Garanție de rambursare în 100 de zile Livrare gratuită în toată lumea
646.784opere de artă 53.423artişti 5.406muzee 32limbi

Odilon Redon Ce urmăresc cumpărătorii

1840 – 1916

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Odilon Redon de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Odilon Redon: perspectiva cumpărătorilor

Clienții deschid The Cyclops mai des decât orice altă pictură a lui Odilon Redon: 1.700 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 2% din total. Urmează Yellow Tree și White Vase with Flowers. Odilon Redon a primit 72.500 vizualizări: 5.600 pe pagina artistului și 66.900 pentru picturi. Momentul de impuls s-a încetinit: cu 10% mai puține vizite în Sep 2026 față de Aug 2026. Cea mai bună lună a fost Iul 2026: 55.500 vizite. Navighează în Engleză (19%), Germană (17%) și Spaniolă (13%). Vin din Germania (20%), Spania (10%) și Statele Unite ale Americii (10%). Vizite pe dispozitive: dispozitive de navigare (88%), telefoane mobile (10%) și tablete (1%). Preferința este clară: Mistic (Atmosferă) atrage 40% din vizite, deși reprezintă doar 8% din catalog.

Odilon Redon: primele 10 picturi pe care cumpărătorii le vizualizează

Cele 10 picturi ale lui Odilon Redon cu cele mai multe vizite pe AllPaintingsStore.com în ultimele douăsprezece luni, în ordine descrescătoare a numărului de vizite.

  1. The Cyclops 1 The Cyclops, 1914 1.700 vizualizări · 2,3%
  2. Yellow Tree 2 Yellow Tree, 1900 1.100 vizualizări · 1,5%
  3. White Vase with Flowers 3 White Vase with Flowers, 1916 1.100 vizualizări · 1,5%
  4. Ophelia 4 Ophelia, 1903 900 vizualizări · 1,2%
  5. The Black Pegasus 5 The Black Pegasus 800 vizualizări · 1,1%
  6. Woman in Red 6 Woman in Red 800 vizualizări · 1,1%
  7. Oriental Woman 7 Oriental Woman, 1897 800 vizualizări · 1,1%
  8. Cactus Man 8 Cactus Man, 1882 700 vizualizări · 0,9%
  9. Roger and Angelica 9 Roger and Angelica, 1909 700 vizualizări · 0,9%
  10. Peyrelebade Landscape 10 Peyrelebade Landscape, 1868 700 vizualizări · 0,9%

Cum se modifică vizitele pe pagina lui Odilon Redon în funcție de lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Deschide cifrele
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 20261001.500
Iul 20261.30054.200
Aug 20261.1007.000
Sep 20263.1004.200

Cum evoluează vizualizările picturilor lui Odilon Redon pe lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Ce picturi ale lui Odilon Redon au atras interesul, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Deschide cifrele
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
The Death of Ophelia000000000100100100
Beatrice0000000001000100
Woman in Red0000000007000100
Roger and Angelica0000000001001000
The cyclops00000000010000
Portrait of Paul Gauguin000000000000
Ferestre0000000002001000
The Cyclops000000000400600100
Young Girl in a Blue Bonnet00000000040000
Large Bouquet in a Japanese…00000000001000

Care este distribuția pe dispozitive a audienței lui Odilon Redon?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Deschide cifrele
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare64.00088,3%
telefoane mobile7.50010,3%
tablete1.0001,4%

În ce limbi navighează cumpărătorii lui Odilon Redon?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Deschide cifrele
LimbăViziteDistribuie
Engleză1.30018,8%
Germană1.20017,4%
Spaniolă90013,0%
Ucraineană90013,0%
Italiană4005,8%
Bulgară3004,3%
Franceză3004,3%
Finlandeză2002,9%
Koreană2002,9%
Rusă2002,9%

Câte vizite zilnice primește Odilon Redon și care este următorul pas?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Deschide cifrele
ZiuaVizite
Sâm 3 Oct600
Dum 4 Oct300
Lun 5 Oct800
Mar 6 Oct1.300
Mie 7 Oct1.200
Joi 8 Oct600
Vin 9 Oct1.500
Sâm 10 Oct700
Dum 11 Oct300
Lun 12 Oct1.100
Mar 13 Oct900
Mie 14 Oct1.100
Joi 15 Oct900
Vin 16 Oct700
Sâm 17 Oct0
Dum 18 Oct5.000
Lun 19 Oct1.900
Mar 20 Oct1.400
Mie 21 Oct1.600
Joi 22 Oct1.000
Vin 23 Oct600
Sâm 24 Oct (previzualizare)800
Dum 25 Oct (previzualizare)3.300
Lun 26 Oct (previzualizare)2.200
Mar 27 Oct (previzualizare)2.100
Mie 28 Oct (previzualizare)2.300
Joi 29 Oct (previzualizare)1.500
Vin 30 Oct (previzualizare)1.600
Sâm 31 Oct (previzualizare)900
Dum 1 Noi (previzualizare)3.700
Lun 2 Noi (previzualizare)2.500
Mar 3 Noi (previzualizare)2.400
Mie 4 Noi (previzualizare)2.600
Joi 5 Noi (previzualizare)1.700
Vin 6 Noi (previzualizare)1.900
Sâm 7 Noi (previzualizare)1.000
Dum 8 Noi (previzualizare)4.100
Lun 9 Noi (previzualizare)2.800
Mar 10 Noi (previzualizare)2.600
Mie 11 Noi (previzualizare)2.900
Joi 12 Noi (previzualizare)1.800
Vin 13 Noi (previzualizare)2.000

Despre Odilon Redon pe AllPaintingsStore.com

Care este pictura lui Odilon Redon care are cele mai multe vizualizări?

The Cyclops: 1.700 vizualizări, 2% din totalul vizualizărilor. 10 picturi sunt clasate mai sus.

Care este dimensiunea audienței lui Odilon Redon?

72.500 vizite în ultimele douăsprezece luni, 5.600 pe pagina artistului și 66.900 pe picturi.

Ce dispozitive folosesc vizitatorii lui Odilon Redon?

Distribuția vizitelor este dispozitive de navigare (88%), telefoane mobile (10%) și tablete (1%); dispozitive de navigare ocupă prima poziție cu 88%.

În ce limbi citesc cumpărătorii despre Odilon Redon?

În Engleză (19%), Germană (17%) și Spaniolă (13%). Engleză: 19%.

Ce stil de pictură al lui Odilon Redon atrage cumpărătorii?

Picturi Mistic (Atmosferă): 40% din vizite, 8% din catalog.