Garanție de rambursare în 100 de zile Livrare gratuită în toată lumea
449.561opere de artă 30.612artişti 4.658muzee 32limbi

Paul Delvaux Statistici privind cererea și vizitatorii

1897 – 1994

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Paul Delvaux de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Paul Delvaux: cererea într-o privire

Cea mai vizionată pictură a lui Paul Delvaux pe AllPaintingsStore.com în ultimul an este A SirenIn Full Moonlight: 4.800 vizualizări, reprezentând 13% din totalul vizualizărilor artistului. Următorul în cerere: Venița Dormindă și Tren Nocturn. Paul Delvaux a generat în total 29.100 vizite, dintre care 6.300 pe pagina artistului și 22.800 pe picturi individuale. Cererea s-a diminuat: vizitele au scăzut cu 12%, de la Aug 2026 la Sep 2026. Luna de vârf: Iul 2026, cu 17.000 vizite. Cumpărătorii navighează în Franceză (49%), Olandeză (13%) și Engleză (8%). Interesul provine în principal din Belgia (84%), Coreea de Sud (6%) și Brazilia (3%). Clienții navighează pe dispozitive de navigare (76%), telefoane mobile (21%) și tablete (4%). Clienții tind spre Întunecată (Luminanță): 53% din vizite, față de 18% din catalogul artistului.

Cele 10 picturi ale lui Paul Delvaux pe care cumpărătorii le deschid cel mai des

Un clasament al cererii în funcție de vizitele reale din ultimele douăsprezece luni pe AllPaintingsStore.com: cele 10 picturi ale lui Paul Delvaux au fost cele mai vizitate, în ordine descrescătoare.

  1. A SirenIn Full Moonlight 1 A SirenIn Full Moonlight 4.800 vizualizări · 12,9%
  2. Venița Dormindă 2 Venița Dormindă, 1944 3.200 vizualizări · 8,6%
  3. Tren Nocturn 3 Tren Nocturn, 1947 2.500 vizualizări · 6,7%
  4. Venus Dormiente 4 Venus Dormiente, 1943 1.600 vizualizări · 4,3%
  5. Chrysis 5 Chrysis, 1967 900 vizualizări · 2,4%
  6. Skeletons in an office 6 Skeletons in an office, 1944 900 vizualizări · 2,4%
  7. Nodes Rose 7 Nodes Rose, 1937 700 vizualizări · 1,9%
  8. The Blue Curtain 8 The Blue Curtain 700 vizualizări · 1,9%
  9. Tribute to Jules Verne 9 Tribute to Jules Verne, 1971 600 vizualizări · 1,6%
  10. Lamp 10 Lamp, 1945 600 vizualizări · 1,6%

Ce nivel de interes are Paul Delvaux în fiecare lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Vezi datele
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 2026100700
Iul 20261.80015.200
Aug 20266005.400
Sep 20263.8001.500

Câte vizualizări au picturile lui Paul Delvaux?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Ce picturi ale lui Paul Delvaux sunt solicitate, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Vezi datele
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Venița Dormindă0000000001.40000
Tren Nocturn0000000009004000
Venus Dormiente0000000003000100
Nodes Rose0000000004001000
Pygmallion000000000000
The Awakening of the forest0000000002001000
Dawn of the Town000000000000
The Canape Vert0000000001001000
The Garden00000000010000
For the Brussels Luxembourg…000000000000

Ce dispozitive folosesc cumpărătorii pentru a vizualiza lucrările lui Paul Delvaux?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Vezi datele
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare22.00075,6%
telefoane mobile6.00020,6%
tablete1.1003,8%

În ce limbi navighează cumpărătorii lui Paul Delvaux?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Vezi datele
LimbăViziteDistribuie
Franceză3.00049,2%
Olandeză80013,1%
Engleză5008,2%
Koreană4006,6%
Suedeză4006,6%
Spaniolă3004,9%
Germană2003,3%
Italiană2003,3%
Cehă1001,6%
Portugheză1001,6%

Care sunt vizitele zilnice la Paul Delvaux și care este prognoza?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Vezi datele
ZiuaVizite
Mie 23 Sep800
Joi 24 Sep300
Vin 25 Sep300
Sâm 26 Sep700
Dum 27 Sep1.600
Lun 28 Sep1.500
Mar 29 Sep700
Mie 30 Sep900
Joi 1 Oct100
Vin 2 Oct500
Sâm 3 Oct300
Dum 4 Oct900
Lun 5 Oct400
Mar 6 Oct100
Mie 7 Oct300
Joi 8 Oct400
Vin 9 Oct400
Sâm 10 Oct700
Dum 11 Oct1.100
Lun 12 Oct700
Mar 13 Oct3.900
Mie 14 Oct (previzualizare)1.000
Joi 15 Oct (previzualizare)400
Vin 16 Oct (previzualizare)600
Sâm 17 Oct (previzualizare)800
Dum 18 Oct (previzualizare)1.800
Lun 19 Oct (previzualizare)1.300
Mar 20 Oct (previzualizare)2.300
Mie 21 Oct (previzualizare)1.100
Joi 22 Oct (previzualizare)400
Vin 23 Oct (previzualizare)600
Sâm 24 Oct (previzualizare)900
Dum 25 Oct (previzualizare)1.900
Lun 26 Oct (previzualizare)1.400
Mar 27 Oct (previzualizare)2.500
Mie 28 Oct (previzualizare)1.100
Joi 29 Oct (previzualizare)400
Vin 30 Oct (previzualizare)700
Sâm 31 Oct (previzualizare)900
Dum 1 Noi (previzualizare)2.000
Lun 2 Noi (previzualizare)1.400
Mar 3 Noi (previzualizare)2.600

Paul Delvaux: întrebări frecvente

Care sunt cele mai căutate picturi ale lui Paul Delvaux?

A SirenIn Full Moonlight conduce cu 4.800 vizualizări (13% din totalul vizualizărilor lui Paul Delvaux). Clasamentul de mai sus prezintă top 10.

Ce nivel de interes există pentru Paul Delvaux?

29.100 vizite în ultimele douăsprezece luni: 6.300 pe pagina artistului și 22.800 pe picturile individuale.

Pe ce dispozitive navighează cumpărătorii operele lui Paul Delvaux?

Clienții navighează de pe dispozitive de navigare (76%), telefoane mobile (21%) și tablete (4%); dispozitive de navigare generează 76% din vizite.

Ce limbi folosesc vizitatorii lui Paul Delvaux?

Franceză (49%), Olandeză (13%) și Engleză (8%). Franceză este prima cu 49%.

Ce tip de pictură a lui Paul Delvaux preferă cumpărătorii?

Întunecată (Luminanță): 53% din vizitele pentru 18% din catalog.