Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Laura Knight de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Laura Knight: perspectiva cumpărătorilor
Clienții deschid Children Swimming mai des decât orice altă pictură a lui Laura Knight: 500 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 11% din total. Urmează The Green Sea, Lamorna și Two dancers. Laura Knight a primit 10.600 vizualizări: 7.300 pe pagina artistului și 3.300 pentru picturi. Momentul de impuls s-a încetinit: cu 26% mai puține vizite în Sep 2026 față de Aug 2026. Cea mai bună lună a fost Iul 2026: 4.300 vizite. Vizite pe dispozitive: telefoane mobile (59%), dispozitive de navigare (37%) și tablete (4%). Preferința este clară: Culori neutre (Paletă de culori) atrage 31% din vizite, deși reprezintă doar 15% din catalog.
Laura Knight: primele 10 picturi pe care cumpărătorii le vizualizează
Cele 10 picturi ale lui Laura Knight cu cele mai multe vizite pe AllPaintingsStore.com în ultimele douăsprezece luni, în ordine descrescătoare a numărului de vizite.
-
1
Children Swimming, 1913
500 vizualizări · 11,1%
-
2
The Green Sea, Lamorna
200 vizualizări · 4,4%
-
3
Two dancers
200 vizualizări · 4,4%
-
4
Miss Thompson (Miss Patricia Thompson)
200 vizualizări · 4,4%
-
5
Lamorna Birch, and His Daughters
200 vizualizări · 4,4%
-
6
Young gypsies
200 vizualizări · 4,4%
-
7
Gypsies on Epsom Downs
200 vizualizări · 4,4%
-
8
Gypsies, Caravan and Pony
200 vizualizări · 4,4%
-
9
Untitled (388)
200 vizualizări · 4,4%
-
10
Untitled (552)
200 vizualizări · 4,4%
Cum se modifică vizitele pe pagina lui Laura Knight în funcție de lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Deschide cifrele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 400 |
| Iul 2026 | 1.900 | 2.400 |
| Aug 2026 | 3.000 | 400 |
| Sep 2026 | 2.400 | 100 |
Cum evoluează vizualizările picturilor lui Laura Knight pe lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce picturi ale lui Laura Knight corespund preferințelor cumpărătorilor?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Deschide cifrele
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 50,0% | 46,7% |
| Umbră difuză | 24,0% | 17,8% |
| Lumină moderată | 14,0% | 26,7% |
| Echilibru luminos | 10,0% | 6,7% |
| Luminos | 2,0% | 2,2% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 24,0% | 40,0% |
| Culori discrete | 42,0% | 24,4% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 20,0% | 28,9% |
| Culori clar saturate | 12,0% | 4,4% |
| Culoare intensă | 2,0% | 2,2% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 65,0% | 54,3% |
| Culori neutre | 15,0% | 31,4% |
| Nuanțe închise | 17,5% | 14,3% |
| Monocrom | 2,5% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 46,0% | 57,8% |
| Echilibrat | 40,0% | 35,6% |
| Vibrant | 14,0% | 6,7% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 16,0% | 13,3% |
| Nuanțe blânde | 10,0% | 22,2% |
| Echilibrat | 10,0% | 15,6% |
| Contrast accentuat | 24,0% | 15,6% |
| Contrast maxim | 40,0% | 33,3% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 22,0% | 20,0% |
| Paletă de culori delicate mixate | 22,0% | 15,6% |
| Armonie echilibrată | 14,0% | 8,9% |
| Unitate cromatică puternică | 36,0% | 48,9% |
| Paletă unitară | 6,0% | 6,7% |
Ce picturi ale lui Laura Knight au atras interesul, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Deschide cifrele
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Children Swimming | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| The ballet shoe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Untitled (623) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (160) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two dancers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Gypsies, Caravan and Pony | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A dark pool | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spring in St John's Wood, L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ruby Loftus Screwing a Bree… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ascot finery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Care este distribuția pe dispozitive a audienței lui Laura Knight?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Deschide cifrele
| Dispozitiv | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| telefoane mobile | 6.300 | 59,4% |
| dispozitive de navigare | 3.900 | 36,8% |
| tablete | 400 | 3,8% |
În ce limbi navighează cumpărătorii lui Laura Knight?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Deschide cifrele
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Japoneză | 1.900 | 79,2% |
| Franceză | 400 | 16,7% |
| Poloneză | 100 | 4,2% |
Câte vizite zilnice primește Laura Knight și care este următorul pas?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Deschide cifrele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Joi 24 Sep | 100 |
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 100 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 400 |
| Mie 30 Sep | 100 |
| Joi 1 Oct | 300 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 200 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 100 |
| Sâm 10 Oct | 400 |
| Dum 11 Oct | 300 |
| Lun 12 Oct | 100 |
| Mar 13 Oct | 200 |
| Mie 14 Oct | 0 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 200 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 100 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 300 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 200 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 100 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 300 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 100 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 200 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 100 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 400 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 200 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 100 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 400 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 100 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 300 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 100 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 400 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 300 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 100 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 400 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 100 |
Despre Laura Knight pe AllPaintingsStore.com
Care este pictura lui Laura Knight care are cele mai multe vizualizări?
- Children Swimming: 500 vizualizări, 11% din totalul vizualizărilor. 10 picturi sunt clasate mai sus.
Care este dimensiunea audienței lui Laura Knight?
- 10.600 vizite în ultimele douăsprezece luni, 7.300 pe pagina artistului și 3.300 pe picturi.
Ce dispozitive folosesc vizitatorii lui Laura Knight?
- Distribuția vizitelor este telefoane mobile (59%), dispozitive de navigare (37%) și tablete (4%); telefoane mobile ocupă prima poziție cu 59%.
Ce stil de pictură al lui Laura Knight atrage cumpărătorii?
- Picturi Culori neutre (Paletă de culori): 31% din vizite, 15% din catalog.