Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Gustav Bauernfeind de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Gustav Bauernfeind: cererea într-o privire
Cea mai vizionată pictură a lui Gustav Bauernfeind pe AllPaintingsStore.com în ultimul an este The Wailing Wall, Jerusalem - Gustav Bauernfeind: 3.000 vizualizări, reprezentând 75% din totalul vizualizărilor artistului. Următorul în cerere: The Gate Of The Great Umayyad Mosque, Damascus și Canal Scene in Chioggia with Bragozzo. Gustav Bauernfeind a generat în total 4.300 vizite, dintre care 700 pe pagina artistului și 3.600 pe picturi individuale. Cererea este în creștere: vizualizările au crescut cu 2700% de la Aug 2026 la Sep 2026. Luna de vârf: Sep 2026, cu 2.800 vizite. Clienții navighează pe dispozitive de navigare (79%) și telefoane mobile (21%). Clienții tind spre Nuanțe blânde (Contrast): 82% din vizite, față de 21% din catalogul artistului.
Cele 7 picturi ale lui Gustav Bauernfeind pe care cumpărătorii le deschid cel mai des
Un clasament al cererii în funcție de vizitele reale din ultimele douăsprezece luni pe AllPaintingsStore.com: cele 7 picturi ale lui Gustav Bauernfeind au fost cele mai vizitate, în ordine descrescătoare.
-
1
The Wailing Wall, Jerusalem - Gustav Bauernfeind, 2026
3.000 vizualizări · 75,0%
-
2
The Gate Of The Great Umayyad Mosque, Damascus
300 vizualizări · 7,5%
-
3
Canal Scene in Chioggia with Bragozzo
200 vizualizări · 5,0%
-
4
Street Scene in Jerusalem
200 vizualizări · 5,0%
-
5
Jerusalem from the Mount of Olives
100 vizualizări · 2,5%
-
6
Die Gartenlaube -
100 vizualizări · 2,5%
-
7
Die Gartenlaube -
100 vizualizări · 2,5%
Ce nivel de interes are Gustav Bauernfeind în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Vezi datele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 100 | 0 |
| Iul 2026 | 600 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 2.800 |
Câte vizualizări au picturile lui Gustav Bauernfeind?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de picturi aleg cumpărătorii lui Gustav Bauernfeind?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Vezi datele
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 10,5% | 10,0% |
| Umbră difuză | 21,1% | 0,0% |
| Lumină moderată | 36,8% | 85,0% |
| Echilibru luminos | 31,6% | 5,0% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 63,2% | 87,5% |
| Culori discrete | 21,1% | 0,0% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 10,5% | 5,0% |
| Culori clar saturate | 5,3% | 7,5% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Culori neutre | 52,9% | 80,0% |
| Nuanțe pământii | 41,2% | 12,5% |
| Nuanțe închise | 5,9% | 7,5% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 57,9% | 17,5% |
| Echilibrat | 36,8% | 75,0% |
| Vibrant | 5,3% | 7,5% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 0,0% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 21,1% | 82,5% |
| Echilibrat | 5,3% | 0,0% |
| Contrast accentuat | 15,8% | 0,0% |
| Contrast maxim | 57,9% | 17,5% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 10,5% | 5,0% |
| Paletă de culori delicate mixate | 0,0% | 0,0% |
| Armonie echilibrată | 21,1% | 2,5% |
| Unitate cromatică puternică | 26,3% | 87,5% |
| Paletă unitară | 42,1% | 5,0% |
Ce picturi ale lui Gustav Bauernfeind sunt solicitate, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Vezi datele
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Gate of the Great Umayy… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Wailing Wall, Jerusalem… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.700 |
| The Temple Ruin in Baalbek | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Gate Of The Great Umayy… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| Street Scene in Jerusalem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Canal Scene in Chioggia wit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Market At Jaffa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| At The Entrance To The Temp… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jerusalem from the Mount of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Street Scene In Jaffa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ce dispozitive folosesc cumpărătorii pentru a vizualiza lucrările lui Gustav Bauernfeind?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Vezi datele
| Dispozitiv | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| dispozitive de navigare | 3.400 | 79,1% |
| telefoane mobile | 900 | 20,9% |
În ce limbi navighează cumpărătorii lui Gustav Bauernfeind?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Vezi datele
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Română | 100 | 100,0% |
Care sunt vizitele zilnice la Gustav Bauernfeind și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Vezi datele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 100 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct | 0 |
| Mie 14 Oct | 0 |
| Joi 15 Oct | 0 |
| Vin 16 Oct | 0 |
| Sâm 17 Oct | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 0 |
Gustav Bauernfeind: întrebări frecvente
Care sunt cele mai căutate picturi ale lui Gustav Bauernfeind?
- The Wailing Wall, Jerusalem - Gustav Bauernfeind conduce cu 3.000 vizualizări (75% din totalul vizualizărilor lui Gustav Bauernfeind). Clasamentul de mai sus prezintă top 7.
Ce nivel de interes există pentru Gustav Bauernfeind?
- 4.300 vizite în ultimele douăsprezece luni: 700 pe pagina artistului și 3.600 pe picturile individuale.
Pe ce dispozitive navighează cumpărătorii operele lui Gustav Bauernfeind?
- Clienții navighează de pe dispozitive de navigare (79%) și telefoane mobile (21%); dispozitive de navigare generează 79% din vizite.
Ce tip de pictură a lui Gustav Bauernfeind preferă cumpărătorii?
- Nuanțe blânde (Contrast): 82% din vizitele pentru 21% din catalog.