Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Hilma af Klint de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Hilma af Klint: cererea într-o privire
Cea mai vizionată pictură a lui Hilma af Klint pe AllPaintingsStore.com în ultimul an este Altarpiece No. 1, Group X: 300 vizualizări, reprezentând 38% din totalul vizualizărilor artistului. Următorul în cerere: De Tio Största, n°10 Alderdomen și They tens mainstay IV. Hilma af Klint a generat în total 1.200 vizite, dintre care 600 pe pagina artistului și 600 pe picturi individuale. Cererea s-a diminuat: vizitele au scăzut cu 50%, de la Aug 2026 la Sep 2026. Luna de vârf: Iul 2026, cu 900 vizite. Clienții tind spre Paletă de culori discordante (Armonie cromatică): 62% din vizite, față de 22% din catalogul artistului.
Cele 4 picturi ale lui Hilma af Klint pe care cumpărătorii le deschid cel mai des
Un clasament al cererii în funcție de vizitele reale din ultimele douăsprezece luni pe AllPaintingsStore.com: cele 4 picturi ale lui Hilma af Klint au fost cele mai vizitate, în ordine descrescătoare.
Ce nivel de interes are Hilma af Klint în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Vezi datele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 400 | 500 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Câte vizualizări au picturile lui Hilma af Klint?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de picturi aleg cumpărătorii lui Hilma af Klint?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Vezi datele
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 0,0% | 0,0% |
| Umbră difuză | 11,1% | 37,5% |
| Lumină moderată | 11,1% | 0,0% |
| Echilibru luminos | 33,3% | 62,5% |
| Luminos | 44,4% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 22,2% | 0,0% |
| Culori discrete | 44,4% | 75,0% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 22,2% | 0,0% |
| Culori clar saturate | 11,1% | 25,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Culori neutre | 44,4% | 37,5% |
| Nuanțe pământii | 22,2% | 37,5% |
| Călduroase | 11,1% | 25,0% |
| Culori pastelate | 22,2% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 22,2% | 0,0% |
| Echilibrat | 55,6% | 75,0% |
| Vibrant | 22,2% | 25,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 11,1% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 11,1% | 25,0% |
| Echilibrat | 0,0% | 0,0% |
| Contrast accentuat | 33,3% | 25,0% |
| Contrast maxim | 44,4% | 50,0% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 22,2% | 62,5% |
| Paletă de culori delicate mixate | 22,2% | 12,5% |
| Armonie echilibrată | 22,2% | 0,0% |
| Unitate cromatică puternică | 22,2% | 25,0% |
| Paletă unitară | 11,1% | 0,0% |
Ce picturi ale lui Hilma af Klint sunt solicitate, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Vezi datele
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Large Figure Paintings,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| De tio största, n° 2 Barnaa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Altarpiece No. 1, Group X | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| They tens mainstay IV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| De Tio Största, n°10 Alderd… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Mahatmas Present Standi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forwards, Parcifal Series,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Series VII, No. 7d | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Atom Series, No. 8: Atom on… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
În ce limbi navighează cumpărătorii lui Hilma af Klint?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Vezi datele
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Germană | 100 | 100,0% |
Care sunt vizitele zilnice la Hilma af Klint și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Vezi datele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Mie 23 Sep | 0 |
| Joi 24 Sep | 0 |
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 100 |
| Mie 30 Sep | 100 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 100 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct | 0 |
| Mie 14 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 0 |
Hilma af Klint: întrebări frecvente
Care sunt cele mai căutate picturi ale lui Hilma af Klint?
- Altarpiece No. 1, Group X conduce cu 300 vizualizări (38% din totalul vizualizărilor lui Hilma af Klint). Clasamentul de mai sus prezintă top 4.
Ce nivel de interes există pentru Hilma af Klint?
- 1.200 vizite în ultimele douăsprezece luni: 600 pe pagina artistului și 600 pe picturile individuale.
Ce tip de pictură a lui Hilma af Klint preferă cumpărătorii?
- Paletă de culori discordante (Armonie cromatică): 62% din vizitele pentru 22% din catalog.