Garanție de rambursare în 100 de zile Livrare gratuită în toată lumea
646.759opere de artă 53.420artişti 5.406muzee 32limbi

Frans Hals Ce urmăresc cumpărătorii

1580 – 1666

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Frans Hals de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Frans Hals: perspectiva cumpărătorilor

Clienții deschid Cavalierul Zâmbind mai des decât orice altă pictură a lui Frans Hals: 900 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 4% din total. Urmează The Meagre Company (detail) și Copilul cu Flaut. Frans Hals a primit 27.000 vizualizări: 4.800 pe pagina artistului și 22.200 pentru picturi. Momentul este favorabil: cu 120% mai multe vizite în Sep 2026 față de Aug 2026. Cea mai bună lună a fost Iul 2026: 20.400 vizite. Navighează în Chinese (20%), Spaniolă (15%) și Engleză (12%). Vizite pe dispozitive: dispozitive de navigare (88%), telefoane mobile (11%) și tablete (1%). Preferința este clară: Elegant (Atmosferă) atrage 48% din vizite, deși reprezintă doar 26% din catalog.

Frans Hals: primele 10 picturi pe care cumpărătorii le vizualizează

Cele 10 picturi ale lui Frans Hals cu cele mai multe vizite pe AllPaintingsStore.com în ultimele douăsprezece luni, în ordine descrescătoare a numărului de vizite.

  1. Cavalierul Zâmbind 1 Cavalierul Zâmbind, 1624 900 vizualizări · 3,7%
  2. The Meagre Company (detail) 2 The Meagre Company (detail), 1633 900 vizualizări · 3,7%
  3. Copilul cu Flaut 3 Copilul cu Flaut 700 vizualizări · 2,9%
  4. Oficialii și Sergentii Gardei Civice Hadrian 4 Oficialii și Sergentii Gardei Civice Hadrian, 1633 600 vizualizări · 2,4%
  5. Banquet of the Officers of the St Hadrian Civic Guard Company 5 Banquet of the Officers of the St Hadrian Civic Guard Company, 1627 500 vizualizări · 2,0%
  6. The Lute Player, Frans Hals (copy after), c. 1623 - c. 1624 6 The Lute Player, Frans Hals (copy after), c. 1623 - c. 1624, 1624 500 vizualizări · 2,0%
  7. Banquet of the Officers of the St Adrian Civic Guard (the Calivermen) 7 Banquet of the Officers of the St Adrian Civic Guard (the Calivermen), 1627 500 vizualizări · 2,0%
  8. Portrait of a Young Man Holding a Glove 8 Portrait of a Young Man Holding a Glove, 1650 400 vizualizări · 1,6%
  9. Портрет мъж в разкопчана шапка 9 Портрет мъж в разкопчана шапка, 1660 400 vizualizări · 1,6%
  10. Malle Babbe 10 Malle Babbe, 1635 400 vizualizări · 1,6%

Cum se modifică vizitele pe pagina lui Frans Hals în funcție de lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Deschide cifrele
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 20264001.400
Iul 20262.20018.200
Aug 20265001.000
Sep 20261.7001.600

Cum evoluează vizualizările picturilor lui Frans Hals pe lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Ce picturi ale lui Frans Hals au atras interesul, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Deschide cifrele
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Cavalierul Zâmbind0000000004000400
gypsy girl000000000000
Malle Babbe000000000000
Laughing Child00000000010000
The Smoker00000000020000
Malle Babbe000000002001000100
Buffoon Playing a Lute0000000002001000
Family Group in a Landscape00000000010000
Portrait of a Seated Woman00000000020000
Group of Children00000000030000

Care este distribuția pe dispozitive a audienței lui Frans Hals?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Deschide cifrele
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare23.70087,8%
telefoane mobile3.10011,5%
tablete2000,7%

În ce limbi navighează cumpărătorii lui Frans Hals?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Deschide cifrele
LimbăViziteDistribuie
Chinese80019,5%
Spaniolă60014,6%
Engleză50012,2%
Lituaniană50012,2%
Franceză3007,3%
Italiană3007,3%
Koreană2004,9%
Olandeză2004,9%
Bulgară1002,4%
Cehă1002,4%

Câte vizite zilnice primește Frans Hals și care este următorul pas?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Deschide cifrele
ZiuaVizite
Dum 4 Oct100
Lun 5 Oct100
Mar 6 Oct300
Mie 7 Oct200
Joi 8 Oct100
Vin 9 Oct100
Sâm 10 Oct400
Dum 11 Oct200
Lun 12 Oct100
Mar 13 Oct300
Mie 14 Oct400
Joi 15 Oct1.400
Vin 16 Oct800
Sâm 17 Oct300
Dum 18 Oct300
Lun 19 Oct200
Mar 20 Oct700
Mie 21 Oct800
Joi 22 Oct400
Vin 23 Oct600
Sâm 24 Oct400
Dum 25 Oct (previzualizare)300
Lun 26 Oct (previzualizare)200
Mar 27 Oct (previzualizare)700
Mie 28 Oct (previzualizare)700
Joi 29 Oct (previzualizare)1.000
Vin 30 Oct (previzualizare)800
Sâm 31 Oct (previzualizare)600
Dum 1 Noi (previzualizare)400
Lun 2 Noi (previzualizare)200
Mar 3 Noi (previzualizare)800
Mie 4 Noi (previzualizare)900
Joi 5 Noi (previzualizare)1.200
Vin 6 Noi (previzualizare)900
Sâm 7 Noi (previzualizare)700
Dum 8 Noi (previzualizare)400
Lun 9 Noi (previzualizare)300
Mar 10 Noi (previzualizare)900
Mie 11 Noi (previzualizare)1.000
Joi 12 Noi (previzualizare)1.300
Vin 13 Noi (previzualizare)1.000
Sâm 14 Noi (previzualizare)800

Despre Frans Hals pe AllPaintingsStore.com

Care este pictura lui Frans Hals care are cele mai multe vizualizări?

Cavalierul Zâmbind: 900 vizualizări, 4% din totalul vizualizărilor. 10 picturi sunt clasate mai sus.

Care este dimensiunea audienței lui Frans Hals?

27.000 vizite în ultimele douăsprezece luni, 4.800 pe pagina artistului și 22.200 pe picturi.

Ce dispozitive folosesc vizitatorii lui Frans Hals?

Distribuția vizitelor este dispozitive de navigare (88%), telefoane mobile (11%) și tablete (1%); dispozitive de navigare ocupă prima poziție cu 88%.

În ce limbi citesc cumpărătorii despre Frans Hals?

În Chinese (20%), Spaniolă (15%) și Engleză (12%). Chinese: 20%.

Ce stil de pictură al lui Frans Hals atrage cumpărătorii?

Picturi Elegant (Atmosferă): 48% din vizite, 26% din catalog.