Garanție de rambursare în 100 de zile Livrare gratuită în toată lumea
646.446opere de artă 53.409artişti 5.406muzee 32limbi

Lyonel Feininger Tablouri populare și date privind vizitele

1871 – 1956

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Lyonel Feininger de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Lyonel Feininger: cifrele care contează

The honeymooners este pictura cea mai vizionată a lui Lyonel Feininger: 1.100 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, 13% din totalul vizualizărilor artistului. Urmează Jesuits III și Gelmeroda IX. În total 12.100 vizite: 4.800 la pagina artistului și 7.300 la picturi. În creștere cu 26% între Aug 2026 și Sep 2026. Cea mai bună lună: Iul 2026 cu 6.800 vizite. Limbi principale: Germană (69%), Cehă (6%) și Spaniolă (6%). Țările principale: Germania (48%), Italia (16%) și Austria (6%). Distribuție pe dispozitive: dispozitive de navigare (59%), telefoane mobile (31%) și tablete (10%). Nostalgic (Atmosferă) este stilul preferat: 39% din vizite, 0% din catalog.

Top 10 picturi ale lui Lyonel Feininger după numărul de vizite

Clasificat în funcție de vizitele pe AllPaintingsStore.com din ultimele douăsprezece luni, nu după scorul catalogului. Locul 1 este pictura lui Lyonel Feininger pe care oamenii o deschid cel mai des.

  1. The honeymooners 1 The honeymooners 1.100 vizualizări · 13,1%
  2. Jesuits III 2 Jesuits III, 1915 600 vizualizări · 7,1%
  3. Gelmeroda IX 3 Gelmeroda IX 600 vizualizări · 7,1%
  4. Blue Coast 4 Blue Coast 400 vizualizări · 4,8%
  5. Gelmeroda, VIII 5 Gelmeroda, VIII 300 vizualizări · 3,6%
  6. Carnival 6 Carnival 300 vizualizări · 3,6%
  7. Architecture II (Man of Potin) 7 Architecture II (Man of Potin) 300 vizualizări · 3,6%
  8. Boats 8 Boats, 1917 200 vizualizări · 2,4%
  9. Carnival in Arcueil 9 Carnival in Arcueil, 1911 200 vizualizări · 2,4%
  10. Gaberndorf II 10 Gaberndorf II 200 vizualizări · 2,4%

Care este traficul lunar al paginii Lyonel Feininger?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Afișează tabelul
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 20260100
Iul 20262.1004.700
Aug 20269001.400
Sep 20261.8001.100

Care este traficul lunar pentru picturile lui Lyonel Feininger?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Cum evoluează cele mai populare picturi ale lui Lyonel Feininger lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Afișează tabelul
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
The honeymooners000000000400100200
Boats0000000001001000
Sailing Boats000000000000
Blue Coast00000000040000
Gelmeroda XI000000000000
Gelmeroda IX0000000004000200
Carnival0000000000200100
The Green Bridge00000000010000
Zeitungsleser (Newspaper Re…00000000001000
On the Bridge (Ober-Weimar)00000000001000

Telefoane sau computere: de pe ce dispozitiv a navigat Lyonel Feininger?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Afișează tabelul
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare7.10058,7%
telefoane mobile3.80031,4%
tablete1.2009,9%

Care este distribuția pe limbi a audienței lui Lyonel Feininger?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Afișează tabelul
LimbăViziteDistribuie
Germană2.40068,6%
Cehă2005,7%
Spaniolă2005,7%
Italiană2005,7%
Koreană2005,7%
Engleză1002,9%
Finlandeză1002,9%
Portugheză1002,9%

Care sunt vizitele zilnice la Lyonel Feininger și care este prognoza?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Afișează tabelul
ZiuaVizite
Lun 5 Oct300
Mar 6 Oct200
Mie 7 Oct100
Joi 8 Oct400
Vin 9 Oct300
Sâm 10 Oct0
Dum 11 Oct1.100
Lun 12 Oct0
Mar 13 Oct100
Mie 14 Oct200
Joi 15 Oct500
Vin 16 Oct200
Sâm 17 Oct200
Dum 18 Oct200
Lun 19 Oct300
Mar 20 Oct200
Mie 21 Oct400
Joi 22 Oct100
Vin 23 Oct400
Sâm 24 Oct1.000
Dum 25 Oct0
Lun 26 Oct (previzualizare)200
Mar 27 Oct (previzualizare)200
Mie 28 Oct (previzualizare)300
Joi 29 Oct (previzualizare)400
Vin 30 Oct (previzualizare)300
Sâm 31 Oct (previzualizare)500
Dum 1 Noi (previzualizare)500
Lun 2 Noi (previzualizare)200
Mar 3 Noi (previzualizare)200
Mie 4 Noi (previzualizare)300
Joi 5 Noi (previzualizare)400
Vin 6 Noi (previzualizare)300
Sâm 7 Noi (previzualizare)500
Dum 8 Noi (previzualizare)500
Lun 9 Noi (previzualizare)200
Mar 10 Noi (previzualizare)200
Mie 11 Noi (previzualizare)300
Joi 12 Noi (previzualizare)400
Vin 13 Noi (previzualizare)300
Sâm 14 Noi (previzualizare)500
Dum 15 Noi (previzualizare)500

Cereri de informații despre Lyonel Feininger

Care este pictură cea mai vizionată a lui Lyonel Feininger?

The honeymooners, cu 1.100 vizualizări sau 13% din totalul vizualizărilor. Lista completă ocupă locul 10.

Câte vizite primește Lyonel Feininger pe AllPaintingsStore.com?

12.100 în ultimele douăsprezece luni (4.800 pe pagina artistului, 7.300 pe tablouri)

Lyonel Feininger este vizualizat mai mult de pe telefoane sau de pe computere?

Vizitele sunt distribuite pe dispozitive de navigare (59%), telefoane mobile (31%) și tablete (10%); dispozitive de navigare conduce cu 59%.

Ce limbi sunt utilizate pentru navigarea paginii lui Lyonel Feininger?

Germană (69%), Cehă (6%) și Spaniolă (6%). Germană conduce cu 69%.

Există un stil al lui Lyonel Feininger pe care vizitatorii îl preferă?

Da, Nostalgic (Atmosferă): 39% din vizite față de 0% din catalog.