Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Ignacio Díaz Olano de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Ignacio Díaz Olano: cifrele care contează
Landscape with farmhouse este pictura cea mai vizionată a lui Ignacio Díaz Olano: 400 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, 5% din totalul vizualizărilor artistului. Urmează Envy. Reading in the Park și Still life of woodcocks. În total 9.000 vizite: 2.000 la pagina artistului și 7.000 la picturi. În scădere cu 54% între Aug 2026 și Sep 2026. Cea mai bună lună: Iul 2026 cu 6.700 vizite. Distribuție pe dispozitive: dispozitive de navigare (82%) și telefoane mobile (18%). Monocromatic (Intensitatea culorii) este stilul preferat: 44% din vizite, 36% din catalog.
Top 10 picturi ale lui Ignacio Díaz Olano după numărul de vizite
Clasificat în funcție de vizitele pe AllPaintingsStore.com din ultimele douăsprezece luni, nu după scorul catalogului. Locul 1 este pictura lui Ignacio Díaz Olano pe care oamenii o deschid cel mai des.
-
1
Landscape with farmhouse
400 vizualizări · 5,1%
-
2
Envy. Reading in the Park
300 vizualizări · 3,8%
-
3
Still life of woodcocks
300 vizualizări · 3,8%
-
4
Sketch for Ceiling Decoration
300 vizualizări · 3,8%
-
5
María Sáenz de Záitegui
200 vizualizări · 2,5%
-
6
Pueblo
200 vizualizări · 2,5%
-
7
Vase with flowers and porcelain figure
200 vizualizări · 2,5%
-
8
Portrait of Niceto Alcalá Zamora
200 vizualizări · 2,5%
-
9
Corn
200 vizualizări · 2,5%
-
10
August
200 vizualizări · 2,5%
Care este traficul lunar al paginii Ignacio Díaz Olano?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează tabelul
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 400 |
| Iul 2026 | 1.100 | 5.600 |
| Aug 2026 | 300 | 1.000 |
| Sep 2026 | 600 | 0 |
Care este traficul lunar pentru picturile lui Ignacio Díaz Olano?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg cumpărătorii dintre picturile lui Ignacio Díaz Olano?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează tabelul
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 46,0% | 48,1% |
| Umbră difuză | 38,0% | 29,1% |
| Lumină moderată | 16,0% | 16,5% |
| Echilibru luminos | 0,0% | 5,1% |
| Luminos | 0,0% | 1,3% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 14,0% | 16,5% |
| Culori discrete | 48,0% | 46,8% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 24,0% | 29,1% |
| Culori clar saturate | 14,0% | 7,6% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 74,4% | 74,6% |
| Nuanțe închise | 20,5% | 11,9% |
| Culori neutre | 5,1% | 10,2% |
| Culori pastelate | 0,0% | 3,4% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 36,0% | 44,3% |
| Echilibrat | 54,0% | 48,1% |
| Vibrant | 10,0% | 7,6% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 6,0% | 7,6% |
| Nuanțe blânde | 12,0% | 20,2% |
| Echilibrat | 18,0% | 7,6% |
| Contrast accentuat | 34,0% | 35,4% |
| Contrast maxim | 30,0% | 29,1% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 18,0% | 13,9% |
| Paletă de culori delicate mixate | 4,0% | 8,9% |
| Armonie echilibrată | 22,0% | 27,9% |
| Unitate cromatică puternică | 44,0% | 36,7% |
| Paletă unitară | 12,0% | 12,7% |
Cum evoluează cele mai populare picturi ale lui Ignacio Díaz Olano lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează tabelul
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The dance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gallant scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still life of fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The fisherman's daughter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| los Padres | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Envy. Reading in the Park | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 |
| Woman near garden wall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Abendano River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mujer Cantando | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| untitled (3981) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefoane sau computere: de pe ce dispozitiv a navigat Ignacio Díaz Olano?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Afișează tabelul
| Dispozitiv | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| dispozitive de navigare | 7.400 | 82,2% |
| telefoane mobile | 1.600 | 17,8% |
Care este distribuția pe limbi a audienței lui Ignacio Díaz Olano?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Afișează tabelul
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Engleză | 400 | 57,1% |
| Portugheză | 200 | 28,6% |
| Spaniolă | 100 | 14,3% |
Care sunt vizitele zilnice la Ignacio Díaz Olano și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează tabelul
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Lun 21 Sep | 0 |
| Mar 22 Sep | 0 |
| Mie 23 Sep | 0 |
| Joi 24 Sep | 0 |
| Vin 25 Sep | 100 |
| Sâm 26 Sep | 200 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 100 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 100 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 300 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 300 |
| Lun 12 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 13 Oct (previzualizare) | 100 |
| Mie 14 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 300 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 200 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 300 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 100 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 400 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 200 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 400 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 100 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 400 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 200 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 400 |
Cereri de informații despre Ignacio Díaz Olano
Care este pictură cea mai vizionată a lui Ignacio Díaz Olano?
- Landscape with farmhouse, cu 400 vizualizări sau 5% din totalul vizualizărilor. Lista completă ocupă locul 10.
Câte vizite primește Ignacio Díaz Olano pe AllPaintingsStore.com?
- 9.000 în ultimele douăsprezece luni (2.000 pe pagina artistului, 7.000 pe tablouri)
Ignacio Díaz Olano este vizualizat mai mult de pe telefoane sau de pe computere?
- Vizitele sunt distribuite pe dispozitive de navigare (82%) și telefoane mobile (18%); dispozitive de navigare conduce cu 82%.
Există un stil al lui Ignacio Díaz Olano pe care vizitatorii îl preferă?
- Da, Monocromatic (Intensitatea culorii): 44% din vizite față de 36% din catalog.