Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Hugues Merle de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Hugues Merle: cererea într-o privire
Cea mai vizionată pictură a lui Hugues Merle pe AllPaintingsStore.com în ultimul an este The Lunatic Of Étretat: 3.600 vizualizări, reprezentând 34% din totalul vizualizărilor artistului. Următorul în cerere: The Lunatic of Etretat și Ruth In The Fields. Hugues Merle a generat în total 10.700 vizite, dintre care 2.400 pe pagina artistului și 8.300 pe picturi individuale. Cererea este în creștere: vizualizările au crescut cu 84% de la Aug 2026 la Sep 2026. Luna de vârf: Iul 2026, cu 5.300 vizite. Clienții navighează pe telefoane mobile (50%), dispozitive de navigare (43%) și tablete (7%). Clienții tind spre Unitate cromatică puternică (Armonie cromatică): 90% din vizite, față de 48% din catalogul artistului.
Cele 10 picturi ale lui Hugues Merle pe care cumpărătorii le deschid cel mai des
Un clasament al cererii în funcție de vizitele reale din ultimele douăsprezece luni pe AllPaintingsStore.com: cele 10 picturi ale lui Hugues Merle au fost cele mai vizitate, în ordine descrescătoare.
-
1
The Lunatic Of Étretat
3.600 vizualizări · 34,3%
-
2
The Lunatic of Etretat
3.500 vizualizări · 33,3%
-
3
Ruth In The Fields
700 vizualizări · 6,7%
-
4
Mary Magdalene In The Cave
600 vizualizări · 5,7%
-
5
Children Playing in a Park, 1860
400 vizualizări · 3,8%
-
6
The Poor Mother
300 vizualizări · 2,9%
-
7
Young girl with spaniel
200 vizualizări · 1,9%
-
8
Carmella, Poor Fool
200 vizualizări · 1,9%
-
9
The Neapolitan Girl
100 vizualizări · 1,0%
-
10
A Portrait Of A Woman
100 vizualizări · 1,0%
Ce nivel de interes are Hugues Merle în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Vezi datele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 1.300 | 4.000 |
| Aug 2026 | 0 | 1.900 |
| Sep 2026 | 1.100 | 2.400 |
Câte vizualizări au picturile lui Hugues Merle?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de picturi aleg cumpărătorii lui Hugues Merle?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Vezi datele
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 42,0% | 46,7% |
| Umbră difuză | 36,0% | 41,9% |
| Lumină moderată | 16,0% | 4,8% |
| Echilibru luminos | 6,0% | 6,7% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 40,0% | 37,1% |
| Culori discrete | 38,0% | 50,5% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 18,0% | 4,8% |
| Culori clar saturate | 4,0% | 7,6% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 84,9% | 99,0% |
| Nuanțe închise | 9,1% | 1,0% |
| Culori neutre | 6,1% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 50,0% | 81,0% |
| Echilibrat | 46,0% | 11,4% |
| Vibrant | 4,0% | 7,6% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 2,0% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 12,0% | 4,8% |
| Echilibrat | 4,0% | 0,9% |
| Contrast accentuat | 20,0% | 8,6% |
| Contrast maxim | 62,0% | 85,7% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 6,0% | 0,9% |
| Paletă de culori delicate mixate | 14,0% | 2,9% |
| Armonie echilibrată | 12,0% | 0,9% |
| Unitate cromatică puternică | 48,0% | 89,5% |
| Paletă unitară | 20,0% | 5,7% |
Ce picturi ale lui Hugues Merle sunt solicitate, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Vezi datele
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Lunatic of Etretat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.300 | 500 | 1.000 |
| The Lunatic Of Étretat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.100 | 1.000 | 1.000 |
| Children Playing in a Park | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Neapolitan Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Portrait Of A Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mary Magdalene In The Cave | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 200 |
| Les Orphelines | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Maternal Love | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Poor Mother | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Maternal Affection | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ce dispozitive folosesc cumpărătorii pentru a vizualiza lucrările lui Hugues Merle?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Vezi datele
| Dispozitiv | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| telefoane mobile | 5.400 | 50,5% |
| dispozitive de navigare | 4.600 | 43,0% |
| tablete | 700 | 6,5% |
În ce limbi navighează cumpărătorii lui Hugues Merle?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Vezi datele
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Engleză | 500 | 50,0% |
| Spaniolă | 300 | 30,0% |
| Franceză | 100 | 10,0% |
| Rusă | 100 | 10,0% |
Care sunt vizitele zilnice la Hugues Merle și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Vezi datele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Lun 21 Sep | 0 |
| Mar 22 Sep | 100 |
| Mie 23 Sep | 200 |
| Joi 24 Sep | 0 |
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 600 |
| Mie 30 Sep | 400 |
| Joi 1 Oct | 100 |
| Vin 2 Oct | 100 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 100 |
| Lun 5 Oct | 200 |
| Mar 6 Oct | 100 |
| Mie 7 Oct | 200 |
| Joi 8 Oct | 300 |
| Vin 9 Oct | 200 |
| Sâm 10 Oct | 100 |
| Dum 11 Oct | 200 |
| Lun 12 Oct (previzualizare) | 100 |
| Mar 13 Oct (previzualizare) | 500 |
| Mie 14 Oct (previzualizare) | 500 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 200 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 200 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 100 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 200 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 100 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 600 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 600 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 300 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 200 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 100 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 200 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 200 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 700 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 700 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 300 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 200 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 100 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 200 |
Hugues Merle: întrebări frecvente
Care sunt cele mai căutate picturi ale lui Hugues Merle?
- The Lunatic Of Étretat conduce cu 3.600 vizualizări (34% din totalul vizualizărilor lui Hugues Merle). Clasamentul de mai sus prezintă top 10.
Ce nivel de interes există pentru Hugues Merle?
- 10.700 vizite în ultimele douăsprezece luni: 2.400 pe pagina artistului și 8.300 pe picturile individuale.
Pe ce dispozitive navighează cumpărătorii operele lui Hugues Merle?
- Clienții navighează de pe telefoane mobile (50%), dispozitive de navigare (43%) și tablete (7%); telefoane mobile generează 50% din vizite.
Ce tip de pictură a lui Hugues Merle preferă cumpărătorii?
- Unitate cromatică puternică (Armonie cromatică): 90% din vizitele pentru 48% din catalog.