Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Marcel Broodthaers de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Marcel Broodthaers: cererea într-o privire
Cea mai vizionată pictură a lui Marcel Broodthaers pe AllPaintingsStore.com în ultimul an este Mademoiselle Rivière and Monsieur Bertin: 100 vizualizări, reprezentând 14% din totalul vizualizărilor artistului. Următorul în cerere: Daguerre’s Soup și Casserole and Closed Mussels. Marcel Broodthaers a generat în total 800 vizite, dintre care 200 pe pagina artistului și 600 pe picturi individuale. Luna de vârf: Iul 2026, cu 700 vizite. Clienții tind spre Luminos (Luminanță): 71% din vizite, față de 44% din catalogul artistului.
Cele 7 picturi ale lui Marcel Broodthaers pe care cumpărătorii le deschid cel mai des
Un clasament al cererii în funcție de vizitele reale din ultimele douăsprezece luni pe AllPaintingsStore.com: cele 7 picturi ale lui Marcel Broodthaers au fost cele mai vizitate, în ordine descrescătoare.
-
1
Mademoiselle Rivière and Monsieur Bertin
100 vizualizări · 14,3%
-
2
Daguerre’s Soup, 1975
100 vizualizări · 14,3%
-
3
Casserole and Closed Mussels, 1964
100 vizualizări · 14,3%
-
4
The Farm Animals (Les Animaux de la ferme), 1974
100 vizualizări · 14,3%
-
5
A Railway Robbery, 1972
100 vizualizări · 14,3%
-
6
Rebus, 1973
100 vizualizări · 14,3%
-
7
Atlas, 1975
100 vizualizări · 14,3%
Ce nivel de interes are Marcel Broodthaers în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Vezi datele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 200 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Câte vizualizări au picturile lui Marcel Broodthaers?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de picturi aleg cumpărătorii lui Marcel Broodthaers?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Vezi datele
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 0,0% | 0,0% |
| Umbră difuză | 5,6% | 0,0% |
| Lumină moderată | 0,0% | 0,0% |
| Echilibru luminos | 50,0% | 28,6% |
| Luminos | 44,4% | 71,4% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 77,8% | 100,0% |
| Culori discrete | 11,1% | 0,0% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 11,1% | 0,0% |
| Culori clar saturate | 0,0% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Culori neutre | 82,3% | 71,4% |
| Monocrom | 11,8% | 14,3% |
| Culori pastelate | 5,9% | 14,3% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 61,1% | 71,4% |
| Echilibrat | 38,9% | 28,6% |
| Vibrant | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 16,7% | 28,6% |
| Nuanțe blânde | 0,0% | 0,0% |
| Echilibrat | 5,6% | 0,0% |
| Contrast accentuat | 5,6% | 14,3% |
| Contrast maxim | 72,2% | 57,1% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 16,7% | 28,6% |
| Paletă de culori delicate mixate | 11,1% | 28,6% |
| Armonie echilibrată | 16,7% | 0,0% |
| Unitate cromatică puternică | 27,8% | 28,6% |
| Paletă unitară | 27,8% | 14,3% |
Ce picturi ale lui Marcel Broodthaers sunt solicitate, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Vezi datele
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled (Triptych) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dear Little Sister | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Railway Robbery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tractatus Logico Catalogicu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Daguerre’s Soup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Citron Citroen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| I Return to Matter, I Redis… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mademoiselle Rivière and Mo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Casserole and Closed Mussels | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Farm Animals | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
În ce limbi navighează cumpărătorii lui Marcel Broodthaers?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Care sunt vizitele zilnice la Marcel Broodthaers și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Vezi datele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Mie 23 Sep | 0 |
| Joi 24 Sep | 0 |
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 100 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 400 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 100 |
| Mie 7 Oct | 300 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 100 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct | 0 |
| Mie 14 Oct (previzualizare) | 200 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 200 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 100 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 100 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 100 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 200 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 300 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 100 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 100 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 100 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 200 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 300 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 100 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 100 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 100 |
Marcel Broodthaers: întrebări frecvente
Care sunt cele mai căutate picturi ale lui Marcel Broodthaers?
- Mademoiselle Rivière and Monsieur Bertin conduce cu 100 vizualizări (14% din totalul vizualizărilor lui Marcel Broodthaers). Clasamentul de mai sus prezintă top 7.
Ce nivel de interes există pentru Marcel Broodthaers?
- 800 vizite în ultimele douăsprezece luni: 200 pe pagina artistului și 600 pe picturile individuale.
Ce tip de pictură a lui Marcel Broodthaers preferă cumpărătorii?
- Luminos (Luminanță): 71% din vizitele pentru 44% din catalog.