Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui John Nost Sartorius de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
John Nost Sartorius: cifrele care contează
Waiting For Master; And Waiting For Mistress este pictura cea mai vizionată a lui John Nost Sartorius: 200 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, 13% din totalul vizualizărilor artistului. Urmează Hunting Scene, The Kill și Herod. În total 1.900 vizite: 700 la pagina artistului și 1.200 la picturi. În scădere cu 67% între Aug 2026 și Sep 2026. Cea mai bună lună: Iul 2026 cu 1.500 vizite. Culori neutre (Paletă de culori) este stilul preferat: 50% din vizite, 19% din catalog.
Top 10 picturi ale lui John Nost Sartorius după numărul de vizite
Clasificat în funcție de vizitele pe AllPaintingsStore.com din ultimele douăsprezece luni, nu după scorul catalogului. Locul 1 este pictura lui John Nost Sartorius pe care oamenii o deschid cel mai des.
-
1
Waiting For Master; And Waiting For Mistress
200 vizualizări · 13,3%
-
2
Hunting Scene, The Kill
100 vizualizări · 6,7%
-
3
Herod
100 vizualizări · 6,7%
-
4
Thomas Oldaker, Huntsman To The Berkeley, On His Hunter 'magic' Breaking Cover
100 vizualizări · 6,7%
-
5
A Fighting Cock In A Landscape
100 vizualizări · 6,7%
-
6
A horse and carriage in a landscape
100 vizualizări · 6,7%
-
7
Hunting Scene, In Full Cry
100 vizualizări · 6,7%
-
8
'saltram' With A Stable Lad
100 vizualizări · 6,7%
-
9
Taking The Fence
100 vizualizări · 6,7%
-
10
Spaniel In A Landscape
100 vizualizări · 6,7%
Care este traficul lunar al paginii John Nost Sartorius?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează tabelul
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 600 | 900 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Care este traficul lunar pentru picturile lui John Nost Sartorius?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg cumpărătorii dintre picturile lui John Nost Sartorius?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează tabelul
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 6,0% | 6,7% |
| Umbră difuză | 40,0% | 33,3% |
| Lumină moderată | 50,0% | 53,3% |
| Echilibru luminos | 4,0% | 6,7% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 14,0% | 13,3% |
| Culori discrete | 32,0% | 33,3% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 40,0% | 20,0% |
| Culori clar saturate | 14,0% | 33,3% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 56,2% | 8,3% |
| Nuanțe închise | 25,0% | 41,7% |
| Culori neutre | 18,8% | 50,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 24,0% | 0,0% |
| Echilibrat | 60,0% | 66,7% |
| Vibrant | 16,0% | 33,3% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 6,0% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 12,0% | 13,3% |
| Echilibrat | 10,0% | 0,0% |
| Contrast accentuat | 22,0% | 20,0% |
| Contrast maxim | 50,0% | 66,7% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 6,0% | 0,0% |
| Paletă de culori delicate mixate | 4,0% | 13,3% |
| Armonie echilibrată | 14,0% | 0,0% |
| Unitate cromatică puternică | 48,0% | 53,3% |
| Paletă unitară | 28,0% | 33,3% |
Cum evoluează cele mai populare picturi ale lui John Nost Sartorius lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează tabelul
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hunting Scene, The Kill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| A gentleman and his bay hack | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Earl Of Darlington Fox-… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Fighting Cock In A Landsc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| An Old English Terrier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View Halloo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hunting Scene, In Full Cry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Breaking Cover | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Thomas Oldaker, Huntsman To… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A huntsman and hounds outsi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Care este distribuția pe limbi a audienței lui John Nost Sartorius?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Care sunt vizitele zilnice la John Nost Sartorius și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează tabelul
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Dum 20 Sep | 0 |
| Lun 21 Sep | 0 |
| Mar 22 Sep | 0 |
| Mie 23 Sep | 100 |
| Joi 24 Sep | 0 |
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 100 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 100 |
| Mie 7 Oct | 100 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 12 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 13 Oct (previzualizare) | 100 |
| Mie 14 Oct (previzualizare) | 100 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 100 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 100 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 200 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 200 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
Cereri de informații despre John Nost Sartorius
Care este pictură cea mai vizionată a lui John Nost Sartorius?
- Waiting For Master; And Waiting For Mistress, cu 200 vizualizări sau 13% din totalul vizualizărilor. Lista completă ocupă locul 10.
Câte vizite primește John Nost Sartorius pe AllPaintingsStore.com?
- 1.900 în ultimele douăsprezece luni (700 pe pagina artistului, 1.200 pe tablouri)
Există un stil al lui John Nost Sartorius pe care vizitatorii îl preferă?
- Da, Culori neutre (Paletă de culori): 50% din vizite față de 19% din catalog.