Garanție de rambursare în 100 de zile Livrare gratuită în toată lumea
449.514opere de artă 30.612artişti 4.658muzee 32limbi

Remedios Varo Tablouri populare și date privind vizitele

1865 – 1911

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Remedios Varo de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Remedios Varo: cifrele care contează

The call este pictura cea mai vizionată a lui Remedios Varo: 3.500 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, 8% din totalul vizualizărilor artistului. Urmează Embroidering the Earth's mantle și Cats' Paradise. În total 56.400 vizite: 17.700 la pagina artistului și 38.700 la picturi. În creștere cu 93% între Aug 2026 și Sep 2026. Cea mai bună lună: Iul 2026 cu 25.600 vizite. Limbi principale: Italiană (24%), Spaniolă (14%) și Suedeză (11%). Distribuție pe dispozitive: dispozitive de navigare (56%), telefoane mobile (40%) și tablete (4%). Nuanțe închise (Paletă de culori) este stilul preferat: 50% din vizite, 17% din catalog.

Top 10 picturi ale lui Remedios Varo după numărul de vizite

Clasificat în funcție de vizitele pe AllPaintingsStore.com din ultimele douăsprezece luni, nu după scorul catalogului. Locul 1 este pictura lui Remedios Varo pe care oamenii o deschid cel mai des.

  1. The call 1 The call 3.500 vizualizări · 7,9%
  2. Embroidering the Earth's mantle 2 Embroidering the Earth's mantle 3.000 vizualizări · 6,8%
  3. Cats' Paradise 3 Cats' Paradise 1.800 vizualizări · 4,1%
  4. Creation of birds 4 Creation of birds 1.700 vizualizări · 3,8%
  5. Dead leaves 5 Dead leaves 1.600 vizualizări · 3,6%
  6. Vegetarian vampire 6 Vegetarian vampire 1.300 vizualizări · 2,9%
  7. The farewell 7 The farewell 1.200 vizualizări · 2,7%
  8. Harmony 8 Harmony 1.200 vizualizări · 2,7%
  9. The other clock 3 9 The other clock 3 1.100 vizualizări · 2,5%
  10. Premonition 10 Premonition 1.100 vizualizări · 2,5%

Care este traficul lunar al paginii Remedios Varo?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Afișează tabelul
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 2026200400
Iul 20266.30019.300
Aug 20262.6007.700
Sep 20268.60011.300

Care este traficul lunar pentru picturile lui Remedios Varo?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Cum evoluează cele mai populare picturi ale lui Remedios Varo lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Afișează tabelul
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Embroidering the Earth's ma…000000001005004001.200
Icon 1000000000200100300
The farewell000000000400200500
Vegetarian vampire0000000005000800
Find0000000006000400
Harmony0000000007000200
Breaking the vicious circle0000000000400300
Star catcher0000000002000300
Mimicry0000000002000100
The call0000000006009001.400

Telefoane sau computere: de pe ce dispozitiv a navigat Remedios Varo?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Afișează tabelul
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare31.60056,0%
telefoane mobile22.30039,5%
tablete2.5004,4%

Care este distribuția pe limbi a audienței lui Remedios Varo?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Afișează tabelul
LimbăViziteDistribuie
Italiană2.80023,9%
Spaniolă1.60013,7%
Suedeză1.30011,1%
Engleză1.20010,3%
Portugheză1.20010,3%
Rusă8006,8%
Germană4003,4%
Cehă3002,6%
Ungară3002,6%
Lituaniană3002,6%

Care sunt vizitele zilnice la Remedios Varo și care este prognoza?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Afișează tabelul
ZiuaVizite
Joi 24 Sep1.100
Vin 25 Sep1.700
Sâm 26 Sep1.600
Dum 27 Sep1.400
Lun 28 Sep700
Mar 29 Sep800
Mie 30 Sep600
Joi 1 Oct800
Vin 2 Oct1.400
Sâm 3 Oct900
Dum 4 Oct2.700
Lun 5 Oct2.200
Mar 6 Oct700
Mie 7 Oct2.500
Joi 8 Oct1.300
Vin 9 Oct1.300
Sâm 10 Oct500
Dum 11 Oct900
Lun 12 Oct1.300
Mar 13 Oct900
Mie 14 Oct500
Joi 15 Oct (previzualizare)800
Vin 16 Oct (previzualizare)1.100
Sâm 17 Oct (previzualizare)700
Dum 18 Oct (previzualizare)1.200
Lun 19 Oct (previzualizare)1.000
Mar 20 Oct (previzualizare)600
Mie 21 Oct (previzualizare)900
Joi 22 Oct (previzualizare)700
Vin 23 Oct (previzualizare)1.000
Sâm 24 Oct (previzualizare)700
Dum 25 Oct (previzualizare)1.100
Lun 26 Oct (previzualizare)900
Mar 27 Oct (previzualizare)500
Mie 28 Oct (previzualizare)800
Joi 29 Oct (previzualizare)700
Vin 30 Oct (previzualizare)900
Sâm 31 Oct (previzualizare)600
Dum 1 Noi (previzualizare)1.000
Lun 2 Noi (previzualizare)900
Mar 3 Noi (previzualizare)500
Mie 4 Noi (previzualizare)800

Cereri de informații despre Remedios Varo

Care este pictură cea mai vizionată a lui Remedios Varo?

The call, cu 3.500 vizualizări sau 8% din totalul vizualizărilor. Lista completă ocupă locul 10.

Câte vizite primește Remedios Varo pe AllPaintingsStore.com?

56.400 în ultimele douăsprezece luni (17.700 pe pagina artistului, 38.700 pe tablouri)

Remedios Varo este vizualizat mai mult de pe telefoane sau de pe computere?

Vizitele sunt distribuite pe dispozitive de navigare (56%), telefoane mobile (40%) și tablete (4%); dispozitive de navigare conduce cu 56%.

Ce limbi sunt utilizate pentru navigarea paginii lui Remedios Varo?

Italiană (24%), Spaniolă (14%) și Suedeză (11%). Italiană conduce cu 24%.

Există un stil al lui Remedios Varo pe care vizitatorii îl preferă?

Da, Nuanțe închise (Paletă de culori): 50% din vizite față de 17% din catalog.