Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Jan Frans Van Dael de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Jan Frans Van Dael: perspectiva cumpărătorilor
Clienții deschid Basket of Fruit mai des decât orice altă pictură a lui Jan Frans Van Dael: 200 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 17% din total. Urmează Flower Piece și VASE DE FLEURS, RAISINS ET PECHES. Jan Frans Van Dael a primit 1.300 vizualizări: 400 pe pagina artistului și 900 pentru picturi. Momentul de impuls s-a încetinit: cu 67% mai puține vizite în Sep 2026 față de Aug 2026. Cea mai bună lună a fost Iul 2026: 900 vizite. Preferința este clară: Întunecată (Luminanță) atrage 100% din vizite, deși reprezintă doar 84% din catalog.
Jan Frans Van Dael: primele 9 picturi pe care cumpărătorii le vizualizează
Cele 9 picturi ale lui Jan Frans Van Dael cu cele mai multe vizite pe AllPaintingsStore.com în ultimele douăsprezece luni, în ordine descrescătoare a numărului de vizite.
-
1
Basket of Fruit, 1801
200 vizualizări · 16,7%
-
2
Flower Piece
200 vizualizări · 16,7%
-
3
VASE DE FLEURS, RAISINS ET PECHES
200 vizualizări · 16,7%
-
4
Flower Still-Life, 1811
100 vizualizări · 8,3%
-
5
Glorieuze Stilleven Met Bloemen Op Een Stenen Borstwering
100 vizualizări · 8,3%
-
6
Roses et papillons
100 vizualizări · 8,3%
-
7
Flower Piece Or Offering To Flora
100 vizualizări · 8,3%
-
8
A Still Life Of A Fritillaria Imperialis
100 vizualizări · 8,3%
-
9
Vase Of Flowers
100 vizualizări · 8,3%
Cum se modifică vizitele pe pagina lui Jan Frans Van Dael în funcție de lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Deschide cifrele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 200 | 700 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Cum evoluează vizualizările picturilor lui Jan Frans Van Dael pe lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce picturi ale lui Jan Frans Van Dael corespund preferințelor cumpărătorilor?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Deschide cifrele
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 84,2% | 100,0% |
| Umbră difuză | 10,5% | 0,0% |
| Lumină moderată | 5,3% | 0,0% |
| Echilibru luminos | 0,0% | 0,0% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 26,3% | 25,0% |
| Culori discrete | 31,6% | 33,3% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 42,1% | 41,7% |
| Culori clar saturate | 0,0% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 63,2% | 66,7% |
| Echilibrat | 36,8% | 33,3% |
| Vibrant | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 10,5% | 16,7% |
| Nuanțe blânde | 36,8% | 33,3% |
| Echilibrat | 26,3% | 33,3% |
| Contrast accentuat | 21,1% | 16,7% |
| Contrast maxim | 5,3% | 0,0% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 5,3% | 0,0% |
| Paletă de culori delicate mixate | 21,1% | 16,7% |
| Armonie echilibrată | 15,8% | 25,0% |
| Unitate cromatică puternică | 57,9% | 58,3% |
| Paletă unitară | 0,0% | 0,0% |
Ce picturi ale lui Jan Frans Van Dael au atras interesul, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Deschide cifrele
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Basket of Fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Flower Still-Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| VASE DE FLEURS, RAISINS ET… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Flower Piece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| A Still Life Of Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flower Piece Or Offering To… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Basket Of Fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vase Of Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Vase Of Flowers On A Ledge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fruit Piece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
În ce limbi navighează cumpărătorii lui Jan Frans Van Dael?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Deschide cifrele
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Germană | 100 | 50,0% |
| Engleză | 100 | 50,0% |
Câte vizite zilnice primește Jan Frans Van Dael și care este următorul pas?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Deschide cifrele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Mie 23 Sep | 100 |
| Joi 24 Sep | 0 |
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 100 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct | 0 |
| Mie 14 Oct (previzualizare) | 100 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 100 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 100 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 0 |
Despre Jan Frans Van Dael pe AllPaintingsStore.com
Care este pictura lui Jan Frans Van Dael care are cele mai multe vizualizări?
- Basket of Fruit: 200 vizualizări, 17% din totalul vizualizărilor. 9 picturi sunt clasate mai sus.
Care este dimensiunea audienței lui Jan Frans Van Dael?
- 1.300 vizite în ultimele douăsprezece luni, 400 pe pagina artistului și 900 pe picturi.
Ce stil de pictură al lui Jan Frans Van Dael atrage cumpărătorii?
- Picturi Întunecată (Luminanță): 100% din vizite, 84% din catalog.