Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Paul Werner de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Paul Werner: cifrele care contează
Old shipyard Groenland in winter, Amsterdam city este pictura cea mai vizionată a lui Paul Werner: 200 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, 33% din totalul vizualizărilor artistului. Urmează Seven sisters. A group of trees on KNSM island in Amsterdam și Rio de Sange. River of Blood. În total 900 vizite: 400 la pagina artistului și 500 la picturi. Cea mai bună lună: Iul 2026 cu 800 vizite. Sobru (Saturație culoare) este stilul preferat: 67% din vizite, 47% din catalog.
Top 5 picturi ale lui Paul Werner după numărul de vizite
Clasificat în funcție de vizitele pe AllPaintingsStore.com din ultimele douăsprezece luni, nu după scorul catalogului. Locul 1 este pictura lui Paul Werner pe care oamenii o deschid cel mai des.
-
1
Old shipyard Groenland in winter, Amsterdam city, 1995
200 vizualizări · 33,3%
-
2
Seven sisters. A group of trees on KNSM island in Amsterdam, 1997
100 vizualizări · 16,7%
-
3
Rio de Sange. River of Blood, 1992
100 vizualizări · 16,7%
-
4
Building activities on KNSM island in Amsterdam, 1991
100 vizualizări · 16,7%
-
5
Grain silo along river IJ. Amsterdam city, 1997
100 vizualizări · 16,7%
Care este traficul lunar al paginii Paul Werner?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează tabelul
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 300 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 100 | 0 |
Care este traficul lunar pentru picturile lui Paul Werner?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg vizitatorii dintre picturile lui Paul Werner?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează tabelul
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 0,0% | 0,0% |
| Umbră difuză | 11,8% | 16,7% |
| Lumină moderată | 47,1% | 33,3% |
| Echilibru luminos | 23,5% | 33,3% |
| Luminos | 17,6% | 16,7% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 47,1% | 66,7% |
| Culori discrete | 35,3% | 33,3% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 17,6% | 0,0% |
| Culori clar saturate | 0,0% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 47,1% | 66,7% |
| Echilibrat | 47,1% | 33,3% |
| Vibrant | 5,9% | 0,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 23,5% | 16,7% |
| Nuanțe blânde | 29,4% | 16,7% |
| Echilibrat | 0,0% | 0,0% |
| Contrast accentuat | 0,0% | 0,0% |
| Contrast maxim | 47,1% | 66,7% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 47,1% | 66,7% |
| Paletă de culori delicate mixate | 17,6% | 16,7% |
| Armonie echilibrată | 11,8% | 16,7% |
| Unitate cromatică puternică | 11,8% | 0,0% |
| Paletă unitară | 11,8% | 0,0% |
Cum evoluează cele mai populare picturi ale lui Paul Werner lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează tabelul
| Lucrare de artă | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rio de Sange. River of Blood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Christ toreador | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Winter at the Entrepotdok,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View on KNSM island in Amst… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Building activities on KNSM… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The islands in a frame. Ams… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flevo park in winter, Amste… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Old shipyard Groenland in w… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Grain silo along river IJ.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Seven sisters. A group of t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Care este distribuția pe limbi a audienței lui Paul Werner?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Afișează tabelul
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Engleză | 100 | 100,0% |
Care sunt vizitele zilnice la Paul Werner și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează tabelul
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Joi 15 Oct | 0 |
| Vin 16 Oct | 0 |
| Sâm 17 Oct | 0 |
| Dum 18 Oct | 100 |
| Lun 19 Oct | 0 |
| Mar 20 Oct | 0 |
| Mie 21 Oct | 0 |
| Joi 22 Oct | 0 |
| Vin 23 Oct | 0 |
| Sâm 24 Oct | 0 |
| Dum 25 Oct | 0 |
| Lun 26 Oct | 0 |
| Mar 27 Oct | 0 |
| Mie 28 Oct | 0 |
| Joi 29 Oct | 0 |
| Vin 30 Oct | 0 |
| Sâm 31 Oct | 0 |
| Dum 1 Noi | 0 |
| Lun 2 Noi | 0 |
| Mar 3 Noi | 0 |
| Mie 4 Noi | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 8 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 9 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 10 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 11 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 12 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 13 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 14 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 15 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 16 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 17 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 18 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 19 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 20 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 21 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 22 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 23 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 24 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 25 Noi (previzualizare) | 0 |
Cereri de informații despre Paul Werner
Care este pictură cea mai vizionată a lui Paul Werner?
- Old shipyard Groenland in winter, Amsterdam city, cu 200 vizualizări sau 33% din totalul vizualizărilor. Lista completă ocupă locul 5.
Câte vizite primește Paul Werner pe AllPaintingsStore.com?
- 900 în ultimele douăsprezece luni (400 pe pagina artistului, 500 pe tablouri)
Există un stil al lui Paul Werner pe care vizitatorii îl preferă?
- Da, Sobru (Saturație culoare): 67% din vizite față de 47% din catalog.