Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Harold Copping de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Harold Copping: cifrele care contează
Rachel este pictura cea mai vizionată a lui Harold Copping: 200 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, 10% din totalul vizualizărilor artistului. Urmează Abraham And Isaac și Lazarus. În total 2.500 vizite: 500 la pagina artistului și 2.000 la picturi. Cea mai bună lună: Iul 2026 cu 1.700 vizite. Paletă de culori delicate mixate (Armonie cromatică) este stilul preferat: 33% din vizite, 18% din catalog.
Top 10 picturi ale lui Harold Copping după numărul de vizite
Clasificat în funcție de vizitele pe AllPaintingsStore.com din ultimele douăsprezece luni, nu după scorul catalogului. Locul 1 este pictura lui Harold Copping pe care oamenii o deschid cel mai des.
-
1
Rachel
200 vizualizări · 9,5%
-
2
Abraham And Isaac
200 vizualizări · 9,5%
-
3
Lazarus
100 vizualizări · 4,8%
-
4
John The Baptist
100 vizualizări · 4,8%
-
5
Oliver Asks For More
100 vizualizări · 4,8%
-
6
Esther
100 vizualizări · 4,8%
-
7
Now You Come Down This Minute
100 vizualizări · 4,8%
-
8
Martha and Mary
100 vizualizări · 4,8%
-
9
By The Rivers Of Babylon
100 vizualizări · 4,8%
-
10
The Well Of Sychar
100 vizualizări · 4,8%
Care este traficul lunar al paginii Harold Copping?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează tabelul
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 300 | 1.400 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 200 | 600 |
Care este traficul lunar pentru picturile lui Harold Copping?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg cumpărătorii dintre picturile lui Harold Copping?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează tabelul
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 8,0% | 0,0% |
| Umbră difuză | 26,0% | 23,8% |
| Lumină moderată | 40,0% | 52,4% |
| Echilibru luminos | 24,0% | 23,8% |
| Luminos | 2,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 32,0% | 42,9% |
| Culori discrete | 48,0% | 23,8% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 20,0% | 33,3% |
| Culori clar saturate | 0,0% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 55,8% | 58,8% |
| Culori neutre | 41,9% | 41,2% |
| Nuanțe închise | 2,3% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 38,0% | 42,9% |
| Echilibrat | 60,0% | 52,4% |
| Vibrant | 2,0% | 4,8% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 2,0% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 0,0% | 0,0% |
| Echilibrat | 4,0% | 4,8% |
| Contrast accentuat | 42,0% | 28,6% |
| Contrast maxim | 52,0% | 66,7% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 20,0% | 19,1% |
| Paletă de culori delicate mixate | 18,0% | 33,3% |
| Armonie echilibrată | 18,0% | 4,8% |
| Unitate cromatică puternică | 44,0% | 42,9% |
| Paletă unitară | 0,0% | 0,0% |
Cum evoluează cele mai populare picturi ale lui Harold Copping lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează tabelul
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rachel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Evangelist points the way | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Christiana's visitor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mr Brisk and Mercy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Capilano canyon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| From the Look Out | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jacob's vow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dick Swiveller's Surprise | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Women at the Sepulchre | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On a mountain side near Nel… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Care este distribuția pe limbi a audienței lui Harold Copping?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Afișează tabelul
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Engleză | 300 | 60,0% |
| Spaniolă | 200 | 40,0% |
Care sunt vizitele zilnice la Harold Copping și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează tabelul
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Vin 25 Sep | 300 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 400 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 100 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 100 |
| Joi 8 Oct | 100 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 100 |
| Mar 13 Oct | 100 |
| Mie 14 Oct | 0 |
| Joi 15 Oct | 100 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 0 |
Cereri de informații despre Harold Copping
Care este pictură cea mai vizionată a lui Harold Copping?
- Rachel, cu 200 vizualizări sau 10% din totalul vizualizărilor. Lista completă ocupă locul 10.
Câte vizite primește Harold Copping pe AllPaintingsStore.com?
- 2.500 în ultimele douăsprezece luni (500 pe pagina artistului, 2.000 pe tablouri)
Există un stil al lui Harold Copping pe care vizitatorii îl preferă?
- Da, Paletă de culori delicate mixate (Armonie cromatică): 33% din vizite față de 18% din catalog.