Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Manuel Benedito Vives de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Manuel Benedito Vives: cifrele care contează
Retrato De Mujer este pictura cea mai vizionată a lui Manuel Benedito Vives: 300 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, 7% din totalul vizualizărilor artistului. Urmează Bodegon și La Vuelta Del Trabajo. În total 4.700 vizite: 900 la pagina artistului și 3.800 la picturi. În scădere cu 100% între Aug 2026 și Sep 2026. Cea mai bună lună: Iul 2026 cu 4.200 vizite. Distribuție pe dispozitive: dispozitive de navigare (83%), telefoane mobile (15%) și tablete (2%). Contrast accentuat (Contrast) este stilul preferat: 32% din vizite, 10% din catalog.
Top 10 picturi ale lui Manuel Benedito Vives după numărul de vizite
Clasificat în funcție de vizitele pe AllPaintingsStore.com din ultimele douăsprezece luni, nu după scorul catalogului. Locul 1 este pictura lui Manuel Benedito Vives pe care oamenii o deschid cel mai des.
-
1
Retrato De Mujer
300 vizualizări · 6,8%
-
2
Bodegon
300 vizualizări · 6,8%
-
3
La Vuelta Del Trabajo
300 vizualizări · 6,8%
-
4
Venecia
300 vizualizări · 6,8%
-
5
Vuelta De La Monteria
200 vizualizări · 4,5%
-
6
Tormenta En La Laguna
200 vizualizări · 4,5%
-
7
Mujer Con Cesta
200 vizualizări · 4,5%
-
8
Perdices
100 vizualizări · 2,3%
-
9
Vuelta De La Caza
100 vizualizări · 2,3%
-
10
Sobremesa En El Jardin De La Academia
100 vizualizări · 2,3%
Care este traficul lunar al paginii Manuel Benedito Vives?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează tabelul
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 900 | 3.300 |
| Aug 2026 | 0 | 500 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Care este traficul lunar pentru picturile lui Manuel Benedito Vives?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg cumpărătorii dintre picturile lui Manuel Benedito Vives?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează tabelul
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 28,0% | 45,5% |
| Umbră difuză | 40,0% | 25,0% |
| Lumină moderată | 24,0% | 13,6% |
| Echilibru luminos | 8,0% | 15,9% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 8,0% | 6,8% |
| Culori discrete | 40,0% | 34,1% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 36,0% | 40,9% |
| Culori clar saturate | 16,0% | 18,2% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 71,1% | 72,7% |
| Nuanțe închise | 22,2% | 15,9% |
| Culori neutre | 6,7% | 11,4% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 24,0% | 18,2% |
| Echilibrat | 58,0% | 59,1% |
| Vibrant | 18,0% | 22,7% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 6,0% | 4,5% |
| Nuanțe blânde | 28,0% | 11,4% |
| Echilibrat | 24,0% | 22,7% |
| Contrast accentuat | 10,0% | 31,8% |
| Contrast maxim | 32,0% | 29,5% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 14,0% | 2,3% |
| Paletă de culori delicate mixate | 4,0% | 18,2% |
| Armonie echilibrată | 16,0% | 20,4% |
| Unitate cromatică puternică | 42,0% | 40,9% |
| Paletă unitară | 24,0% | 18,2% |
Cum evoluează cele mai populare picturi ale lui Manuel Benedito Vives lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează tabelul
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Large pitcher | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vicenta Benedito. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vuelta De La Caza | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Pescador | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Retrato De José Gascón Y Ma… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Retrato De Mujer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Retrato De Hombre | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Granadas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Familia Del Anarquista E… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Retrato De Gregorio Marañón | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Telefoane sau computere: de pe ce dispozitiv a navigat Manuel Benedito Vives?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Afișează tabelul
| Dispozitiv | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| dispozitive de navigare | 3.900 | 83,0% |
| telefoane mobile | 700 | 14,9% |
| tablete | 100 | 2,1% |
Care este distribuția pe limbi a audienței lui Manuel Benedito Vives?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Care sunt vizitele zilnice la Manuel Benedito Vives și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează tabelul
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Mie 23 Sep | 0 |
| Joi 24 Sep | 0 |
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 200 |
| Lun 5 Oct | 100 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct | 0 |
| Mie 14 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 0 |
Cereri de informații despre Manuel Benedito Vives
Care este pictură cea mai vizionată a lui Manuel Benedito Vives?
- Retrato De Mujer, cu 300 vizualizări sau 7% din totalul vizualizărilor. Lista completă ocupă locul 10.
Câte vizite primește Manuel Benedito Vives pe AllPaintingsStore.com?
- 4.700 în ultimele douăsprezece luni (900 pe pagina artistului, 3.800 pe tablouri)
Manuel Benedito Vives este vizualizat mai mult de pe telefoane sau de pe computere?
- Vizitele sunt distribuite pe dispozitive de navigare (83%), telefoane mobile (15%) și tablete (2%); dispozitive de navigare conduce cu 83%.
Există un stil al lui Manuel Benedito Vives pe care vizitatorii îl preferă?
- Da, Contrast accentuat (Contrast): 32% din vizite față de 10% din catalog.