Keith HaringTablouri populare și date privind vizitele
1958
–
1990
Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Keith Haring de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
Keith Haring: cifrele care contează
Altar: Viața lui Hristos este pictura cea mai vizionată a lui Keith Haring: 2.400 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, 11% din totalul vizualizărilor artistului. Urmează Andy Mouse și Montreux. În total 40.100 vizite: 32.800 la pagina artistului și 7.300 la picturi. În creștere cu 39% între Sep 2026 și Oct 2026. Cea mai bună lună: Oct 2026 cu 19.200 vizite. Limbi principale: Koreană (24%), Franceză (15%) și Germană (13%). Țările principale: Coreea de Sud (23%), Franţa (13%) și Germania (13%). Distribuție pe dispozitive: dispozitive de navigare (48%), telefoane mobile (44%) și tablete (8%). Echilibru luminos (Luminanță) este stilul preferat: 55% din vizite, 36% din catalog.
Top 10 picturi ale lui Keith Haring după numărul de vizite
Clasificat în funcție de vizitele pe AllPaintingsStore.com din ultimele douăsprezece luni, nu după scorul catalogului. Locul 1 este pictura lui Keith Haring pe care oamenii o deschid cel mai des.
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează tabelul
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
0
0
Iul 2026
1.500
4.300
Aug 2026
1.000
300
Sep 2026
12.000
1.800
Oct 2026
18.300
900
Care este traficul lunar pentru picturile lui Keith Haring?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg vizitatorii dintre picturile lui Keith Haring?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează tabelul
Atmosferă
Atmosferă
Operele artistului
Vizite
Jucăuș
52,9%
56,5%
Impactant
23,5%
18,3%
Mistic
5,9%
12,9%
Liniște
11,8%
11,3%
Inspirațional
5,9%
1,1%
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Energic
41,2%
37,6%
Plin de bucurie
17,6%
18,3%
Jucăuș
5,9%
15,6%
Sacru
5,9%
12,9%
Speranță și lumină
5,9%
8,6%
Contemplativă
11,8%
5,4%
Melancolic
5,9%
1,1%
Dramatic
5,9%
0,5%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
0,0%
0,0%
Umbră difuză
6,0%
1,8%
Lumină moderată
34,0%
31,4%
Echilibru luminos
36,0%
55,3%
Luminos
24,0%
11,5%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
36,0%
40,3%
Culori discrete
8,0%
0,4%
Nuanțe echilibrate și lineare
10,0%
13,3%
Culori clar saturate
32,0%
30,1%
Culoare intensă
14,0%
15,9%
Paletă de culori
Paletă de culori
Operele artistului
Vizite
Culori neutre
37,0%
47,5%
Nuanțe închise
19,6%
21,0%
Nuanțe pământii
17,4%
11,9%
Vibrant și intens
2,2%
9,6%
Culori pastelate
19,6%
4,6%
Natură
0,0%
3,2%
Culori metalice
2,2%
2,3%
Călduroase
2,2%
0,0%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
24,0%
25,7%
Echilibrat
28,0%
21,2%
Vibrant
48,0%
53,1%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
2,0%
0,4%
Nuanțe blânde
6,0%
1,3%
Echilibrat
2,0%
2,2%
Contrast accentuat
10,0%
15,5%
Contrast maxim
80,0%
80,5%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
18,0%
16,8%
Paletă de culori delicate mixate
12,0%
21,7%
Armonie echilibrată
24,0%
23,9%
Unitate cromatică puternică
18,0%
19,5%
Paletă unitară
28,0%
18,1%
Cum evoluează cele mai populare picturi ale lui Keith Haring lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează tabelul
Lucrare de artă
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Oct 2026
Montreux
0
0
0
0
0
0
0
0
500
0
100
0
Titlu în română: Untitled (…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Altar: Viața lui Hristos
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
500
100
Andy Mouse
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
300
200
Untitled
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
100
Secret Pastures
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
100
Icons
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
0
The Blueprint Drawings
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Blueprint Drawings
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Blueprint Drawings
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefoane sau computere: de pe ce dispozitiv a navigat Keith Haring?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Afișează tabelul
Dispozitiv
Vizite
Distribuie
dispozitive de navigare
19.200
47,9%
telefoane mobile
17.700
44,1%
tablete
3.200
8,0%
Care este distribuția pe limbi a audienței lui Keith Haring?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Afișează tabelul
Limbă
Vizite
Distribuie
Koreană
5.100
23,7%
Franceză
3.200
14,9%
Germană
2.900
13,5%
Italiană
2.400
11,2%
Engleză
1.900
8,8%
Portugheză
1.900
8,8%
Poloneză
1.000
4,7%
Spaniolă
900
4,2%
Arabă
800
3,7%
Slovacă
500
2,3%
Care sunt vizitele zilnice la Keith Haring și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează tabelul
Ziua
Vizite
Dum 18 Oct
900
Lun 19 Oct
3.400
Mar 20 Oct
1.800
Mie 21 Oct
1.200
Joi 22 Oct
1.200
Vin 23 Oct
1.400
Sâm 24 Oct
1.400
Dum 25 Oct
800
Lun 26 Oct
1.000
Mar 27 Oct
1.300
Mie 28 Oct
1.400
Joi 29 Oct
800
Vin 30 Oct
600
Sâm 31 Oct
500
Dum 1 Noi
800
Lun 2 Noi
2.200
Mar 3 Noi
2.000
Mie 4 Noi
2.900
Joi 5 Noi
1.800
Vin 6 Noi
1.600
Sâm 7 Noi
2.800
Dum 8 Noi (previzualizare)
1.200
Lun 9 Noi (previzualizare)
3.200
Mar 10 Noi (previzualizare)
2.500
Mie 11 Noi (previzualizare)
2.600
Joi 12 Noi (previzualizare)
1.800
Vin 13 Noi (previzualizare)
1.700
Sâm 14 Noi (previzualizare)
2.300
Dum 15 Noi (previzualizare)
1.300
Lun 16 Noi (previzualizare)
3.400
Mar 17 Noi (previzualizare)
2.600
Mie 18 Noi (previzualizare)
2.800
Joi 19 Noi (previzualizare)
1.900
Vin 20 Noi (previzualizare)
1.800
Sâm 21 Noi (previzualizare)
2.400
Dum 22 Noi (previzualizare)
1.300
Lun 23 Noi (previzualizare)
3.600
Mar 24 Noi (previzualizare)
2.800
Mie 25 Noi (previzualizare)
3.000
Joi 26 Noi (previzualizare)
2.100
Vin 27 Noi (previzualizare)
1.900
Sâm 28 Noi (previzualizare)
2.500
Cereri de informații despre Keith Haring
Care este pictură cea mai vizionată a lui Keith Haring?
Altar: Viața lui Hristos, cu 2.400 vizualizări sau 11% din totalul vizualizărilor. Lista completă ocupă locul 10.
Câte vizite primește Keith Haring pe AllPaintingsStore.com?
40.100 în ultimele douăsprezece luni (32.800 pe pagina artistului, 7.300 pe tablouri)
Keith Haring este vizualizat mai mult de pe telefoane sau de pe computere?
Vizitele sunt distribuite pe dispozitive de navigare (48%), telefoane mobile (44%) și tablete (8%); dispozitive de navigare conduce cu 48%.
Ce limbi sunt utilizate pentru navigarea paginii lui Keith Haring?
Koreană (24%), Franceză (15%) și Germană (13%). Koreană conduce cu 24%.
Există un stil al lui Keith Haring pe care vizitatorii îl preferă?
Da, Echilibru luminos (Luminanță): 55% din vizite față de 36% din catalog.