Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Sebastian Pether de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Sebastian Pether: perspectiva cumpărătorilor
Clienții deschid A Ruined Gothic Church beside a River by Moonlight mai des decât orice altă pictură a lui Sebastian Pether: 1.500 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 52% din total. Urmează Moonlit Lake with a Ruined Gothic Church, a Church and Boatmen și Moonlit River Scene with a Capriccio of Ruins. Sebastian Pether a primit 2.300 vizualizări: 600 pe pagina artistului și 1.700 pentru picturi. Momentul este favorabil: cu 500% mai multe vizite în Sep 2026 față de Aug 2026. Cea mai bună lună a fost Sep 2026: 1.200 vizite. Preferința este clară: Culori discrete (Saturație culoare) atrage 62% din vizite, deși reprezintă doar 14% din catalog.
Sebastian Pether: primele 9 picturi pe care cumpărătorii le vizualizează
Cele 9 picturi ale lui Sebastian Pether cu cele mai multe vizite pe AllPaintingsStore.com în ultimele douăsprezece luni, în ordine descrescătoare a numărului de vizite.
-
1
A Ruined Gothic Church beside a River by Moonlight, 1841
1.500 vizualizări · 51,7%
-
2
Moonlit Lake with a Ruined Gothic Church, a Church and Boatmen
400 vizualizări · 13,8%
-
3
Moonlit River Scene with a Capriccio of Ruins, 1842
200 vizualizări · 6,9%
-
4
Moonlit Landscape with a Gothic Ruin
200 vizualizări · 6,9%
-
5
Moonlit River Landscape with a Monumental Gateway
200 vizualizări · 6,9%
-
6
Walton Bridge by Moonlight, 1838
100 vizualizări · 3,4%
-
7
Moonlit River Landscape
100 vizualizări · 3,4%
-
8
Chertsey Bridge by Moonlight
100 vizualizări · 3,4%
-
9
The Thames at Greenwich
100 vizualizări · 3,4%
Cum se modifică vizitele pe pagina lui Sebastian Pether în funcție de lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Deschide cifrele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 400 | 500 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 1.100 |
Cum evoluează vizualizările picturilor lui Sebastian Pether pe lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce picturi ale lui Sebastian Pether corespund preferințelor cumpărătorilor?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Deschide cifrele
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 76,2% | 86,2% |
| Umbră difuză | 23,8% | 13,8% |
| Lumină moderată | 0,0% | 0,0% |
| Echilibru luminos | 0,0% | 0,0% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 76,2% | 37,9% |
| Culori discrete | 14,3% | 62,1% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 9,5% | 0,0% |
| Culori clar saturate | 0,0% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 81,0% | 41,4% |
| Echilibrat | 19,1% | 58,6% |
| Vibrant | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 19,1% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 28,6% | 69,0% |
| Echilibrat | 28,6% | 20,7% |
| Contrast accentuat | 14,3% | 10,3% |
| Contrast maxim | 9,5% | 0,0% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 14,3% | 6,9% |
| Paletă de culori delicate mixate | 4,8% | 3,5% |
| Armonie echilibrată | 9,5% | 0,0% |
| Unitate cromatică puternică | 52,4% | 37,9% |
| Paletă unitară | 19,1% | 51,7% |
Ce picturi ale lui Sebastian Pether au atras interesul, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Deschide cifrele
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Moonlit Lake with a Ruined… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Ruined Gothic Church besi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 700 |
| Moonlit River Scene with a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| View from Kersal Moor, Salf… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moonlit River Landscape wit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A River Scene with a Cottage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A River Landscape with a Ca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moonlit River Landscape wit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Walton Bridge by Moonlight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Chertsey Bridge by Moonlight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
În ce limbi navighează cumpărătorii lui Sebastian Pether?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Deschide cifrele
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Engleză | 100 | 50,0% |
| Spaniolă | 100 | 50,0% |
Câte vizite zilnice primește Sebastian Pether și care este următorul pas?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Deschide cifrele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Joi 24 Sep | 300 |
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 200 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 400 |
| Mar 6 Oct | 200 |
| Mie 7 Oct | 200 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 100 |
| Dum 11 Oct | 2.200 |
| Lun 12 Oct | 200 |
| Mar 13 Oct | 100 |
| Mie 14 Oct | 300 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 300 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 300 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 2.100 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 600 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 300 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 500 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 400 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 400 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 2.600 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 700 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 400 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 600 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 400 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 400 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 3.000 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 800 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 400 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 700 |
Despre Sebastian Pether pe AllPaintingsStore.com
Care este pictura lui Sebastian Pether care are cele mai multe vizualizări?
- A Ruined Gothic Church beside a River by Moonlight: 1.500 vizualizări, 52% din totalul vizualizărilor. 9 picturi sunt clasate mai sus.
Care este dimensiunea audienței lui Sebastian Pether?
- 2.300 vizite în ultimele douăsprezece luni, 600 pe pagina artistului și 1.700 pe picturi.
Ce stil de pictură al lui Sebastian Pether atrage cumpărătorii?
- Picturi Culori discrete (Saturație culoare): 62% din vizite, 14% din catalog.