Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Peeter Cel Tânăr Neeffs de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Peeter Cel Tânăr Neeffs: cifrele care contează
Interior of St Bavo, Haarlem este pictura cea mai vizionată a lui Peeter Cel Tânăr Neeffs: 400 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, 29% din totalul vizualizărilor artistului. Urmează The Interior of the Dominican Church, Antwerp, Looking East, with the Procession of the Holy Sacrament, Peeter Neeffs (I), 1636 și 208l13033 - (6VRWK). În total 2.300 vizite: 900 la pagina artistului și 1.400 la picturi. În scădere cu 100% între Aug 2026 și Sep 2026. Cea mai bună lună: Iul 2026 cu 1.900 vizite. Seren (Contrast) este stilul preferat: 57% din vizite, 38% din catalog.
Top 9 picturi ale lui Peeter Cel Tânăr Neeffs după numărul de vizite
Clasificat în funcție de vizitele pe AllPaintingsStore.com din ultimele douăsprezece luni, nu după scorul catalogului. Locul 1 este pictura lui Peeter Cel Tânăr Neeffs pe care oamenii o deschid cel mai des.
-
1
Interior of St Bavo, Haarlem
400 vizualizări · 28,6%
-
2
The Interior of the Dominican Church, Antwerp, Looking East, with the Procession of the Holy Sacrament, Peeter Neeffs (I), 1636, 1636
200 vizualizări · 14,3%
-
3
208l13033 - (6VRWK)
200 vizualizări · 14,3%
-
4
Interior of the Antwerp Cathedral, 1660
100 vizualizări · 7,1%
-
5
Interiorul unei biserici
100 vizualizări · 7,1%
-
6
Interior of a Gothic Church, 1653
100 vizualizări · 7,1%
-
7
Interior of Antwerp Cathedral
100 vizualizări · 7,1%
-
8
Een kerkinterieur
100 vizualizări · 7,1%
-
9
Interior of a Cathedral, 1659
100 vizualizări · 7,1%
Care este traficul lunar al paginii Peeter Cel Tânăr Neeffs?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează tabelul
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 200 | 100 |
| Iul 2026 | 600 | 1.300 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Care este traficul lunar pentru picturile lui Peeter Cel Tânăr Neeffs?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg cumpărătorii dintre picturile lui Peeter Cel Tânăr Neeffs?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează tabelul
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 56,2% | 64,3% |
| Umbră difuză | 37,5% | 28,6% |
| Lumină moderată | 6,2% | 7,1% |
| Echilibru luminos | 0,0% | 0,0% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 25,0% | 14,3% |
| Culori discrete | 25,0% | 28,6% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 43,8% | 50,0% |
| Culori clar saturate | 6,2% | 7,1% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 83,3% | 90,0% |
| Nuanțe închise | 8,3% | 10,0% |
| Monocrom | 8,3% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 43,8% | 42,9% |
| Echilibrat | 56,2% | 57,1% |
| Vibrant | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 37,5% | 57,1% |
| Nuanțe blânde | 31,2% | 21,4% |
| Echilibrat | 6,2% | 0,0% |
| Contrast accentuat | 6,2% | 0,0% |
| Contrast maxim | 18,8% | 21,4% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori delicate mixate | 12,5% | 7,1% |
| Armonie echilibrată | 6,2% | 7,1% |
| Unitate cromatică puternică | 12,5% | 14,3% |
| Paletă unitară | 68,8% | 71,4% |
Cum evoluează cele mai populare picturi ale lui Peeter Cel Tânăr Neeffs lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează tabelul
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Interior of the Antwerp Cat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interiorul unei biserici go… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of St Bavo, Haarlem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| Interior of a Gothic Church… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interiorul unei biserici | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Antwerp Cathedral, Belgium | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of Antwerp Cathedr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Cathedral Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of a Gothic Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interior of Antwerp Cathedr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Care este distribuția pe limbi a audienței lui Peeter Cel Tânăr Neeffs?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Care sunt vizitele zilnice la Peeter Cel Tânăr Neeffs și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează tabelul
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Lun 21 Sep | 0 |
| Mar 22 Sep | 0 |
| Mie 23 Sep | 0 |
| Joi 24 Sep | 0 |
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 100 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 13 Oct (previzualizare) | 100 |
| Mie 14 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 200 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 200 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
Cereri de informații despre Peeter Cel Tânăr Neeffs
Care este pictură cea mai vizionată a lui Peeter Cel Tânăr Neeffs?
- Interior of St Bavo, Haarlem, cu 400 vizualizări sau 29% din totalul vizualizărilor. Lista completă ocupă locul 9.
Câte vizite primește Peeter Cel Tânăr Neeffs pe AllPaintingsStore.com?
- 2.300 în ultimele douăsprezece luni (900 pe pagina artistului, 1.400 pe tablouri)
Există un stil al lui Peeter Cel Tânăr Neeffs pe care vizitatorii îl preferă?
- Da, Seren (Contrast): 57% din vizite față de 38% din catalog.