Garanție de rambursare în 100 de zile Livrare gratuită în toată lumea
449.561opere de artă 30.612artişti 4.658muzee 32limbi

Joseph Murray Ince Statistici privind cererea și vizitatorii

1806 – 1859

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Joseph Murray Ince de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Joseph Murray Ince: cererea într-o privire

Cea mai vizionată pictură a lui Joseph Murray Ince pe AllPaintingsStore.com în ultimul an este Hay-on-wye And The Brecon Beacons: 200 vizualizări, reprezentând 22% din totalul vizualizărilor artistului. Următorul în cerere: Landscape With Lake; Oberwesel With Schonburg Castle, On The Rhine și Kings College Cambridge. Joseph Murray Ince a generat în total 1.200 vizite, dintre care 400 pe pagina artistului și 800 pe picturi individuale. Luna de vârf: Iul 2026, cu 1.000 vizite. Clienții tind spre Lumină moderată (Luminanță): 78% din vizite, față de 48% din catalogul artistului.

Cele 8 picturi ale lui Joseph Murray Ince pe care cumpărătorii le deschid cel mai des

Un clasament al cererii în funcție de vizitele reale din ultimele douăsprezece luni pe AllPaintingsStore.com: cele 8 picturi ale lui Joseph Murray Ince au fost cele mai vizitate, în ordine descrescătoare.

  1. Hay-on-wye And The Brecon Beacons 1 Hay-on-wye And The Brecon Beacons 200 vizualizări · 22,2%
  2. Landscape With Lake; Oberwesel With Schonburg Castle, On The Rhine 2 Landscape With Lake; Oberwesel With Schonburg Castle, On The Rhine 100 vizualizări · 11,1%
  3. Kings College Cambridge 3 Kings College Cambridge 100 vizualizări · 11,1%
  4. A Picnic On Richmond Hill 4 A Picnic On Richmond Hill 100 vizualizări · 11,1%
  5. Interior Of King's College Chapel 5 Interior Of King's College Chapel 100 vizualizări · 11,1%
  6. Scholars And Figures Outside St. Mary Magdalen Church, Oxford 6 Scholars And Figures Outside St. Mary Magdalen Church, Oxford 100 vizualizări · 11,1%
  7. Swansea Castle 7 Swansea Castle 100 vizualizări · 11,1%
  8. Senate House Passage 8 Senate House Passage 100 vizualizări · 11,1%

Ce nivel de interes are Joseph Murray Ince în fiecare lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Vezi datele
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 20260200
Iul 2026400600
Aug 202600
Sep 202600

Câte vizualizări au picturile lui Joseph Murray Ince?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Ce picturi ale lui Joseph Murray Ince sunt solicitate, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Vezi datele
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Kenilworth Castle000000000000
Hay And The Brecon Hills000000000000
Lake Near Dolgelly On The B…000000000000
Raglan Castle000000000000
East Window Of King's Colle…000000000000
Hay-on-wye And The Brecon B…00000000020000
Haymakers resting beside a…000000000000
Landscape With Lake; Oberwe…00000000010000
Interior Of King's College…00000000010000
The Senate Passage, Cambrid…000000000000

În ce limbi navighează cumpărătorii lui Joseph Murray Ince?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Care sunt vizitele zilnice la Joseph Murray Ince și care este prognoza?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Vezi datele
ZiuaVizite
Mie 23 Sep0
Joi 24 Sep0
Vin 25 Sep0
Sâm 26 Sep0
Dum 27 Sep0
Lun 28 Sep0
Mar 29 Sep0
Mie 30 Sep0
Joi 1 Oct0
Vin 2 Oct0
Sâm 3 Oct0
Dum 4 Oct0
Lun 5 Oct0
Mar 6 Oct0
Mie 7 Oct0
Joi 8 Oct0
Vin 9 Oct0
Sâm 10 Oct0
Dum 11 Oct0
Lun 12 Oct0
Mar 13 Oct0
Mie 14 Oct (previzualizare)0
Joi 15 Oct (previzualizare)0
Vin 16 Oct (previzualizare)0
Sâm 17 Oct (previzualizare)0
Dum 18 Oct (previzualizare)0
Lun 19 Oct (previzualizare)0
Mar 20 Oct (previzualizare)0
Mie 21 Oct (previzualizare)0
Joi 22 Oct (previzualizare)0
Vin 23 Oct (previzualizare)0
Sâm 24 Oct (previzualizare)0
Dum 25 Oct (previzualizare)0
Lun 26 Oct (previzualizare)0
Mar 27 Oct (previzualizare)0
Mie 28 Oct (previzualizare)0
Joi 29 Oct (previzualizare)0
Vin 30 Oct (previzualizare)0
Sâm 31 Oct (previzualizare)0
Dum 1 Noi (previzualizare)0
Lun 2 Noi (previzualizare)0
Mar 3 Noi (previzualizare)0

Joseph Murray Ince: întrebări frecvente

Care sunt cele mai căutate picturi ale lui Joseph Murray Ince?

Hay-on-wye And The Brecon Beacons conduce cu 200 vizualizări (22% din totalul vizualizărilor lui Joseph Murray Ince). Clasamentul de mai sus prezintă top 8.

Ce nivel de interes există pentru Joseph Murray Ince?

1.200 vizite în ultimele douăsprezece luni: 400 pe pagina artistului și 800 pe picturile individuale.

Ce tip de pictură a lui Joseph Murray Ince preferă cumpărătorii?

Lumină moderată (Luminanță): 78% din vizitele pentru 48% din catalog.