Garanție de rambursare în 100 de zile Livrare gratuită în toată lumea
449.561opere de artă 30.612artişti 4.658muzee 32limbi

George Grosz Statistici privind cererea și vizitatorii

1893 – 1959

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui George Grosz de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

George Grosz: cererea într-o privire

Cea mai vizionată pictură a lui George Grosz pe AllPaintingsStore.com în ultimul an este Pillars of Society: 15.300 vizualizări, reprezentând 33% din totalul vizualizărilor artistului. Următorul în cerere: Eclipseul Soarelui și Orașul. George Grosz a generat în total 34.800 vizite, dintre care 10.400 pe pagina artistului și 24.400 pe picturi individuale. Cererea este în creștere: vizualizările au crescut cu 127% de la Aug 2026 la Sep 2026. Luna de vârf: Iul 2026, cu 24.300 vizite. Cumpărătorii navighează în Germană (25%), Engleză (19%) și Franceză (10%). Interesul provine în principal din Germania (31%), Italia (15%) și Franţa (8%). Clienții navighează pe dispozitive de navigare (69%), telefoane mobile (24%) și tablete (7%). Clienții tind spre Tensiune și neliniște (Ton emoțional): 68% din vizite, față de 0% din catalogul artistului.

Cele 10 picturi ale lui George Grosz pe care cumpărătorii le deschid cel mai des

Un clasament al cererii în funcție de vizitele reale din ultimele douăsprezece luni pe AllPaintingsStore.com: cele 10 picturi ale lui George Grosz au fost cele mai vizitate, în ordine descrescătoare.

  1. Pillars of Society 1 Pillars of Society, 1926 15.300 vizualizări · 32,6%
  2. Eclipseul Soarelui 2 Eclipseul Soarelui, 1926 4.700 vizualizări · 10,0%
  3. Orașul 3 Orașul, 1917 2.300 vizualizări · 4,9%
  4. Cain sau Hitler în iad 4 Cain sau Hitler în iad, 1944 1.600 vizualizări · 3,4%
  5. Explosion 5 Explosion, 1917 1.200 vizualizări · 2,6%
  6. Erotic scene 6 Erotic scene 1.200 vizualizări · 2,6%
  7. Pitul 7 Pitul, 1946 1.000 vizualizări · 2,1%
  8. Café 1 8 Café 1 800 vizualizări · 1,7%
  9. The Gray Day 9 The Gray Day, 1921 600 vizualizări · 1,3%
  10. Suicide 10 Suicide, 1916 600 vizualizări · 1,3%

Ce nivel de interes are George Grosz în fiecare lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Vezi datele
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 2026100600
Iul 20263.80020.500
Aug 20267002.300
Sep 20265.8001.000

Câte vizualizări au picturile lui George Grosz?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Ce picturi ale lui George Grosz sunt solicitate, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Vezi datele
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Cain sau Hitler în iad00000000030000
Eclipseul Soarelui0000000001.90000
Orașul0000000003000600
Pillars of Society0000000003.000200100
Pitul0000000003004000
The Agitator00000000030000
The Burial0000000001001000
Daum marries her pedantic a…000000000000
Interrogation00000000010000
Der Dank des Vaterlands (Th…00000000020000

Ce dispozitive folosesc cumpărătorii pentru a vizualiza lucrările lui George Grosz?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Vezi datele
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare24.10069,3%
telefoane mobile8.30023,9%
tablete2.4006,9%

În ce limbi navighează cumpărătorii lui George Grosz?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Vezi datele
LimbăViziteDistribuie
Germană3.40025,0%
Engleză2.60019,1%
Franceză1.40010,3%
Spaniolă1.3009,6%
Italiană9006,6%
Chinese8005,9%
Poloneză7005,1%
Koreană5003,7%
Portugheză5003,7%
Suedeză4002,9%

Care sunt vizitele zilnice la George Grosz și care este prognoza?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Vezi datele
ZiuaVizite
Mar 22 Sep1.400
Mie 23 Sep1.200
Joi 24 Sep1.600
Vin 25 Sep1.300
Sâm 26 Sep900
Dum 27 Sep1.500
Lun 28 Sep1.300
Mar 29 Sep2.300
Mie 30 Sep800
Joi 1 Oct2.400
Vin 2 Oct2.100
Sâm 3 Oct1.000
Dum 4 Oct1.600
Lun 5 Oct1.200
Mar 6 Oct1.300
Mie 7 Oct1.600
Joi 8 Oct1.800
Vin 9 Oct1.800
Sâm 10 Oct2.500
Dum 11 Oct2.300
Lun 12 Oct7.500
Mar 13 Oct (previzualizare)2.900
Mie 14 Oct (previzualizare)2.100
Joi 15 Oct (previzualizare)3.400
Vin 16 Oct (previzualizare)3.000
Sâm 17 Oct (previzualizare)2.600
Dum 18 Oct (previzualizare)3.100
Lun 19 Oct (previzualizare)5.800
Mar 20 Oct (previzualizare)3.300
Mie 21 Oct (previzualizare)2.400
Joi 22 Oct (previzualizare)3.900
Vin 23 Oct (previzualizare)3.500
Sâm 24 Oct (previzualizare)2.900
Dum 25 Oct (previzualizare)3.600
Lun 26 Oct (previzualizare)6.700
Mar 27 Oct (previzualizare)3.700
Mie 28 Oct (previzualizare)2.700
Joi 29 Oct (previzualizare)4.300
Vin 30 Oct (previzualizare)3.900
Sâm 31 Oct (previzualizare)3.300
Dum 1 Noi (previzualizare)4.000
Lun 2 Noi (previzualizare)7.400

George Grosz: întrebări frecvente

Care sunt cele mai căutate picturi ale lui George Grosz?

Pillars of Society conduce cu 15.300 vizualizări (33% din totalul vizualizărilor lui George Grosz). Clasamentul de mai sus prezintă top 10.

Ce nivel de interes există pentru George Grosz?

34.800 vizite în ultimele douăsprezece luni: 10.400 pe pagina artistului și 24.400 pe picturile individuale.

Pe ce dispozitive navighează cumpărătorii operele lui George Grosz?

Clienții navighează de pe dispozitive de navigare (69%), telefoane mobile (24%) și tablete (7%); dispozitive de navigare generează 69% din vizite.

Ce limbi folosesc vizitatorii lui George Grosz?

Germană (25%), Engleză (19%) și Franceză (10%). Germană este prima cu 25%.

Ce tip de pictură a lui George Grosz preferă cumpărătorii?

Tensiune și neliniște (Ton emoțional): 68% din vizitele pentru 0% din catalog.