Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Leslie Moore de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Leslie Moore: cererea într-o privire
Cea mai vizionată pictură a lui Leslie Moore pe AllPaintingsStore.com în ultimul an este The Welsh Sunday: 200 vizualizări, reprezentând 18% din totalul vizualizărilor artistului. Următorul în cerere: The Day's Takings și Flower Shop. Leslie Moore a generat în total 1.000 vizite, dintre care 300 pe pagina artistului și 700 pe picturi individuale. Luna de vârf: Iul 2026, cu 700 vizite. Vizitatorii tind spre Culori neutre (Paletă de culori): 50% din vizite, față de 20% din catalogul artistului.
Cele 7 picturi ale lui Leslie Moore pe care vizitatorii le deschid cel mai des
Un clasament al cererii în funcție de vizitele reale din ultimele douăsprezece luni pe AllPaintingsStore.com: cele 7 picturi ale lui Leslie Moore au fost cele mai vizitate, în ordine descrescătoare.
-
1
The Welsh Sunday, 1950
200 vizualizări · 18,2%
-
2
The Day's Takings, 1950
200 vizualizări · 18,2%
-
3
Flower Shop
200 vizualizări · 18,2%
-
4
Studio Flowers
200 vizualizări · 18,2%
-
5
Llangrannog Incoming Tide
100 vizualizări · 9,1%
-
6
Industrial Scene
100 vizualizări · 9,1%
-
7
Llantwit Major
100 vizualizări · 9,1%
Ce nivel de interes are Leslie Moore în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Vezi datele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 100 |
| Iul 2026 | 100 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 200 | 0 |
Câte vizualizări au picturile lui Leslie Moore?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de picturi aleg vizitatorii lui Leslie Moore?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Vezi datele
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 55,6% | 45,5% |
| Umbră difuză | 11,1% | 9,1% |
| Lumină moderată | 11,1% | 18,2% |
| Echilibru luminos | 22,2% | 27,3% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 55,6% | 63,6% |
| Culori discrete | 0,0% | 0,0% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 11,1% | 18,2% |
| Culori clar saturate | 33,3% | 18,2% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe închise | 40,0% | 25,0% |
| Culori neutre | 20,0% | 50,0% |
| Natură | 20,0% | 25,0% |
| Nuanțe pământii | 20,0% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 55,6% | 63,6% |
| Echilibrat | 22,2% | 9,1% |
| Vibrant | 22,2% | 27,3% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 33,3% | 27,3% |
| Nuanțe blânde | 66,7% | 72,7% |
| Echilibrat | 0,0% | 0,0% |
| Contrast accentuat | 0,0% | 0,0% |
| Contrast maxim | 0,0% | 0,0% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 22,2% | 18,2% |
| Paletă de culori delicate mixate | 0,0% | 0,0% |
| Armonie echilibrată | 22,2% | 27,3% |
| Unitate cromatică puternică | 33,3% | 45,5% |
| Paletă unitară | 22,2% | 9,1% |
Ce picturi ale lui Leslie Moore sunt solicitate, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Vezi datele
| Lucrare de artă | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Day's Takings | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Welsh Sunday | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Llantwit Major | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flowers in a Welsh Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Studio Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Flower Shop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Industrial Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Llangrannog Incoming Tide | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Night Forms | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
În ce limbi navighează vizitatorii lui Leslie Moore?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Vezi datele
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Engleză | 300 | 100,0% |
Care sunt vizitele zilnice la Leslie Moore și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Vezi datele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Sâm 17 Oct | 0 |
| Dum 18 Oct | 300 |
| Lun 19 Oct | 0 |
| Mar 20 Oct | 0 |
| Mie 21 Oct | 0 |
| Joi 22 Oct | 0 |
| Vin 23 Oct | 0 |
| Sâm 24 Oct | 100 |
| Dum 25 Oct | 0 |
| Lun 26 Oct | 0 |
| Mar 27 Oct | 0 |
| Mie 28 Oct | 0 |
| Joi 29 Oct | 0 |
| Vin 30 Oct | 0 |
| Sâm 31 Oct | 0 |
| Dum 1 Noi | 100 |
| Lun 2 Noi | 0 |
| Mar 3 Noi | 0 |
| Mie 4 Noi | 0 |
| Joi 5 Noi | 0 |
| Vin 6 Noi | 0 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 8 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 9 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 10 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 11 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 12 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 13 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 14 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 15 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 16 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 17 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 18 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 19 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 20 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 21 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 22 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 23 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 24 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 25 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 26 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 27 Noi (previzualizare) | 0 |
Leslie Moore: întrebări frecvente
Care sunt cele mai căutate picturi ale lui Leslie Moore?
- The Welsh Sunday conduce cu 200 vizualizări (18% din totalul vizualizărilor lui Leslie Moore). Clasamentul de mai sus prezintă top 7.
Ce nivel de interes există pentru Leslie Moore?
- 1.000 vizite în ultimele douăsprezece luni: 300 pe pagina artistului și 700 pe picturile individuale.
Ce tip de pictură a lui Leslie Moore preferă vizitatorii?
- Culori neutre (Paletă de culori): 50% din vizitele pentru 20% din catalog.