Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Massimo Vignelli, Vignelli Associates de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
Massimo Vignelli, Vignelli Associates: cererea într-o privire
Cea mai vizionată pictură a lui Massimo Vignelli, Vignelli Associates pe AllPaintingsStore.com în ultimul an este Libertate Libertate: 1.200 vizualizări, reprezentând 17% din totalul vizualizărilor artistului. Următorul în cerere: Knoll International\n\n[front view] și Max 365. Massimo Vignelli, Vignelli Associates a generat în total 9.900 vizite, dintre care 4.500 pe pagina artistului și 5.400 pe picturi individuale. Cererea este în creștere: vizualizările au crescut cu 85% de la Aug 2026 la Sep 2026. Luna de vârf: Iul 2026, cu 5.800 vizite. Cumpărătorii navighează în Spaniolă (40%), Engleză (20%) și Rusă (16%). Interesul provine în principal din Spania (31%), Madagascar (9%) și Olanda (9%). Clienții navighează pe dispozitive de navigare (82%), telefoane mobile (17%) și tablete (1%). Clienții tind spre Nuanțe blânde (Contrast): 29% din vizite, față de 6% din catalogul artistului.
Cele 10 picturi ale lui Massimo Vignelli, Vignelli Associates pe care cumpărătorii le deschid cel mai des
Un clasament al cererii în funcție de vizitele reale din ultimele douăsprezece luni pe AllPaintingsStore.com: cele 10 picturi ale lui Massimo Vignelli, Vignelli Associates au fost cele mai vizitate, în ordine descrescătoare.
Ce nivel de interes are Massimo Vignelli, Vignelli Associates în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Vezi datele
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Oct 2025
0
0
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
200
200
Iul 2026
2.000
3.800
Aug 2026
400
900
Sep 2026
1.900
500
Câte vizualizări au picturile lui Massimo Vignelli, Vignelli Associates?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de picturi aleg cumpărătorii lui Massimo Vignelli, Vignelli Associates?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Vezi datele
Atmosferă
Atmosferă
Operele artistului
Vizite
Modern
33,3%
25,0%
Minimalist
38,9%
17,9%
Elegant
5,6%
26,8%
Liniște
5,6%
12,5%
Nostalgic
11,1%
8,9%
Serenitate
2,8%
8,9%
Impactant
2,8%
0,0%
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Liniștit
25,0%
45,3%
Contemplativă
28,1%
22,6%
Energic
12,5%
13,2%
Nostalgic
12,5%
11,3%
Plin de bucurie
9,4%
3,8%
Dramatic
3,1%
1,9%
Impunător
6,2%
0,0%
Tranchil
3,1%
1,9%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
0,0%
1,5%
Umbră difuză
10,0%
26,1%
Lumină moderată
26,0%
29,0%
Echilibru luminos
14,0%
13,0%
Luminos
50,0%
30,4%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
36,0%
39,1%
Culori discrete
32,0%
5,8%
Nuanțe echilibrate și lineare
8,0%
15,9%
Culori clar saturate
10,0%
11,6%
Culoare intensă
14,0%
27,5%
Paletă de culori
Paletă de culori
Operele artistului
Vizite
Culori neutre
40,5%
41,3%
Nuanțe închise
14,3%
28,6%
Culori pastelate
28,6%
9,5%
Nuanțe pământii
4,8%
11,1%
Călduroase
0,0%
7,9%
Monocrom
7,1%
0,0%
Apus
4,8%
1,6%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
26,0%
27,5%
Echilibrat
42,0%
20,3%
Vibrant
32,0%
52,2%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
38,0%
14,5%
Nuanțe blânde
6,0%
29,0%
Echilibrat
6,0%
1,5%
Contrast accentuat
12,0%
8,7%
Contrast maxim
38,0%
46,4%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
16,0%
21,7%
Paletă de culori delicate mixate
6,0%
13,0%
Armonie echilibrată
8,0%
4,3%
Unitate cromatică puternică
24,0%
33,3%
Paletă unitară
46,0%
27,5%
Ce picturi ale lui Massimo Vignelli, Vignelli Associates sunt solicitate, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Vezi datele
Lucrare de artă
Oct 2025
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Max 365
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
Heller Rainbow Dinnerware\n…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Heller The Rainbow Group\n\…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Knoll Design\n\ncover
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Fort Worth Art Museum The I…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Libertate Libertate
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
400
400
Knoll Au Louvre\n\n[front c…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Knoll International\n\n[fro…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Milano\n\n[cover view, fold…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Rank Xerox Showroom, Milan,…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
0
0
Ce dispozitive folosesc cumpărătorii pentru a vizualiza lucrările lui Massimo Vignelli, Vignelli Associates?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Vezi datele
Dispozitiv
Vizite
Distribuie
dispozitive de navigare
8.100
81,8%
telefoane mobile
1.700
17,2%
tablete
100
1,0%
În ce limbi navighează cumpărătorii lui Massimo Vignelli, Vignelli Associates?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Vezi datele
Limbă
Vizite
Distribuie
Spaniolă
1.800
40,0%
Engleză
900
20,0%
Rusă
700
15,6%
Franceză
500
11,1%
Persană
100
2,2%
Italiană
100
2,2%
Japoneză
100
2,2%
Poloneză
100
2,2%
Portugheză
100
2,2%
Chinese
100
2,2%
Care sunt vizitele zilnice la Massimo Vignelli, Vignelli Associates și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Care sunt cele mai căutate picturi ale lui Massimo Vignelli, Vignelli Associates?
Libertate Libertate conduce cu 1.200 vizualizări (17% din totalul vizualizărilor lui Massimo Vignelli, Vignelli Associates). Clasamentul de mai sus prezintă top 10.
Ce nivel de interes există pentru Massimo Vignelli, Vignelli Associates?
9.900 vizite în ultimele douăsprezece luni: 4.500 pe pagina artistului și 5.400 pe picturile individuale.
Pe ce dispozitive navighează cumpărătorii operele lui Massimo Vignelli, Vignelli Associates?
Clienții navighează de pe dispozitive de navigare (82%), telefoane mobile (17%) și tablete (1%); dispozitive de navigare generează 82% din vizite.
Ce limbi folosesc vizitatorii lui Massimo Vignelli, Vignelli Associates?
Spaniolă (40%), Engleză (20%) și Rusă (16%). Spaniolă este prima cu 40%.
Ce tip de pictură a lui Massimo Vignelli, Vignelli Associates preferă cumpărătorii?
Nuanțe blânde (Contrast): 29% din vizitele pentru 6% din catalog.