Garanție de rambursare în 100 de zile Livrare gratuită în toată lumea
646.446opere de artă 53.409artişti 5.406muzee 32limbi

Robert Delaunay Statistici privind cererea și vizitatorii

1885 – 1941

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Robert Delaunay de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Robert Delaunay: cererea într-o privire

Cea mai vizionată pictură a lui Robert Delaunay pe AllPaintingsStore.com în ultimul an este Orașul Paris: 7.600 vizualizări, reprezentând 44% din totalul vizualizărilor artistului. Următorul în cerere: Turnişorul Eiffel și Eiffel Tower. Robert Delaunay a generat în total 21.600 vizite, dintre care 6.200 pe pagina artistului și 15.400 pe picturi individuale. Cererea este în creștere: vizualizările au crescut cu 159% de la Aug 2026 la Sep 2026. Luna de vârf: Sep 2026, cu 9.600 vizite. Cumpărătorii navighează în Italiană (25%), Engleză (23%) și Franceză (19%). Interesul provine în principal din Italia (24%), Ucraina (15%) și Statele Unite ale Americii (15%). Clienții navighează pe dispozitive de navigare (69%), telefoane mobile (24%) și tablete (7%). Clienții tind spre Modern (Atmosferă): 60% din vizite, față de 7% din catalogul artistului.

Cele 10 picturi ale lui Robert Delaunay pe care cumpărătorii le deschid cel mai des

Un clasament al cererii în funcție de vizitele reale din ultimele douăsprezece luni pe AllPaintingsStore.com: cele 10 picturi ale lui Robert Delaunay au fost cele mai vizitate, în ordine descrescătoare.

  1. Orașul Paris 1 Orașul Paris, 1912 7.600 vizualizări · 44,4%
  2. Turnişorul Eiffel 2 Turnişorul Eiffel, 1914 1.900 vizualizări · 11,1%
  3. Eiffel Tower 3 Eiffel Tower 1.000 vizualizări · 5,8%
  4. Formes circulaires, soleil (Circular Forms, Sun) 4 Formes circulaires, soleil (Circular Forms, Sun) 700 vizualizări · 4,1%
  5. The Eiffel Tower 5 The Eiffel Tower, 1910 600 vizualizări · 3,5%
  6. La ville de Paris 6 La ville de Paris, 1911 500 vizualizări · 2,9%
  7. Circular Forms 7 Circular Forms, 1930 500 vizualizări · 2,9%
  8. The Joy of Life 8 The Joy of Life, 1930 400 vizualizări · 2,3%
  9. Cercles simultanés 9 Cercles simultanés 400 vizualizări · 2,3%
  10. Simultaneous Contrasts Sun and Moon 10 Simultaneous Contrasts Sun and Moon 300 vizualizări · 1,8%

Ce nivel de interes are Robert Delaunay în fiecare lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Vezi datele
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 2026200100
Iul 20261.7006.300
Aug 20263003.400
Sep 20264.0005.600

Câte vizualizări au picturile lui Robert Delaunay?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Ce picturi ale lui Robert Delaunay sunt solicitate, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Vezi datele
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Orașul Paris0000000002.1002.2002.900
Turnişorul Eiffel0000000004002001.200
The Eiffel Tower000000000100100300
Window000000000000
The Three Graces00000000002000
La ville de Paris00000000000100
Endless Rhythm (Rythme sans…00000000001000
Political Drama00000000010000
Road in Laon000000000000
Eiffel Tower00000000100600200100

Ce dispozitive folosesc cumpărătorii pentru a vizualiza lucrările lui Robert Delaunay?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Vezi datele
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare14.80068,5%
telefoane mobile5.20024,1%
tablete1.6007,4%

În ce limbi navighează cumpărătorii lui Robert Delaunay?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Vezi datele
LimbăViziteDistribuie
Italiană1.20025,0%
Engleză1.10022,9%
Franceză90018,8%
Chinese3006,2%
Spaniolă2004,2%
Poloneză2004,2%
Portugheză2004,2%
Rusă2004,2%
Cehă1002,1%
Koreană1002,1%

Care sunt vizitele zilnice la Robert Delaunay și care este prognoza?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Vezi datele
ZiuaVizite
Lun 5 Oct500
Mar 6 Oct1.200
Mie 7 Oct700
Joi 8 Oct600
Vin 9 Oct500
Sâm 10 Oct0
Dum 11 Oct200
Lun 12 Oct600
Mar 13 Oct600
Mie 14 Oct900
Joi 15 Oct1.600
Vin 16 Oct400
Sâm 17 Oct300
Dum 18 Oct1.300
Lun 19 Oct500
Mar 20 Oct500
Mie 21 Oct600
Joi 22 Oct900
Vin 23 Oct500
Sâm 24 Oct900
Dum 25 Oct500
Lun 26 Oct (previzualizare)500
Mar 27 Oct (previzualizare)800
Mie 28 Oct (previzualizare)700
Joi 29 Oct (previzualizare)1.100
Vin 30 Oct (previzualizare)500
Sâm 31 Oct (previzualizare)400
Dum 1 Noi (previzualizare)700
Lun 2 Noi (previzualizare)600
Mar 3 Noi (previzualizare)800
Mie 4 Noi (previzualizare)800
Joi 5 Noi (previzualizare)1.100
Vin 6 Noi (previzualizare)500
Sâm 7 Noi (previzualizare)400
Dum 8 Noi (previzualizare)700
Lun 9 Noi (previzualizare)600
Mar 10 Noi (previzualizare)900
Mie 11 Noi (previzualizare)800
Joi 12 Noi (previzualizare)1.200
Vin 13 Noi (previzualizare)500
Sâm 14 Noi (previzualizare)400
Dum 15 Noi (previzualizare)700

Robert Delaunay: întrebări frecvente

Care sunt cele mai căutate picturi ale lui Robert Delaunay?

Orașul Paris conduce cu 7.600 vizualizări (44% din totalul vizualizărilor lui Robert Delaunay). Clasamentul de mai sus prezintă top 10.

Ce nivel de interes există pentru Robert Delaunay?

21.600 vizite în ultimele douăsprezece luni: 6.200 pe pagina artistului și 15.400 pe picturile individuale.

Pe ce dispozitive navighează cumpărătorii operele lui Robert Delaunay?

Clienții navighează de pe dispozitive de navigare (69%), telefoane mobile (24%) și tablete (7%); dispozitive de navigare generează 69% din vizite.

Ce limbi folosesc vizitatorii lui Robert Delaunay?

Italiană (25%), Engleză (23%) și Franceză (19%). Italiană este prima cu 25%.

Ce tip de pictură a lui Robert Delaunay preferă cumpărătorii?

Modern (Atmosferă): 60% din vizitele pentru 7% din catalog.