Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui James Walsham Baldock de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
James Walsham Baldock: perspectiva cumpărătorilor
Clienții deschid Study of Cattle mai des decât orice altă pictură a lui James Walsham Baldock: 300 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 27% din total. Urmează Landscape with Men and Cattle și Forest Scene with Deer. James Walsham Baldock a primit 1.600 vizualizări: 500 pe pagina artistului și 1.100 pentru picturi. Cea mai bună lună a fost Iul 2026: 1.600 vizite. Preferința este clară: Umbră difuză (Luminanță) atrage 36% din vizite, deși reprezintă doar 26% din catalog.
James Walsham Baldock: primele 8 picturi pe care cumpărătorii le vizualizează
Cele 8 picturi ale lui James Walsham Baldock cu cele mai multe vizite pe AllPaintingsStore.com în ultimele douăsprezece luni, în ordine descrescătoare a numărului de vizite.
-
1
Study of Cattle, 1890
300 vizualizări · 27,3%
-
2
Landscape with Men and Cattle
200 vizualizări · 18,2%
-
3
Forest Scene with Deer, 1863
100 vizualizări · 9,1%
-
4
Study of Three Horses in a Landscape, 1879
100 vizualizări · 9,1%
-
5
Cows in the Shadow of a Tree, 1861
100 vizualizări · 9,1%
-
6
Four Pupils of the Pestalozzian School
100 vizualizări · 9,1%
-
7
On the Scottish Moors, 1889
100 vizualizări · 9,1%
-
8
Landscape near Worksop Manor Park, Nottinghamshire, 1894
100 vizualizări · 9,1%
Cum se modifică vizitele pe pagina lui James Walsham Baldock în funcție de lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Deschide cifrele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 500 | 1.100 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Cum evoluează vizualizările picturilor lui James Walsham Baldock pe lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce picturi ale lui James Walsham Baldock corespund preferințelor cumpărătorilor?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Deschide cifrele
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 13,0% | 9,1% |
| Umbră difuză | 26,1% | 36,4% |
| Lumină moderată | 34,8% | 27,3% |
| Echilibru luminos | 26,1% | 27,3% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 0,0% | 0,0% |
| Culori discrete | 13,0% | 18,2% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 60,9% | 54,5% |
| Culori clar saturate | 26,1% | 27,3% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 45,5% | 54,5% |
| Nuanțe închise | 27,3% | 27,3% |
| Culori neutre | 27,3% | 18,2% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 17,4% | 18,2% |
| Echilibrat | 65,2% | 63,6% |
| Vibrant | 17,4% | 18,2% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 8,7% | 9,1% |
| Nuanțe blânde | 0,0% | 0,0% |
| Echilibrat | 21,7% | 18,2% |
| Contrast accentuat | 26,1% | 36,4% |
| Contrast maxim | 43,5% | 36,4% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori delicate mixate | 0,0% | 0,0% |
| Armonie echilibrată | 0,0% | 0,0% |
| Unitate cromatică puternică | 73,9% | 63,6% |
| Paletă unitară | 26,1% | 36,4% |
Ce picturi ale lui James Walsham Baldock au atras interesul, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Deschide cifrele
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| In Welbeck Park, Nottingham… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Four Pupils of the Pestaloz… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Four Pupils of the Pestaloz… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Study of Three Horses in a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| In Welbeck Park, Nottingham… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cows in the Shadow of a Tree | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Forest Scene with Deer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forest Scene with Deer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Sheep and Shepherd | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Men and Catt… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
În ce limbi navighează cumpărătorii lui James Walsham Baldock?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Câte vizite zilnice primește James Walsham Baldock și care este următorul pas?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Deschide cifrele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 100 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct | 0 |
| Mie 14 Oct | 0 |
| Joi 15 Oct | 0 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 0 |
Despre James Walsham Baldock pe AllPaintingsStore.com
Care este pictura lui James Walsham Baldock care are cele mai multe vizualizări?
- Study of Cattle: 300 vizualizări, 27% din totalul vizualizărilor. 8 picturi sunt clasate mai sus.
Care este dimensiunea audienței lui James Walsham Baldock?
- 1.600 vizite în ultimele douăsprezece luni, 500 pe pagina artistului și 1.100 pe picturi.
Ce stil de pictură al lui James Walsham Baldock atrage cumpărătorii?
- Picturi Umbră difuză (Luminanță): 36% din vizite, 26% din catalog.