Garanție de rambursare în 100 de zile Livrare gratuită în toată lumea
646.784opere de artă 53.423artişti 5.406muzee 32limbi

Marina Abramović Statistici privind cererea și vizitatorii

1946

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Marina Abramović de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Marina Abramović: cererea într-o privire

Cea mai vizionată pictură a lui Marina Abramović pe AllPaintingsStore.com în ultimul an este The Hero: 200 vizualizări, reprezentând 33% din totalul vizualizărilor artistului. Următorul în cerere: The Communicator și Green Dragon Lying. Marina Abramović a generat în total 600 vizite, dintre care 200 pe pagina artistului și 400 pe picturi individuale. Luna de vârf: Iul 2026, cu 500 vizite. Visitors lean towards Lumină moderată (Luminanță): 50% of the visits, against 33% of the artist's catalog.

The 4 paintings by Marina Abramović that visitors open most

Un clasament al cererii în funcție de vizitele reale din ultimele douăsprezece luni pe AllPaintingsStore.com: cele 4 picturi ale lui Marina Abramović au fost cele mai vizitate, în ordine descrescătoare.

  1. The Hero 1 The Hero, 2001 200 vizualizări · 33,3%
  2. The Communicator 2 The Communicator 200 vizualizări · 33,3%
  3. Green Dragon Lying 3 Green Dragon Lying 100 vizualizări · 16,7%
  4. Black Dragon 4 Black Dragon 100 vizualizări · 16,7%

Ce nivel de interes are Marina Abramović în fiecare lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Vezi datele
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 202600
Iul 2026200300
Aug 202600
Sep 20260100

Câte vizualizări au picturile lui Marina Abramović?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Ce picturi ale lui Marina Abramović sunt solicitate, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Vezi datele
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
The Hero00000000000100
Rhythm 5000000000000
Green Dragon Lying00000000010000
The Communicator00000000020000
Black Dragon000000000000
Chair for Man and His Spirit000000000000

Which languages do visitors of Marina Abramović browse in?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Vezi datele
LimbăViziteDistribuie
Spaniolă100100,0%

Care sunt vizitele zilnice la Marina Abramović și care este prognoza?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Vezi datele
ZiuaVizite
Mie 30 Sep0
Joi 1 Oct0
Vin 2 Oct0
Sâm 3 Oct0
Dum 4 Oct0
Lun 5 Oct0
Mar 6 Oct0
Mie 7 Oct0
Joi 8 Oct0
Vin 9 Oct0
Sâm 10 Oct0
Dum 11 Oct0
Lun 12 Oct0
Mar 13 Oct0
Mie 14 Oct0
Joi 15 Oct1.500
Vin 16 Oct0
Sâm 17 Oct0
Dum 18 Oct0
Lun 19 Oct0
Mar 20 Oct0
Mie 21 Oct (previzualizare)0
Joi 22 Oct (previzualizare)2.100
Vin 23 Oct (previzualizare)0
Sâm 24 Oct (previzualizare)0
Dum 25 Oct (previzualizare)0
Lun 26 Oct (previzualizare)0
Mar 27 Oct (previzualizare)0
Mie 28 Oct (previzualizare)0
Joi 29 Oct (previzualizare)2.700
Vin 30 Oct (previzualizare)0
Sâm 31 Oct (previzualizare)0
Dum 1 Noi (previzualizare)0
Lun 2 Noi (previzualizare)0
Mar 3 Noi (previzualizare)0
Mie 4 Noi (previzualizare)0
Joi 5 Noi (previzualizare)3.100
Vin 6 Noi (previzualizare)0
Sâm 7 Noi (previzualizare)0
Dum 8 Noi (previzualizare)0
Lun 9 Noi (previzualizare)0
Mar 10 Noi (previzualizare)0

Marina Abramović: întrebări frecvente

Care sunt cele mai căutate picturi ale lui Marina Abramović?

The Hero conduce cu 200 vizualizări (33% din totalul vizualizărilor lui Marina Abramović). Clasamentul de mai sus prezintă top 4.

Ce nivel de interes există pentru Marina Abramović?

600 vizite în ultimele douăsprezece luni: 200 pe pagina artistului și 400 pe picturile individuale.

Which type of painting by Marina Abramović do visitors prefer?

Lumină moderată (Luminanță): 50% din vizitele pentru 33% din catalog.