Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Peder Mørk Mønsted de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Peder Mørk Mønsted: cererea într-o privire
Cea mai vizionată pictură a lui Peder Mørk Mønsted pe AllPaintingsStore.com în ultimul an este A Tranquil Pond: 1.400 vizualizări, reprezentând 6% din totalul vizualizărilor artistului. Următorul în cerere: Anacapri și Spring day at a thatched house with blooming lilacs. Peder Mørk Mønsted a generat în total 38.900 vizite, dintre care 17.700 pe pagina artistului și 21.200 pe picturi individuale. Cererea este în creștere: vizualizările au crescut cu 69% de la Aug 2026 la Sep 2026. Luna de vârf: Sep 2026, cu 15.000 vizite. Cumpărătorii navighează în Poloneză (26%), Rusă (14%) și Daneză (12%). Interesul provine în principal din Polonia (42%), Germania (9%) și Danemarca (8%). Clienții navighează pe telefoane mobile (52%), dispozitive de navigare (43%) și tablete (5%). Clienții tind spre Contrast maxim (Contrast): 49% din vizite, față de 36% din catalogul artistului.
Cele 10 picturi ale lui Peder Mørk Mønsted pe care cumpărătorii le deschid cel mai des
Un clasament al cererii în funcție de vizitele reale din ultimele douăsprezece luni pe AllPaintingsStore.com: cele 10 picturi ale lui Peder Mørk Mønsted au fost cele mai vizitate, în ordine descrescătoare.
-
1
A Tranquil Pond
1.400 vizualizări · 5,9%
-
2
Anacapri
1.200 vizualizări · 5,1%
-
3
Spring day at a thatched house with blooming lilacs, 1925
1.100 vizualizări · 4,6%
-
4
Figures Resting In A River Landscape
1.100 vizualizări · 4,6%
-
5
A River Landscape
800 vizualizări · 3,4%
-
6
In The Garden
800 vizualizări · 3,4%
-
7
The Woodland Glade, 1883
700 vizualizări · 3,0%
-
8
River Landscape 2
700 vizualizări · 3,0%
-
9
The forest path
700 vizualizări · 3,0%
-
10
The Serenade
700 vizualizări · 3,0%
Ce nivel de interes are Peder Mørk Mønsted în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Vezi datele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 100 | 500 |
| Iul 2026 | 3.900 | 10.500 |
| Aug 2026 | 4.000 | 4.900 |
| Sep 2026 | 9.700 | 5.300 |
Câte vizualizări au picturile lui Peder Mørk Mønsted?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de picturi aleg cumpărătorii lui Peder Mørk Mønsted?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Vezi datele
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 6,0% | 8,0% |
| Umbră difuză | 28,0% | 32,1% |
| Lumină moderată | 44,0% | 45,6% |
| Echilibru luminos | 20,0% | 12,2% |
| Luminos | 2,0% | 2,1% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 22,0% | 13,9% |
| Culori discrete | 38,0% | 40,9% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 28,0% | 38,8% |
| Culori clar saturate | 10,0% | 6,3% |
| Culoare intensă | 2,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 34,4% | 43,8% |
| Culori neutre | 40,6% | 41,8% |
| Nuanțe închise | 25,0% | 14,4% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 22,0% | 23,2% |
| Echilibrat | 60,0% | 67,9% |
| Vibrant | 18,0% | 8,9% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 12,0% | 5,9% |
| Nuanțe blânde | 18,0% | 11,0% |
| Echilibrat | 16,0% | 12,7% |
| Contrast accentuat | 18,0% | 21,1% |
| Contrast maxim | 36,0% | 49,4% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 18,0% | 21,9% |
| Paletă de culori delicate mixate | 14,0% | 8,0% |
| Armonie echilibrată | 12,0% | 13,9% |
| Unitate cromatică puternică | 46,0% | 52,7% |
| Paletă unitară | 10,0% | 3,4% |
Ce picturi ale lui Peder Mørk Mønsted sunt solicitate, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Vezi datele
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anacapri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 700 | 100 | 400 |
| Figures Resting In A River… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 200 | 400 |
| The forest path | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 400 |
| River Landscape 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 100 |
| A Summer's Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 400 | 100 |
| The Serenade | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 300 |
| Spring day at a thatched ho… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 800 | 0 | 300 |
| A River Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 400 |
| The Young Cowherd | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| A Tranquil Pond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 500 | 400 |
Ce dispozitive folosesc cumpărătorii pentru a vizualiza lucrările lui Peder Mørk Mønsted?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Vezi datele
| Dispozitiv | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| telefoane mobile | 20.300 | 52,2% |
| dispozitive de navigare | 16.700 | 42,9% |
| tablete | 1.900 | 4,9% |
În ce limbi navighează cumpărătorii lui Peder Mørk Mønsted?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Vezi datele
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Poloneză | 2.900 | 25,7% |
| Rusă | 1.600 | 14,2% |
| Daneză | 1.300 | 11,5% |
| Engleză | 1.300 | 11,5% |
| Sârbă | 900 | 8,0% |
| Germană | 800 | 7,1% |
| Franceză | 400 | 3,5% |
| Cehă | 300 | 2,7% |
| Spaniolă | 300 | 2,7% |
| Italiană | 300 | 2,7% |
Care sunt vizitele zilnice la Peder Mørk Mønsted și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Vezi datele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Dum 27 Sep | 400 |
| Lun 28 Sep | 200 |
| Mar 29 Sep | 700 |
| Mie 30 Sep | 300 |
| Joi 1 Oct | 200 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 600 |
| Dum 4 Oct | 700 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 700 |
| Mie 7 Oct | 1.000 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 500 |
| Sâm 10 Oct | 400 |
| Dum 11 Oct | 1.000 |
| Lun 12 Oct | 700 |
| Mar 13 Oct | 300 |
| Mie 14 Oct | 400 |
| Joi 15 Oct | 800 |
| Vin 16 Oct | 800 |
| Sâm 17 Oct | 600 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 1.100 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 500 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 900 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 900 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 500 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 700 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 900 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 1.300 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 600 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 1.000 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 1.000 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 600 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 800 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 1.000 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 1.400 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 600 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 1.200 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 1.200 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 700 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 900 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 1.100 |
Peder Mørk Mønsted: întrebări frecvente
Care sunt cele mai căutate picturi ale lui Peder Mørk Mønsted?
- A Tranquil Pond conduce cu 1.400 vizualizări (6% din totalul vizualizărilor lui Peder Mørk Mønsted). Clasamentul de mai sus prezintă top 10.
Ce nivel de interes există pentru Peder Mørk Mønsted?
- 38.900 vizite în ultimele douăsprezece luni: 17.700 pe pagina artistului și 21.200 pe picturile individuale.
Pe ce dispozitive navighează cumpărătorii operele lui Peder Mørk Mønsted?
- Clienții navighează de pe telefoane mobile (52%), dispozitive de navigare (43%) și tablete (5%); telefoane mobile generează 52% din vizite.
Ce limbi folosesc vizitatorii lui Peder Mørk Mønsted?
- Poloneză (26%), Rusă (14%) și Daneză (12%). Poloneză este prima cu 26%.
Ce tip de pictură a lui Peder Mørk Mønsted preferă cumpărătorii?
- Contrast maxim (Contrast): 49% din vizitele pentru 36% din catalog.