Garanție de rambursare în 100 de zile Livrare gratuită în toată lumea
644.672opere de artă 52.888artişti 5.406muzee 32limbi

John Virtue Ce urmăresc vizitatorii

1947

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui John Virtue de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

John Virtue: perspectiva vizitatorilor

Vizitatorii deschid Landscape No.664 mai des decât orice altă pictură a lui John Virtue: 500 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 42% din total. Urmează Landscape No.739 și Landscape 715. John Virtue a primit 1.300 vizualizări: 500 pe pagina artistului și 800 pentru picturi. Cea mai bună lună a fost Iul 2026: 600 vizite. Preferința este clară: Armonie echilibrată (Armonie cromatică) atrage 42% din vizite, deși reprezintă doar 10% din catalog.

John Virtue: primele 4 picturi vizionate de către pictori

Cele 4 picturi ale lui John Virtue cu cele mai multe vizite pe AllPaintingsStore.com în ultimele douăsprezece luni, în ordine descrescătoare a numărului de vizite.

  1. Landscape No.664 1 Landscape No.664, 2003 500 vizualizări · 41,7%
  2. Landscape No.739 2 Landscape No.739, 2004 400 vizualizări · 33,3%
  3. Landscape 715 3 Landscape 715, 2004 200 vizualizări · 16,7%
  4. Landscape No.662 4 Landscape No.662, 2003 100 vizualizări · 8,3%

Cum se modifică vizitele pe pagina lui John Virtue în funcție de lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Deschide cifrele
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 20260100
Iul 2026400200
Aug 2026100200
Sep 20260300

Cum evoluează vizualizările picturilor lui John Virtue pe lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Ce picturi ale lui John Virtue au atras interesul, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Deschide cifrele
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Landscape No.6640000000000200300
Landscape No.73900000000010000
Landscape 71500000000100000
Landscape No.268000000000000
Landscape No.440000000000000
Landscape No 624000000000000
Landscape No.66200000000010000
Accrington from the Coppice000000000000
Landscape 301000000000000
Landscape IV000000000000

În ce limbi navighează vizitatorii lui John Virtue?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Câte vizite zilnice primește John Virtue și care este următorul pas?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Deschide cifrele
ZiuaVizite
Sâm 10 Oct0
Dum 11 Oct100
Lun 12 Oct0
Mar 13 Oct0
Mie 14 Oct0
Joi 15 Oct0
Vin 16 Oct0
Sâm 17 Oct0
Dum 18 Oct0
Lun 19 Oct0
Mar 20 Oct0
Mie 21 Oct0
Joi 22 Oct0
Vin 23 Oct0
Sâm 24 Oct0
Dum 25 Oct0
Lun 26 Oct0
Mar 27 Oct0
Mie 28 Oct0
Joi 29 Oct0
Vin 30 Oct0
Sâm 31 Oct (previzualizare)0
Dum 1 Noi (previzualizare)0
Lun 2 Noi (previzualizare)0
Mar 3 Noi (previzualizare)0
Mie 4 Noi (previzualizare)0
Joi 5 Noi (previzualizare)0
Vin 6 Noi (previzualizare)0
Sâm 7 Noi (previzualizare)0
Dum 8 Noi (previzualizare)0
Lun 9 Noi (previzualizare)0
Mar 10 Noi (previzualizare)0
Mie 11 Noi (previzualizare)0
Joi 12 Noi (previzualizare)0
Vin 13 Noi (previzualizare)0
Sâm 14 Noi (previzualizare)0
Dum 15 Noi (previzualizare)0
Lun 16 Noi (previzualizare)0
Mar 17 Noi (previzualizare)0
Mie 18 Noi (previzualizare)0
Joi 19 Noi (previzualizare)0
Vin 20 Noi (previzualizare)0

Despre John Virtue pe AllPaintingsStore.com

Care este pictura lui John Virtue care are cele mai multe vizualizări?

Landscape No.664: 500 vizualizări, 42% din totalul vizualizărilor. 4 picturi sunt clasate mai sus.

Care este dimensiunea audienței lui John Virtue?

1.300 vizite în ultimele douăsprezece luni, 500 pe pagina artistului și 800 pe picturi.

Ce stil de pictură al lui John Virtue atrage vizitatorii?

Picturi Armonie echilibrată (Armonie cromatică): 42% din vizite, 10% din catalog.