Garanție de rambursare în 100 de zile Livrare gratuită în toată lumea
612.262opere de artă 52.888artişti 5.406muzee 32limbi

István Nagy Ce urmăresc cumpărătorii

1873 – 1937

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui István Nagy de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

István Nagy: perspectiva cumpărătorilor

Clienții deschid Newspaper Reader mai des decât orice altă pictură a lui István Nagy: 200 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 5% din total. Urmează Swiss-capped Self-portrait și Reader. István Nagy a primit 4.000 vizualizări: 500 pe pagina artistului și 3.500 pentru picturi. Cea mai bună lună a fost Iul 2026: 3.400 vizite. Vizite pe dispozitive: dispozitive de navigare (90%) și telefoane mobile (10%). Preferința este clară: Contrast maxim (Contrast) atrage 30% din vizite, deși reprezintă doar 18% din catalog.

István Nagy: primele 10 picturi pe care cumpărătorii le vizualizează

Cele 10 picturi ale lui István Nagy cu cele mai multe vizite pe AllPaintingsStore.com în ultimele douăsprezece luni, în ordine descrescătoare a numărului de vizite.

  1. Newspaper Reader 1 Newspaper Reader 200 vizualizări · 4,7%
  2. Swiss-capped Self-portrait 2 Swiss-capped Self-portrait 200 vizualizări · 4,7%
  3. Reader 3 Reader 200 vizualizări · 4,7%
  4. Drinking Girl 4 Drinking Girl 200 vizualizări · 4,7%
  5. On A Waterfront 5 On A Waterfront 200 vizualizări · 4,7%
  6. Little Girl 6 Little Girl 100 vizualizări · 2,3%
  7. Hill Landscape 7 Hill Landscape 100 vizualizări · 2,3%
  8. Autumn In Bakony 8 Autumn In Bakony 100 vizualizări · 2,3%
  9. Hillside With Bushes And With Tree Trunks 9 Hillside With Bushes And With Tree Trunks 100 vizualizări · 2,3%
  10. Cows Between Trees 10 Cows Between Trees 100 vizualizări · 2,3%

Cum se modifică vizitele pe pagina lui István Nagy în funcție de lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Deschide cifrele
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 2026100100
Iul 20262003.200
Aug 2026100200
Sep 202600
Oct 20261000

Cum evoluează vizualizările picturilor lui István Nagy pe lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Ce picturi ale lui István Nagy au atras interesul, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Deschide cifrele
Lucrare de artăNoi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026Oct 2026
Transylvania Landscape -000000000000
Little Girl000000000000
Little Boy000000000000
Old Woman00000000100000
Self-portrait -000000000000
Drinking Girl00000000200000
Self-portrait -000000000000
Little Girl With A Dolly00000000100000
Little Girl With Yellow Bab…000000000000
Meadow In Sunset000000000000

Care este distribuția pe dispozitive a audienței lui István Nagy?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Deschide cifrele
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare3.60090,0%
telefoane mobile40010,0%

În ce limbi navighează cumpărătorii lui István Nagy?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Deschide cifrele
LimbăViziteDistribuie
Engleză100100,0%

Câte vizite zilnice primește István Nagy și care este următorul pas?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Deschide cifrele
ZiuaVizite
Dum 18 Oct0
Lun 19 Oct0
Mar 20 Oct0
Mie 21 Oct0
Joi 22 Oct0
Vin 23 Oct0
Sâm 24 Oct0
Dum 25 Oct0
Lun 26 Oct0
Mar 27 Oct0
Mie 28 Oct0
Joi 29 Oct0
Vin 30 Oct0
Sâm 31 Oct0
Dum 1 Noi0
Lun 2 Noi0
Mar 3 Noi0
Mie 4 Noi0
Joi 5 Noi0
Vin 6 Noi0
Sâm 7 Noi0
Dum 8 Noi (previzualizare)0
Lun 9 Noi (previzualizare)0
Mar 10 Noi (previzualizare)0
Mie 11 Noi (previzualizare)0
Joi 12 Noi (previzualizare)0
Vin 13 Noi (previzualizare)0
Sâm 14 Noi (previzualizare)0
Dum 15 Noi (previzualizare)0
Lun 16 Noi (previzualizare)0
Mar 17 Noi (previzualizare)0
Mie 18 Noi (previzualizare)0
Joi 19 Noi (previzualizare)0
Vin 20 Noi (previzualizare)0
Sâm 21 Noi (previzualizare)0
Dum 22 Noi (previzualizare)0
Lun 23 Noi (previzualizare)0
Mar 24 Noi (previzualizare)0
Mie 25 Noi (previzualizare)0
Joi 26 Noi (previzualizare)0
Vin 27 Noi (previzualizare)0
Sâm 28 Noi (previzualizare)0

Despre István Nagy pe AllPaintingsStore.com

Care este pictura lui István Nagy care are cele mai multe vizualizări?

Newspaper Reader: 200 vizualizări, 5% din totalul vizualizărilor. 10 picturi sunt clasate mai sus.

Care este dimensiunea audienței lui István Nagy?

4.000 vizite în ultimele douăsprezece luni, 500 pe pagina artistului și 3.500 pe picturi.

Ce dispozitive folosesc vizitatorii lui István Nagy?

Distribuția vizitelor este dispozitive de navigare (90%) și telefoane mobile (10%); dispozitive de navigare ocupă prima poziție cu 90%.

Ce stil de pictură al lui István Nagy atrage cumpărătorii?

Picturi Contrast maxim (Contrast): 30% din vizite, 18% din catalog.