Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Jan Weissenbruch de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Jan Weissenbruch: cifrele care contează
A Town Gate in Leerdam, Jan Weissenbruch, c. 1868 - c. 1870 este pictura cea mai vizionată a lui Jan Weissenbruch: 300 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, 11% din totalul vizualizărilor artistului. Urmează View From Dekkersduin și A figure on a path near noorden. În total 2.900 vizite: 400 la pagina artistului și 2.500 la picturi. Cea mai bună lună: Iul 2026 cu 2.600 vizite. Paletă unitară (Armonie cromatică) este stilul preferat: 54% din vizite, 28% din catalog.
Top 10 picturi ale lui Jan Weissenbruch după numărul de vizite
Clasificat în funcție de vizitele pe AllPaintingsStore.com din ultimele douăsprezece luni, nu după scorul catalogului. Locul 1 este pictura lui Jan Weissenbruch pe care oamenii o deschid cel mai des.
-
1
A Town Gate in Leerdam, Jan Weissenbruch, c. 1868 - c. 1870, 1870
300 vizualizări · 10,7%
-
2
View From Dekkersduin
100 vizualizări · 3,6%
-
3
A figure on a path near noorden
100 vizualizări · 3,6%
-
4
A town on the river rhine
100 vizualizări · 3,6%
-
5
A dune landscape
100 vizualizări · 3,6%
-
6
Figures on a market square
100 vizualizări · 3,6%
-
7
A polder landscape at sunset
100 vizualizări · 3,6%
-
8
Back Garden At The Kazernestraat, The Hague
100 vizualizări · 3,6%
-
9
The dunne bierkade in the hague
100 vizualizări · 3,6%
-
10
A landscape with a windmill, towards twilight
100 vizualizări · 3,6%
Care este traficul lunar al paginii Jan Weissenbruch?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează tabelul
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 100 | 0 |
| Iul 2026 | 200 | 2.400 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
Care este traficul lunar pentru picturile lui Jan Weissenbruch?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg cumpărătorii dintre picturile lui Jan Weissenbruch?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează tabelul
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 16,0% | 25,0% |
| Umbră difuză | 32,0% | 35,7% |
| Lumină moderată | 20,0% | 21,4% |
| Echilibru luminos | 28,0% | 14,3% |
| Luminos | 4,0% | 3,6% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 38,0% | 17,9% |
| Culori discrete | 40,0% | 35,7% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 14,0% | 35,7% |
| Culori clar saturate | 8,0% | 10,7% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 39,4% | 55,0% |
| Culori neutre | 48,5% | 30,0% |
| Nuanțe închise | 9,1% | 15,0% |
| Culori pastelate | 3,0% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 34,0% | 14,3% |
| Echilibrat | 56,0% | 75,0% |
| Vibrant | 10,0% | 10,7% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 4,0% | 14,3% |
| Nuanțe blânde | 6,0% | 3,6% |
| Echilibrat | 4,0% | 3,6% |
| Contrast accentuat | 26,0% | 35,7% |
| Contrast maxim | 60,0% | 42,9% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 24,0% | 3,6% |
| Paletă de culori delicate mixate | 16,0% | 7,1% |
| Armonie echilibrată | 8,0% | 10,7% |
| Unitate cromatică puternică | 24,0% | 25,0% |
| Paletă unitară | 28,0% | 53,6% |
Cum evoluează cele mai populare picturi ale lui Jan Weissenbruch lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează tabelul
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| View From Dekkersduin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forest View Near Barbizon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The dunne bierkade in the h… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vrouwtje waaiman in haar hu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Passers-by on the street | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Town Gate in Leerdam, Jan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Berkenbosch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A sunlit townview with figu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The harbour of rotterdam in… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Schepen in den avond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Care este distribuția pe limbi a audienței lui Jan Weissenbruch?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Afișează tabelul
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Engleză | 200 | 66,7% |
| Franceză | 100 | 33,3% |
Care sunt vizitele zilnice la Jan Weissenbruch și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează tabelul
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Joi 24 Sep | 0 |
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 100 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 100 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 100 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 200 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct | 0 |
| Mie 14 Oct | 0 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 100 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 100 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 200 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 100 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 100 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 200 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 100 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 0 |
Cereri de informații despre Jan Weissenbruch
Care este pictură cea mai vizionată a lui Jan Weissenbruch?
- A Town Gate in Leerdam, Jan Weissenbruch, c. 1868 - c. 1870, cu 300 vizualizări sau 11% din totalul vizualizărilor. Lista completă ocupă locul 10.
Câte vizite primește Jan Weissenbruch pe AllPaintingsStore.com?
- 2.900 în ultimele douăsprezece luni (400 pe pagina artistului, 2.500 pe tablouri)
Există un stil al lui Jan Weissenbruch pe care vizitatorii îl preferă?
- Da, Paletă unitară (Armonie cromatică): 54% din vizite față de 28% din catalog.