Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Frans Hals I de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
Frans Hals I: perspectiva cumpărătorilor
Clienții deschid Cavalierul Zâmbind mai des decât orice altă pictură a lui Frans Hals I: 900 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 4% din total. Urmează The Meagre Company (detail) și Copilul cu Flaut. Frans Hals I a primit 27.000 vizualizări: 4.800 pe pagina artistului și 22.200 pentru picturi. Momentul este favorabil: cu 120% mai multe vizite în Sep 2026 față de Aug 2026. Cea mai bună lună a fost Iul 2026: 20.400 vizite. Vizite pe dispozitive: dispozitive de navigare (88%), telefoane mobile (11%) și tablete (1%). Preferința este clară: Unitate cromatică puternică (Armonie cromatică) atrage 60% din vizite, deși reprezintă doar 46% din catalog.
Frans Hals I: primele 10 picturi pe care cumpărătorii le vizualizează
Cele 10 picturi ale lui Frans Hals I cu cele mai multe vizite pe AllPaintingsStore.com în ultimele douăsprezece luni, în ordine descrescătoare a numărului de vizite.
Cum se modifică vizitele pe pagina lui Frans Hals I în funcție de lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Deschide cifrele
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Oct 2025
0
0
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
400
1.400
Iul 2026
2.200
18.200
Aug 2026
500
1.000
Sep 2026
1.700
1.600
Cum evoluează vizualizările picturilor lui Frans Hals I pe lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce picturi ale lui Frans Hals I corespund preferințelor cumpărătorilor?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Deschide cifrele
Atmosferă
Atmosferă
Operele artistului
Vizite
Elegant
59,3%
49,2%
Clasic
11,1%
14,7%
Dramatic
14,8%
10,7%
Liniște
7,4%
10,7%
Luxuos
3,7%
5,1%
Jucăuș
3,7%
1,5%
Serenitate
0,0%
2,0%
Impactant
0,0%
1,5%
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Contemplativă
33,3%
40,6%
Liniștit
25,9%
16,8%
Melancolic
11,1%
10,2%
Romantic
7,4%
5,1%
Sobru
3,7%
5,6%
Nostalgic
7,4%
4,6%
Plin de bucurie
3,7%
4,6%
Misterios
3,7%
4,6%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
72,0%
69,4%
Umbră difuză
20,0%
24,9%
Lumină moderată
8,0%
4,9%
Echilibru luminos
0,0%
0,4%
Luminos
0,0%
0,4%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
60,0%
62,0%
Culori discrete
28,0%
27,8%
Nuanțe echilibrate și lineare
8,0%
9,8%
Culori clar saturate
4,0%
0,4%
Culoare intensă
0,0%
0,0%
Paletă de culori
Paletă de culori
Operele artistului
Vizite
Nuanțe pământii
88,1%
96,9%
Culori neutre
2,4%
1,8%
Monocrom
4,8%
0,9%
Nuanțe închise
4,8%
0,4%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
72,0%
71,0%
Echilibrat
26,0%
29,0%
Vibrant
2,0%
0,0%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
14,0%
11,4%
Nuanțe blânde
12,0%
18,0%
Echilibrat
2,0%
11,0%
Contrast accentuat
40,0%
31,0%
Contrast maxim
32,0%
28,6%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
4,0%
3,7%
Paletă de culori delicate mixate
10,0%
9,8%
Armonie echilibrată
24,0%
11,8%
Unitate cromatică puternică
46,0%
60,0%
Paletă unitară
16,0%
14,7%
Ce picturi ale lui Frans Hals I au atras interesul, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Deschide cifrele
Lucrare de artă
Oct 2025
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Cavalierul Zâmbind
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
400
Marriage Portrait of Isaac…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Paulus Verschuur
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
0
Paulus Verschuur
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Laughing Child
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Smoker
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Malle Babbe
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
100
Buffoon Playing a Lute
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
Family Group in a Landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Portrait of a Seated Woman
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Care este distribuția pe dispozitive a audienței lui Frans Hals I?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Deschide cifrele
Dispozitiv
Vizite
Distribuie
dispozitive de navigare
23.700
87,8%
telefoane mobile
3.100
11,5%
tablete
200
0,7%
În ce limbi navighează cumpărătorii lui Frans Hals I?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Deschide cifrele
Limbă
Vizite
Distribuie
Spaniolă
600
21,4%
Koreană
500
17,9%
Italiană
300
10,7%
Engleză
200
7,1%
Franceză
200
7,1%
Lituaniană
200
7,1%
Olandeză
200
7,1%
Cehă
100
3,6%
Croată
100
3,6%
Japoneză
100
3,6%
Câte vizite zilnice primește Frans Hals I și care este următorul pas?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Deschide cifrele
Ziua
Vizite
Joi 24 Sep
0
Vin 25 Sep
300
Sâm 26 Sep
300
Dum 27 Sep
900
Lun 28 Sep
200
Mar 29 Sep
700
Mie 30 Sep
0
Joi 1 Oct
200
Vin 2 Oct
300
Sâm 3 Oct
200
Dum 4 Oct
100
Lun 5 Oct
100
Mar 6 Oct
300
Mie 7 Oct
200
Joi 8 Oct
100
Vin 9 Oct
100
Sâm 10 Oct
400
Dum 11 Oct
200
Lun 12 Oct
100
Mar 13 Oct
300
Mie 14 Oct
400
Joi 15 Oct (previzualizare)
100
Vin 16 Oct (previzualizare)
200
Sâm 17 Oct (previzualizare)
200
Dum 18 Oct (previzualizare)
300
Lun 19 Oct (previzualizare)
100
Mar 20 Oct (previzualizare)
300
Mie 21 Oct (previzualizare)
100
Joi 22 Oct (previzualizare)
100
Vin 23 Oct (previzualizare)
100
Sâm 24 Oct (previzualizare)
200
Dum 25 Oct (previzualizare)
200
Lun 26 Oct (previzualizare)
100
Mar 27 Oct (previzualizare)
200
Mie 28 Oct (previzualizare)
100
Joi 29 Oct (previzualizare)
0
Vin 30 Oct (previzualizare)
100
Sâm 31 Oct (previzualizare)
100
Dum 1 Noi (previzualizare)
200
Lun 2 Noi (previzualizare)
100
Mar 3 Noi (previzualizare)
200
Mie 4 Noi (previzualizare)
100
Despre Frans Hals I pe AllPaintingsStore.com
Care este pictura lui Frans Hals I care are cele mai multe vizualizări?
Cavalierul Zâmbind: 900 vizualizări, 4% din totalul vizualizărilor. 10 picturi sunt clasate mai sus.
Care este dimensiunea audienței lui Frans Hals I?
27.000 vizite în ultimele douăsprezece luni, 4.800 pe pagina artistului și 22.200 pe picturi.
Ce dispozitive folosesc vizitatorii lui Frans Hals I?
Distribuția vizitelor este dispozitive de navigare (88%), telefoane mobile (11%) și tablete (1%); dispozitive de navigare ocupă prima poziție cu 88%.
Ce stil de pictură al lui Frans Hals I atrage cumpărătorii?
Picturi Unitate cromatică puternică (Armonie cromatică): 60% din vizite, 46% din catalog.