Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui John Syer de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
John Syer: cifrele care contează
The Avon From Shirehampton Park este pictura cea mai vizionată a lui John Syer: 500 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, 21% din totalul vizualizărilor artistului. Urmează River Scene With Bridge And Rocky Pool și Porlock Road And Doone Valley. În total 2.300 vizite: 600 la pagina artistului și 1.700 la picturi. În scădere cu 67% între Sep 2026 și Oct 2026. Cea mai bună lună: Iul 2026 cu 1.300 vizite. Nuanțe pământii (Paletă de culori) este stilul preferat: 82% din vizite, 35% din catalog.
Top 10 picturi ale lui John Syer după numărul de vizite
Clasificat în funcție de vizitele pe AllPaintingsStore.com din ultimele douăsprezece luni, nu după scorul catalogului. Locul 1 este pictura lui John Syer pe care oamenii o deschid cel mai des.
-
1
The Avon From Shirehampton Park
500 vizualizări · 20,8%
-
2
River Scene With Bridge And Rocky Pool
300 vizualizări · 12,5%
-
3
Porlock Road And Doone Valley
300 vizualizări · 12,5%
-
4
A Surrey Mill Stream
300 vizualizări · 12,5%
-
5
Watermill
200 vizualizări · 8,3%
-
6
A Welsh Waterfall
100 vizualizări · 4,2%
-
7
Shipping Off Mumbles
100 vizualizări · 4,2%
-
8
Valley Of The Neath
100 vizualizări · 4,2%
-
9
Figures On A Road In Woods
100 vizualizări · 4,2%
-
10
On The Lyd
100 vizualizări · 4,2%
Care este traficul lunar al paginii John Syer?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează tabelul
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 200 | 1.100 |
| Aug 2026 | 200 | 400 |
| Sep 2026 | 100 | 200 |
| Oct 2026 | 100 | 0 |
Care este traficul lunar pentru picturile lui John Syer?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg cumpărătorii dintre picturile lui John Syer?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează tabelul
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 0,0% | 0,0% |
| Umbră difuză | 24,0% | 50,0% |
| Lumină moderată | 46,0% | 41,7% |
| Echilibru luminos | 26,0% | 8,3% |
| Luminos | 4,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 28,0% | 4,2% |
| Culori discrete | 28,0% | 41,7% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 34,0% | 50,0% |
| Culori clar saturate | 10,0% | 4,2% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 35,0% | 81,8% |
| Culori neutre | 52,5% | 13,6% |
| Nuanțe închise | 12,5% | 4,5% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 18,0% | 0,0% |
| Echilibrat | 68,0% | 95,8% |
| Vibrant | 14,0% | 4,2% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 2,0% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 8,0% | 16,7% |
| Echilibrat | 20,0% | 8,3% |
| Contrast accentuat | 30,0% | 41,7% |
| Contrast maxim | 40,0% | 33,3% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 10,0% | 0,0% |
| Paletă de culori delicate mixate | 6,0% | 4,2% |
| Armonie echilibrată | 2,0% | 0,0% |
| Unitate cromatică puternică | 32,0% | 4,2% |
| Paletă unitară | 50,0% | 91,7% |
Cum evoluează cele mai populare picturi ale lui John Syer lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează tabelul
| Lucrare de artă | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| View Of College Green | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Porlock Road And Doone Vall… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| Stepping Stones, Bettws-y-C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Waiting For The Ferry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harvest Scene With Figures… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Among The Rushes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Figures On A Road In Woods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Redcliff Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Valley Of The Neath | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Shipwreck | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Care este distribuția pe limbi a audienței lui John Syer?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Afișează tabelul
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Engleză | 100 | 100,0% |
Care sunt vizitele zilnice la John Syer și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează tabelul
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Joi 15 Oct | 0 |
| Vin 16 Oct | 0 |
| Sâm 17 Oct | 0 |
| Dum 18 Oct | 0 |
| Lun 19 Oct | 0 |
| Mar 20 Oct | 0 |
| Mie 21 Oct | 0 |
| Joi 22 Oct | 0 |
| Vin 23 Oct | 0 |
| Sâm 24 Oct | 0 |
| Dum 25 Oct | 0 |
| Lun 26 Oct | 0 |
| Mar 27 Oct | 0 |
| Mie 28 Oct | 0 |
| Joi 29 Oct | 0 |
| Vin 30 Oct | 0 |
| Sâm 31 Oct | 0 |
| Dum 1 Noi | 0 |
| Lun 2 Noi | 0 |
| Mar 3 Noi | 0 |
| Mie 4 Noi | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 8 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 9 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 10 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 11 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 12 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 13 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 14 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 15 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 16 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 17 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 18 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 19 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 20 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 21 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 22 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 23 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 24 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 25 Noi (previzualizare) | 0 |
Cereri de informații despre John Syer
Care este pictură cea mai vizionată a lui John Syer?
- The Avon From Shirehampton Park, cu 500 vizualizări sau 21% din totalul vizualizărilor. Lista completă ocupă locul 10.
Câte vizite primește John Syer pe AllPaintingsStore.com?
- 2.300 în ultimele douăsprezece luni (600 pe pagina artistului, 1.700 pe tablouri)
Există un stil al lui John Syer pe care vizitatorii îl preferă?
- Da, Nuanțe pământii (Paletă de culori): 82% din vizite față de 35% din catalog.