Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Laurent Charpentier de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
Laurent Charpentier: cererea într-o privire
Cea mai vizionată pictură a lui Laurent Charpentier pe AllPaintingsStore.com în ultimul an este Strălucire Eternă în Obsidian: O Studie Monumentală a Formei Sculpturale și a Luminii Vibrante: 700 vizualizări, reprezentând 26% din totalul vizualizărilor artistului. Următorul în cerere: Fragmented Souls in Primary Tones: A Monumental Study of Geometric Harmony and Melancholy și Prezență Monolitică în Ocră: O Studiul Singular al Majestății Primale și Umbră. Laurent Charpentier a generat în total 2.500 vizite, dintre care 0 pe pagina artistului și 2.500 pe picturi individuale. Cererea este în creștere: vizualizările au crescut cu 500% de la Aug 2026 la Sep 2026. Luna de vârf: Iul 2026, cu 1.800 vizite. Clienții tind spre Dramatic (Atmosferă): 50% din vizite, față de 9% din catalogul artistului.
Cele 10 picturi ale lui Laurent Charpentier pe care cumpărătorii le deschid cel mai des
Un clasament al cererii în funcție de vizitele reale din ultimele douăsprezece luni pe AllPaintingsStore.com: cele 10 picturi ale lui Laurent Charpentier au fost cele mai vizitate, în ordine descrescătoare.
Ce nivel de interes are Laurent Charpentier în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Vezi datele
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Oct 2025
0
0
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
0
0
Iul 2026
0
1.800
Aug 2026
0
100
Sep 2026
0
600
Câte vizualizări au picturile lui Laurent Charpentier?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de picturi aleg cumpărătorii lui Laurent Charpentier?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Vezi datele
Atmosferă
Atmosferă
Operele artistului
Vizite
Impactant
40,6%
33,3%
Jucăuș
43,8%
16,7%
Dramatic
9,4%
50,0%
Elegant
3,1%
0,0%
Nostalgic
3,1%
0,0%
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Misterios
12,5%
44,4%
Plin de bucurie
31,2%
5,6%
Energic
21,9%
16,7%
Impunător
9,4%
16,7%
Jucăuș
12,5%
5,6%
Nostalgic
3,1%
11,1%
Contemplativă
3,1%
0,0%
Tensiune și neliniște
3,1%
0,0%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
0,0%
0,0%
Umbră difuză
13,6%
40,7%
Lumină moderată
25,0%
37,0%
Echilibru luminos
29,5%
11,1%
Luminos
31,8%
11,1%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
20,4%
3,7%
Culori discrete
11,4%
3,7%
Nuanțe echilibrate și lineare
18,2%
22,2%
Culori clar saturate
43,2%
70,4%
Culoare intensă
6,8%
0,0%
Paletă de culori
Paletă de culori
Operele artistului
Vizite
Nuanțe închise
21,9%
55,6%
Nuanțe pământii
17,1%
18,5%
Culori neutre
26,8%
3,7%
Culori pastelate
14,6%
7,4%
Culori metalice
4,9%
7,4%
Apus
7,3%
3,7%
Natură
2,4%
3,7%
Călduroase
4,9%
0,0%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
9,1%
0,0%
Echilibrat
34,1%
37,0%
Vibrant
56,8%
63,0%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
0,0%
0,0%
Nuanțe blânde
6,8%
0,0%
Echilibrat
11,4%
7,4%
Contrast accentuat
11,4%
0,0%
Contrast maxim
70,5%
92,6%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
54,5%
25,9%
Paletă de culori delicate mixate
9,1%
48,1%
Armonie echilibrată
9,1%
11,1%
Unitate cromatică puternică
20,4%
3,7%
Paletă unitară
6,8%
11,1%
Ce picturi ale lui Laurent Charpentier sunt solicitate, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Vezi datele
Lucrare de artă
Oct 2025
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Strălucire Eternă în Obsidi…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
200
Fragmented Souls in Primary…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
Reverie Magenta: O Iconă Si…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Picături de cremene înconju…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ecouri de la Miezul Nopții:…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Prezență Monolitică în Ocră…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Neon Chaos: A Singular Symp…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Suflet Fragmentat în Ocre ș…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Strălucire Eternă în Magent…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ephemeral Skyline: A Noctur…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
În ce limbi navighează cumpărătorii lui Laurent Charpentier?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Care sunt vizitele zilnice la Laurent Charpentier și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Vezi datele
Ziua
Vizite
Mie 23 Sep
0
Joi 24 Sep
0
Vin 25 Sep
0
Sâm 26 Sep
0
Dum 27 Sep
0
Lun 28 Sep
0
Mar 29 Sep
0
Mie 30 Sep
0
Joi 1 Oct
0
Vin 2 Oct
0
Sâm 3 Oct
0
Dum 4 Oct
0
Lun 5 Oct
0
Mar 6 Oct
0
Mie 7 Oct
0
Joi 8 Oct
0
Vin 9 Oct
0
Sâm 10 Oct
0
Dum 11 Oct
100
Lun 12 Oct
0
Mar 13 Oct
0
Mie 14 Oct (previzualizare)
0
Joi 15 Oct (previzualizare)
0
Vin 16 Oct (previzualizare)
0
Sâm 17 Oct (previzualizare)
0
Dum 18 Oct (previzualizare)
100
Lun 19 Oct (previzualizare)
0
Mar 20 Oct (previzualizare)
0
Mie 21 Oct (previzualizare)
0
Joi 22 Oct (previzualizare)
0
Vin 23 Oct (previzualizare)
0
Sâm 24 Oct (previzualizare)
0
Dum 25 Oct (previzualizare)
200
Lun 26 Oct (previzualizare)
0
Mar 27 Oct (previzualizare)
0
Mie 28 Oct (previzualizare)
0
Joi 29 Oct (previzualizare)
0
Vin 30 Oct (previzualizare)
0
Sâm 31 Oct (previzualizare)
0
Dum 1 Noi (previzualizare)
200
Lun 2 Noi (previzualizare)
0
Mar 3 Noi (previzualizare)
0
Laurent Charpentier: întrebări frecvente
Care sunt cele mai căutate picturi ale lui Laurent Charpentier?
Strălucire Eternă în Obsidian: O Studie Monumentală a Formei Sculpturale și a Luminii Vibrante conduce cu 700 vizualizări (26% din totalul vizualizărilor lui Laurent Charpentier). Clasamentul de mai sus prezintă top 10.
Ce nivel de interes există pentru Laurent Charpentier?
2.500 vizite în ultimele douăsprezece luni: 0 pe pagina artistului și 2.500 pe picturile individuale.
Ce tip de pictură a lui Laurent Charpentier preferă cumpărătorii?
Dramatic (Atmosferă): 50% din vizitele pentru 9% din catalog.