Garanție de rambursare în 100 de zile Livrare gratuită în toată lumea
449.514opere de artă 30.612artişti 4.658muzee 32limbi

Takashi Murakami Ce urmăresc cumpărătorii

1962

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Takashi Murakami de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Takashi Murakami: perspectiva cumpărătorilor

Clienții deschid Flower ball mai des decât orice altă pictură a lui Takashi Murakami: 1.300 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 19% din total. Urmează Killer pink și Rainbow Flower 4 O'Clock. Takashi Murakami a primit 6.700 vizualizări: 3.900 pe pagina artistului și 2.800 pentru picturi. Momentul este favorabil: cu 29% mai multe vizite în Sep 2026 față de Aug 2026. Cea mai bună lună a fost Iul 2026: 2.800 vizite. Vizite pe dispozitive: dispozitive de navigare (55%), telefoane mobile (42%) și tablete (3%). Preferința este clară: Jucăuș (Ton emoțional) atrage 92% din vizite, deși reprezintă doar 43% din catalog.

Takashi Murakami: primele 10 picturi pe care cumpărătorii le vizualizează

Cele 10 picturi ale lui Takashi Murakami cu cele mai multe vizite pe AllPaintingsStore.com în ultimele douăsprezece luni, în ordine descrescătoare a numărului de vizite.

  1. Flower ball 1 Flower ball 1.300 vizualizări · 18,6%
  2. Killer pink 2 Killer pink 600 vizualizări · 8,6%
  3. Rainbow Flower 4 O'Clock 3 Rainbow Flower 4 O'Clock 500 vizualizări · 7,1%
  4. 727 - (272) 4 727 - (272) 500 vizualizări · 7,1%
  5. The world of sphere 5 The world of sphere 400 vizualizări · 5,7%
  6. Normalized 6 Normalized 400 vizualizări · 5,7%
  7. Tan tan bo puking 7 Tan tan bo puking 300 vizualizări · 4,3%
  8. Mr Dob 8 Mr Dob 300 vizualizări · 4,3%
  9. The 500 arhats 9 The 500 arhats 300 vizualizări · 4,3%
  10. Stew (Blue) 10 Stew (Blue), 1995 200 vizualizări · 2,9%

Cum se modifică vizitele pe pagina lui Takashi Murakami în funcție de lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Deschide cifrele
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 202600
Iul 20268002.000
Aug 20261.200500
Sep 20261.900300

Cum evoluează vizualizările picturilor lui Takashi Murakami pe lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Ce picturi ale lui Takashi Murakami au atras interesul, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Deschide cifrele
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Killer pink00000000000100
Art for Baby000000000000
Flower ball0000000002001000
Flowers blooming in this wo…000000000000
Eye Love Monogram00000000010000
Homage to francis bacon000000000000
Tan tan bo000000000000
The world of sphere0000000001001000
DOB (klien's Pot Series)00000000020000
Normalized0000000001000100

Care este distribuția pe dispozitive a audienței lui Takashi Murakami?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Deschide cifrele
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare3.70055,2%
telefoane mobile2.80041,8%
tablete2003,0%

În ce limbi navighează cumpărătorii lui Takashi Murakami?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Deschide cifrele
LimbăViziteDistribuie
Engleză30014,3%
Spaniolă30014,3%
Slovacă30014,3%
Bulgară2009,5%
Turcă2009,5%
Chinese2009,5%
Arabă1004,8%
Franceză1004,8%
Japoneză1004,8%
Olandeză1004,8%

Câte vizite zilnice primește Takashi Murakami și care este următorul pas?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Deschide cifrele
ZiuaVizite
Joi 24 Sep600
Vin 25 Sep0
Sâm 26 Sep100
Dum 27 Sep0
Lun 28 Sep200
Mar 29 Sep100
Mie 30 Sep300
Joi 1 Oct800
Vin 2 Oct100
Sâm 3 Oct0
Dum 4 Oct200
Lun 5 Oct400
Mar 6 Oct100
Mie 7 Oct200
Joi 8 Oct100
Vin 9 Oct0
Sâm 10 Oct700
Dum 11 Oct100
Lun 12 Oct1.200
Mar 13 Oct900
Mie 14 Oct0
Joi 15 Oct (previzualizare)900
Vin 16 Oct (previzualizare)100
Sâm 17 Oct (previzualizare)500
Dum 18 Oct (previzualizare)200
Lun 19 Oct (previzualizare)1.100
Mar 20 Oct (previzualizare)700
Mie 21 Oct (previzualizare)300
Joi 22 Oct (previzualizare)1.100
Vin 23 Oct (previzualizare)100
Sâm 24 Oct (previzualizare)600
Dum 25 Oct (previzualizare)200
Lun 26 Oct (previzualizare)1.300
Mar 27 Oct (previzualizare)800
Mie 28 Oct (previzualizare)400
Joi 29 Oct (previzualizare)1.200
Vin 30 Oct (previzualizare)100
Sâm 31 Oct (previzualizare)600
Dum 1 Noi (previzualizare)200
Lun 2 Noi (previzualizare)1.400
Mar 3 Noi (previzualizare)900
Mie 4 Noi (previzualizare)400

Despre Takashi Murakami pe AllPaintingsStore.com

Care este pictura lui Takashi Murakami care are cele mai multe vizualizări?

Flower ball: 1.300 vizualizări, 19% din totalul vizualizărilor. 10 picturi sunt clasate mai sus.

Care este dimensiunea audienței lui Takashi Murakami?

6.700 vizite în ultimele douăsprezece luni, 3.900 pe pagina artistului și 2.800 pe picturi.

Ce dispozitive folosesc vizitatorii lui Takashi Murakami?

Distribuția vizitelor este dispozitive de navigare (55%), telefoane mobile (42%) și tablete (3%); dispozitive de navigare ocupă prima poziție cu 55%.

Ce stil de pictură al lui Takashi Murakami atrage cumpărătorii?

Picturi Jucăuș (Ton emoțional): 92% din vizite, 43% din catalog.