mother and Daughter 1 Mother and Daughter, 1879 500 vizualizări · 7,9%
  2. The good book 2 The good book, 1897 400 vizualizări · 6,3%
  3. Girl with Blond Hair 3 Girl with Blond Hair 400 vizualizări · 6,3%
  4. The Cook 4 The Cook 300 vizualizări · 4,8%
  5. Place d'Anvers, Paris 5 Place d'Anvers, Paris, 1880 200 vizualizări · 3,2%
  6. Girl with Flowers 6 Girl with Flowers 200 vizualizări · 3,2%
  7. 'Waiting (also known as Girl by the Window)' 7 'Waiting (also known as Girl by the Window)' 200 vizualizări · 3,2%
  8. Lady in Red 8 Lady in Red, 1873 200 vizualizări · 3,2%
  9. Chest of a Young Girl 9 Chest of a Young Girl 200 vizualizări · 3,2%
  10. Woman on an armchair 10 Woman on an armchair, 1908 200 vizualizări · 3,2%

Care este traficul lunar al paginii Federico Zandomeneghi?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Afișează tabelul
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 20261000
Iul 20263004.800
Aug 20260300
Sep 2026300800

Care este traficul lunar pentru picturile lui Federico Zandomeneghi?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Cum evoluează cele mai populare picturi ale lui Federico Zandomeneghi lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Afișează tabelul
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
The Curl (also known as La…00000000000100
Place d'Anvers, Paris00000000020000
Girl with Braid000000000000
La Roussotte000000000000
Donna con occhi azzurri (Fe…00000000010000
The Awakening000000000000
Repose in the Meadow (also…000000000000
A Bunch of Flowers000000000000
The Purple Hat00000000010000
Little girl000000000000

Telefoane sau computere: de pe ce dispozitiv a navigat Federico Zandomeneghi?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Afișează tabelul
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare5.80087,9%
telefoane mobile80012,1%

Care este distribuția pe limbi a audienței lui Federico Zandomeneghi?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Afișează tabelul
LimbăViziteDistribuie
Daneză100100,0%

Care sunt vizitele zilnice la Federico Zandomeneghi și care este prognoza?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Afișează tabelul
ZiuaVizite
Vin 25 Sep0
Sâm 26 Sep100
Dum 27 Sep0
Lun 28 Sep0
Mar 29 Sep0
Mie 30 Sep200
Joi 1 Oct100
Vin 2 Oct200
Sâm 3 Oct0
Dum 4 Oct0
Lun 5 Oct0
Mar 6 Oct0
Mie 7 Oct100
Joi 8 Oct100
Vin 9 Oct200
Sâm 10 Oct0
Dum 11 Oct0
Lun 12 Oct100
Mar 13 Oct0
Mie 14 Oct0
Joi 15 Oct100
Vin 16 Oct (previzualizare)100
Sâm 17 Oct (previzualizare)0
Dum 18 Oct (previzualizare)0
Lun 19 Oct (previzualizare)0
Mar 20 Oct (previzualizare)0
Mie 21 Oct (previzualizare)100
Joi 22 Oct (previzualizare)100
Vin 23 Oct (previzualizare)100
Sâm 24 Oct (previzualizare)0
Dum 25 Oct (previzualizare)0
Lun 26 Oct (previzualizare)0
Mar 27 Oct (previzualizare)0
Mie 28 Oct (previzualizare)100
Joi 29 Oct (previzualizare)100
Vin 30 Oct (previzualizare)100
Sâm 31 Oct (previzualizare)0
Dum 1 Noi (previzualizare)0
Lun 2 Noi (previzualizare)0
Mar 3 Noi (previzualizare)0
Mie 4 Noi (previzualizare)100
Joi 5 Noi (previzualizare)100

Cereri de informații despre Federico Zandomeneghi

Care este pictură cea mai vizionată a lui Federico Zandomeneghi?

Mother and Daughter, cu 500 vizualizări sau 8% din totalul vizualizărilor. Lista completă ocupă locul 10.

Câte vizite primește Federico Zandomeneghi pe AllPaintingsStore.com?

6.600 în ultimele douăsprezece luni (700 pe pagina artistului, 5.900 pe tablouri)

Federico Zandomeneghi este vizualizat mai mult de pe telefoane sau de pe computere?

Vizitele sunt distribuite pe dispozitive de navigare (88%) și telefoane mobile (12%); dispozitive de navigare conduce cu 88%.

Există un stil al lui Federico Zandomeneghi pe care vizitatorii îl preferă?

Da, Culori clar saturate (Saturație culoare): 22% din vizite față de 8% din catalog.