Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Frans Pourbus the Elder de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Frans Pourbus the Elder: cererea într-o privire
Cea mai vizionată pictură a lui Frans Pourbus the Elder pe AllPaintingsStore.com în ultimul an este Portrait of Vincenzo: 300 vizualizări, reprezentând 23% din totalul vizualizărilor artistului. Următorul în cerere: Portrait of a Woman și Portrait of Maria Vertemata. Frans Pourbus the Elder a generat în total 1.500 vizite, dintre care 400 pe pagina artistului și 1.100 pe picturi individuale. Luna de vârf: Iul 2026, cu 1.200 vizite. Clienții tind spre Contemplativă (Ton emoțional): 100% din vizite, față de 25% din catalogul artistului.
Cele 8 picturi ale lui Frans Pourbus the Elder pe care cumpărătorii le deschid cel mai des
Un clasament al cererii în funcție de vizitele reale din ultimele douăsprezece luni pe AllPaintingsStore.com: cele 8 picturi ale lui Frans Pourbus the Elder au fost cele mai vizitate, în ordine descrescătoare.
-
1
Portrait of Vincenzo
300 vizualizări · 23,1%
-
2
Portrait of a Woman
300 vizualizări · 23,1%
-
3
Portrait of Maria Vertemata
200 vizualizări · 15,4%
-
4
Portrait of Maria de Medici
100 vizualizări · 7,7%
-
5
Portrait of Henry IV of France
100 vizualizări · 7,7%
-
6
Portrait of Marie de Médici, Queen of France
100 vizualizări · 7,7%
-
7
Portraits of Archduke Albrecht and Archduchess Isabella
100 vizualizări · 7,7%
-
8
Portrait of Francesco IV Gonzaga
100 vizualizări · 7,7%
Ce nivel de interes are Frans Pourbus the Elder în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Vezi datele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 200 | 1.000 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 200 | 100 |
Câte vizualizări au picturile lui Frans Pourbus the Elder?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de picturi aleg cumpărătorii lui Frans Pourbus the Elder?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Vezi datele
| Atmosferă | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Clasic | 50,0% | 100,0% |
| Dramatic | 25,0% | 0,0% |
| Elegant | 25,0% | 0,0% |
| Ton emoțional | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Contemplativă | 25,0% | 100,0% |
| Sobru | 50,0% | 0,0% |
| Liniștit | 25,0% | 0,0% |
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 62,5% | 53,8% |
| Umbră difuză | 37,5% | 46,2% |
| Lumină moderată | 0,0% | 0,0% |
| Echilibru luminos | 0,0% | 0,0% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 50,0% | 84,6% |
| Culori discrete | 25,0% | 0,0% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 12,5% | 7,7% |
| Culori clar saturate | 12,5% | 7,7% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 68,8% | 84,6% |
| Echilibrat | 31,2% | 15,4% |
| Vibrant | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 0,0% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 31,2% | 38,5% |
| Echilibrat | 18,8% | 7,7% |
| Contrast accentuat | 12,5% | 7,7% |
| Contrast maxim | 37,5% | 46,2% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 6,2% | 7,7% |
| Paletă de culori delicate mixate | 12,5% | 23,1% |
| Armonie echilibrată | 6,2% | 0,0% |
| Unitate cromatică puternică | 62,5% | 69,2% |
| Paletă unitară | 12,5% | 0,0% |
Ce picturi ale lui Frans Pourbus the Elder sunt solicitate, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Vezi datele
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of a Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of a Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Vincenzo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| Portrait of a Young Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Gentleman in… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Maria de Medici | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| George (c.1531–1585), 5th L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Henry IV of Fra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portraits of Archduke Albre… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
În ce limbi navighează cumpărătorii lui Frans Pourbus the Elder?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Care sunt vizitele zilnice la Frans Pourbus the Elder și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Vezi datele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Mar 22 Sep | 0 |
| Mie 23 Sep | 0 |
| Joi 24 Sep | 0 |
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 200 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 14 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
Frans Pourbus the Elder: întrebări frecvente
Care sunt cele mai căutate picturi ale lui Frans Pourbus the Elder?
- Portrait of Vincenzo conduce cu 300 vizualizări (23% din totalul vizualizărilor lui Frans Pourbus the Elder). Clasamentul de mai sus prezintă top 8.
Ce nivel de interes există pentru Frans Pourbus the Elder?
- 1.500 vizite în ultimele douăsprezece luni: 400 pe pagina artistului și 1.100 pe picturile individuale.
Ce tip de pictură a lui Frans Pourbus the Elder preferă cumpărătorii?
- Contemplativă (Ton emoțional): 100% din vizitele pentru 25% din catalog.