Garanție de rambursare în 100 de zile Livrare gratuită în toată lumea
449.561opere de artă 30.612artişti 4.658muzee 32limbi

Maximilien Luce Tablouri populare și date privind vizitele

1858 – 1941

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Maximilien Luce de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Maximilien Luce: cifrele care contează

Steelworks este pictura cea mai vizionată a lui Maximilien Luce: 3.000 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, 25% din totalul vizualizărilor artistului. Urmează A Paris Street in May 1871 (also known as The Commune) și Fleurs dans un vase. În total 12.500 vizite: 1.500 la pagina artistului și 11.000 la picturi. În creștere cu 175% între Aug 2026 și Sep 2026. Cea mai bună lună: Iul 2026 cu 10.500 vizite. Distribuție pe dispozitive: dispozitive de navigare (90%), telefoane mobile (9%) și tablete (2%). Dramatic (Atmosferă) este stilul preferat: 69% din vizite, 33% din catalog.

Top 10 picturi ale lui Maximilien Luce după numărul de vizite

Clasificat în funcție de vizitele pe AllPaintingsStore.com din ultimele douăsprezece luni, nu după scorul catalogului. Locul 1 este pictura lui Maximilien Luce pe care oamenii o deschid cel mai des.

  1. Steelworks 1 Steelworks, 1895 3.000 vizualizări · 25,0%
  2. A Paris Street in May 1871 (also known as The Commune) 2 A Paris Street in May 1871 (also known as The Commune), 1903 400 vizualizări · 3,3%
  3. Fleurs dans un vase 3 Fleurs dans un vase 400 vizualizări · 3,3%
  4. The Pile Drivers 4 The Pile Drivers, 1902 300 vizualizări · 2,5%
  5. The Slag Heaps of Sacré Madame 5 The Slag Heaps of Sacré Madame, 1897 300 vizualizări · 2,5%
  6. The Quai Conti, Daytime 6 The Quai Conti, Daytime, 1896 300 vizualizări · 2,5%
  7. The Brickyard 7 The Brickyard, 1908 200 vizualizări · 1,7%
  8. War Scene 8 War Scene, 1914 200 vizualizări · 1,7%
  9. View of London (Cannon Street) 9 View of London (Cannon Street), 1893 200 vizualizări · 1,7%
  10. The Seine at Herblay 10 The Seine at Herblay, 1890 200 vizualizări · 1,7%

Care este traficul lunar al paginii Maximilien Luce?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Afișează tabelul
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 2026100400
Iul 20261.2009.300
Aug 20260400
Sep 2026200900

Care este traficul lunar pentru picturile lui Maximilien Luce?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Cum evoluează cele mai populare picturi ale lui Maximilien Luce lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Afișează tabelul
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
The Pile Drivers0000000002000100
Region of Paris, View of Mo…00000000000100
View of the Observatory Qua…000000000000
The Brickyard00000000020000
A Paris Street in May 1871…00000000020000
The Seine at Herblay000000000000
Steelworks0000000003.00000
Quay at Camaret, Finistère000000000000
Slag Heap00000000010000
Navvies000000000000

Telefoane sau computere: de pe ce dispozitiv a navigat Maximilien Luce?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Afișează tabelul
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare11.20089,6%
telefoane mobile1.1008,8%
tablete2001,6%

Care este distribuția pe limbi a audienței lui Maximilien Luce?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Afișează tabelul
LimbăViziteDistribuie
Ungară100100,0%

Care sunt vizitele zilnice la Maximilien Luce și care este prognoza?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Afișează tabelul
ZiuaVizite
Mie 23 Sep0
Joi 24 Sep400
Vin 25 Sep200
Sâm 26 Sep0
Dum 27 Sep0
Lun 28 Sep0
Mar 29 Sep0
Mie 30 Sep0
Joi 1 Oct0
Vin 2 Oct0
Sâm 3 Oct0
Dum 4 Oct100
Lun 5 Oct0
Mar 6 Oct400
Mie 7 Oct300
Joi 8 Oct0
Vin 9 Oct0
Sâm 10 Oct100
Dum 11 Oct100
Lun 12 Oct100
Mar 13 Oct0
Mie 14 Oct (previzualizare)100
Joi 15 Oct (previzualizare)100
Vin 16 Oct (previzualizare)100
Sâm 17 Oct (previzualizare)0
Dum 18 Oct (previzualizare)100
Lun 19 Oct (previzualizare)0
Mar 20 Oct (previzualizare)100
Mie 21 Oct (previzualizare)100
Joi 22 Oct (previzualizare)100
Vin 23 Oct (previzualizare)100
Sâm 24 Oct (previzualizare)0
Dum 25 Oct (previzualizare)100
Lun 26 Oct (previzualizare)0
Mar 27 Oct (previzualizare)100
Mie 28 Oct (previzualizare)100
Joi 29 Oct (previzualizare)100
Vin 30 Oct (previzualizare)100
Sâm 31 Oct (previzualizare)0
Dum 1 Noi (previzualizare)100
Lun 2 Noi (previzualizare)0
Mar 3 Noi (previzualizare)100

Cereri de informații despre Maximilien Luce

Care este pictură cea mai vizionată a lui Maximilien Luce?

Steelworks, cu 3.000 vizualizări sau 25% din totalul vizualizărilor. Lista completă ocupă locul 10.

Câte vizite primește Maximilien Luce pe AllPaintingsStore.com?

12.500 în ultimele douăsprezece luni (1.500 pe pagina artistului, 11.000 pe tablouri)

Maximilien Luce este vizualizat mai mult de pe telefoane sau de pe computere?

Vizitele sunt distribuite pe dispozitive de navigare (90%), telefoane mobile (9%) și tablete (2%); dispozitive de navigare conduce cu 90%.

Există un stil al lui Maximilien Luce pe care vizitatorii îl preferă?

Da, Dramatic (Atmosferă): 69% din vizite față de 33% din catalog.