Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui John Knox de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
John Knox: perspectiva cumpărătorilor
Clienții deschid Old Glasgow Cross Or The Trongate mai des decât orice altă pictură a lui John Knox: 400 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 33% din total. Urmează View Of The Clyde From Faifley And Duntocher și Old Glasgow Bridge. John Knox a primit 1.600 vizualizări: 500 pe pagina artistului și 1.100 pentru picturi. Cea mai bună lună a fost Iul 2026: 1.400 vizite. Preferința este clară: Nuanțe echilibrate și lineare (Saturație culoare) atrage 50% din vizite, deși reprezintă doar 19% din catalog.
John Knox: primele 7 picturi pe care cumpărătorii le vizualizează
Cele 7 picturi ale lui John Knox cu cele mai multe vizite pe AllPaintingsStore.com în ultimele douăsprezece luni, în ordine descrescătoare a numărului de vizite.
-
1
Old Glasgow Cross Or The Trongate
400 vizualizări · 33,3%
-
2
View Of The Clyde From Faifley And Duntocher
200 vizualizări · 16,7%
-
3
Old Glasgow Bridge
200 vizualizări · 16,7%
-
4
A Wooded River Landscape With A Mill, A Stately Home On A Hill Beyond
100 vizualizări · 8,3%
-
5
The Nelson Monument On Glasgow Green Struck By Lightning
100 vizualizări · 8,3%
-
6
View Of The Clyde
100 vizualizări · 8,3%
-
7
In The Highlands
100 vizualizări · 8,3%
Cum se modifică vizitele pe pagina lui John Knox în funcție de lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Deschide cifrele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 400 | 1.000 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Cum evoluează vizualizările picturilor lui John Knox pe lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce picturi ale lui John Knox corespund preferințelor cumpărătorilor?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Deschide cifrele
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 7,4% | 16,7% |
| Umbră difuză | 44,4% | 25,0% |
| Lumină moderată | 44,4% | 58,3% |
| Echilibru luminos | 3,7% | 0,0% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 44,4% | 8,3% |
| Culori discrete | 37,0% | 41,7% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 18,5% | 50,0% |
| Culori clar saturate | 0,0% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 55,6% | 33,3% |
| Echilibrat | 44,4% | 66,7% |
| Vibrant | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 0,0% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 0,0% | 0,0% |
| Echilibrat | 11,1% | 16,7% |
| Contrast accentuat | 40,7% | 66,7% |
| Contrast maxim | 48,1% | 16,7% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 11,1% | 0,0% |
| Paletă de culori delicate mixate | 22,2% | 16,7% |
| Armonie echilibrată | 0,0% | 0,0% |
| Unitate cromatică puternică | 51,8% | 41,7% |
| Paletă unitară | 14,8% | 41,7% |
Ce picturi ale lui John Knox au atras interesul, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Deschide cifrele
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Landscape with Tourists at… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View Of Glencoe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| First Steamboat On The Clyde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Edinburgh From Canonmills | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View Of The Clyde From Faif… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Landscape With Tourists At… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Clyde From Dalnottar Hi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View Of Glasgow Green And A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Nelson Monument Struck… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View Of The Clyde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
În ce limbi navighează cumpărătorii lui John Knox?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Deschide cifrele
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Engleză | 200 | 100,0% |
Câte vizite zilnice primește John Knox și care este următorul pas?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Deschide cifrele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 100 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 500 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct | 200 |
| Mie 14 Oct | 0 |
| Joi 15 Oct | 0 |
| Vin 16 Oct | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 200 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 100 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 200 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 100 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 200 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 100 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 0 |
Despre John Knox pe AllPaintingsStore.com
Care este pictura lui John Knox care are cele mai multe vizualizări?
- Old Glasgow Cross Or The Trongate: 400 vizualizări, 33% din totalul vizualizărilor. 7 picturi sunt clasate mai sus.
Care este dimensiunea audienței lui John Knox?
- 1.600 vizite în ultimele douăsprezece luni, 500 pe pagina artistului și 1.100 pe picturi.
Ce stil de pictură al lui John Knox atrage cumpărătorii?
- Picturi Nuanțe echilibrate și lineare (Saturație culoare): 50% din vizite, 19% din catalog.