Garanție de rambursare în 100 de zile Livrare gratuită în toată lumea
449.564opere de artă 30.613artişti 4.658muzee 32limbi

Gustave Moreau Tablouri populare și date privind vizitele

1826 – 1898

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Gustave Moreau de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Gustave Moreau: cifrele care contează

Apariția este pictura cea mai vizionată a lui Gustave Moreau: 4.300 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, 4% din totalul vizualizărilor artistului. Urmează Salome Dancing before Herod și Salome Dancing. În total 110.300 vizite: 15.600 la pagina artistului și 94.700 la picturi. În creștere cu 31% între Aug 2026 și Sep 2026. Cea mai bună lună: Iul 2026 cu 73.800 vizite. Limbi principale: Engleză (33%), Rusă (19%) și Portugheză (7%). Distribuție pe dispozitive: dispozitive de navigare (81%), telefoane mobile (17%) și tablete (3%). Mistic (Atmosferă) este stilul preferat: 22% din vizite, 8% din catalog.

Top 10 picturi ale lui Gustave Moreau după numărul de vizite

Clasificat în funcție de vizitele pe AllPaintingsStore.com din ultimele douăsprezece luni, nu după scorul catalogului. Locul 1 este pictura lui Gustave Moreau pe care oamenii o deschid cel mai des.

  1. Apariția 1 Apariția, 1876 4.300 vizualizări · 4,3%
  2. Salome Dancing before Herod 2 Salome Dancing before Herod 2.400 vizualizări · 2,4%
  3. Salome Dancing 3 Salome Dancing, 1886 2.100 vizualizări · 2,1%
  4. The Triumph of Alexander the Great 4 The Triumph of Alexander the Great, 1892 1.600 vizualizări · 1,6%
  5. Phaeton 5 Phaeton, 1878 1.600 vizualizări · 1,6%
  6. Jason și Medea 6 Jason și Medea, 1865 1.600 vizualizări · 1,6%
  7. Study of Helen 7 Study of Helen, 1890 1.200 vizualizări · 1,2%
  8. Salomé Dansând Înainte De Herod 8 Salomé Dansând Înainte De Herod, 1876 1.100 vizualizări · 1,1%
  9. Venice 9 Venice, 1885 1.100 vizualizări · 1,1%
  10. Salomé dansant devant Hérode 10 Salomé dansant devant Hérode 1.100 vizualizări · 1,1%

Care este traficul lunar al paginii Gustave Moreau?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Afișează tabelul
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 202603.500
Iul 20265.90067.900
Aug 20264.4009.900
Sep 20265.30013.400

Care este traficul lunar pentru picturile lui Gustave Moreau?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Cum evoluează cele mai populare picturi ale lui Gustave Moreau lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Afișează tabelul
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Apariția0000000002.0008001.100
Phaeton00000000100500700300
Salome cu Capul lui Ioan Bo…000000000500200200
Salome Dancing before Herod000000000900800300
Jason și Medea000000000800400400
Mystical Flower00000000030000
Diomede devorat de cai0000000003001000
Salome în închisoare00000000010000
Salome0000000003001000
Salome Dancing0000000001.200600300

Telefoane sau computere: de pe ce dispozitiv a navigat Gustave Moreau?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Afișează tabelul
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare88.90080,6%
telefoane mobile18.30016,6%
tablete3.1002,8%

Care este distribuția pe limbi a audienței lui Gustave Moreau?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Afișează tabelul
LimbăViziteDistribuie
Engleză2.30033,3%
Rusă1.30018,8%
Portugheză5007,2%
Finlandeză4005,8%
Franceză4005,8%
Cehă2002,9%
Spaniolă2002,9%
Italiană2002,9%
Koreană2002,9%
Poloneză2002,9%

Care sunt vizitele zilnice la Gustave Moreau și care este prognoza?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Afișează tabelul
ZiuaVizite
Lun 21 Sep800
Mar 22 Sep2.300
Mie 23 Sep800
Joi 24 Sep1.200
Vin 25 Sep300
Sâm 26 Sep400
Dum 27 Sep300
Lun 28 Sep700
Mar 29 Sep1.600
Mie 30 Sep2.200
Joi 1 Oct900
Vin 2 Oct1.200
Sâm 3 Oct800
Dum 4 Oct1.400
Lun 5 Oct1.200
Mar 6 Oct1.700
Mie 7 Oct1.300
Joi 8 Oct1.200
Vin 9 Oct1.000
Sâm 10 Oct3.100
Dum 11 Oct1.500
Lun 12 Oct (previzualizare)1.400
Mar 13 Oct (previzualizare)2.800
Mie 14 Oct (previzualizare)2.200
Joi 15 Oct (previzualizare)1.700
Vin 16 Oct (previzualizare)1.300
Sâm 17 Oct (previzualizare)2.200
Dum 18 Oct (previzualizare)1.600
Lun 19 Oct (previzualizare)1.500
Mar 20 Oct (previzualizare)3.200
Mie 21 Oct (previzualizare)2.500
Joi 22 Oct (previzualizare)1.900
Vin 23 Oct (previzualizare)1.400
Sâm 24 Oct (previzualizare)2.500
Dum 25 Oct (previzualizare)1.800
Lun 26 Oct (previzualizare)1.700
Mar 27 Oct (previzualizare)3.500
Mie 28 Oct (previzualizare)2.700
Joi 29 Oct (previzualizare)2.100
Vin 30 Oct (previzualizare)1.600
Sâm 31 Oct (previzualizare)2.700
Dum 1 Noi (previzualizare)2.000

Cereri de informații despre Gustave Moreau

Care este pictură cea mai vizionată a lui Gustave Moreau?

Apariția, cu 4.300 vizualizări sau 4% din totalul vizualizărilor. Lista completă ocupă locul 10.

Câte vizite primește Gustave Moreau pe AllPaintingsStore.com?

110.300 în ultimele douăsprezece luni (15.600 pe pagina artistului, 94.700 pe tablouri)

Gustave Moreau este vizualizat mai mult de pe telefoane sau de pe computere?

Vizitele sunt distribuite pe dispozitive de navigare (81%), telefoane mobile (17%) și tablete (3%); dispozitive de navigare conduce cu 81%.

Ce limbi sunt utilizate pentru navigarea paginii lui Gustave Moreau?

Engleză (33%), Rusă (19%) și Portugheză (7%). Engleză conduce cu 33%.

Există un stil al lui Gustave Moreau pe care vizitatorii îl preferă?

Da, Mistic (Atmosferă): 22% din vizite față de 8% din catalog.