Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Von Luerzer de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Von Luerzer: cererea într-o privire
Cea mai vizionată pictură a lui Von Luerzer pe AllPaintingsStore.com în ultimul an este Panorama of Lake Coeur d'Alene, Idaho Black Rock, (painting): 400 vizualizări, reprezentând 12% din totalul vizualizărilor artistului. Următorul în cerere: Lake Chelan, (painting) și Lions, (painting). Von Luerzer a generat în total 3.400 vizite, dintre care 400 pe pagina artistului și 3.000 pe picturi individuale. Cererea este în creștere: vizualizările au crescut cu 100% de la Sep 2026 la Oct 2026. Luna de vârf: Iul 2026, cu 3.100 vizite. Clienții navighează pe dispozitive de navigare (91%) și telefoane mobile (9%). Clienții tind spre Lumină moderată (Luminanță): 59% din vizite, față de 45% din catalogul artistului.
Cele 10 picturi ale lui Von Luerzer pe care cumpărătorii le deschid cel mai des
Un clasament al cererii în funcție de vizitele reale din ultimele douăsprezece luni pe AllPaintingsStore.com: cele 10 picturi ale lui Von Luerzer au fost cele mai vizitate, în ordine descrescătoare.
-
1
Panorama of Lake Coeur d'Alene, Idaho Black Rock, (painting)
400 vizualizări · 12,5%
-
2
Lake Chelan, (painting)
300 vizualizări · 9,4%
-
3
Lions, (painting), 1906
200 vizualizări · 6,2%
-
4
Panorama of Lake Coeur d'Alene, Idaho St. Joe River, (painting)
200 vizualizări · 6,2%
-
5
Redwood Forest Fallen Monarch , (painting), 1904
200 vizualizări · 6,2%
-
6
Redwood Forest Two Sentinels , (painting), 1904
200 vizualizări · 6,2%
-
7
South Dakota Badlands, (painting), 1900
200 vizualizări · 6,2%
-
8
Caliverus Grove, (painting), 1905
200 vizualizări · 6,2%
-
9
Waterfall, (painting), 1900
200 vizualizări · 6,2%
-
10
Panorama of Lake Coeur d'Alene, Idaho Moonrise Over Lead Colored Coeur d'Alene River, (painting)
200 vizualizări · 6,2%
Ce nivel de interes are Von Luerzer în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Vezi datele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 300 | 2.800 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
| Oct 2026 | 100 | 100 |
Câte vizualizări au picturile lui Von Luerzer?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de picturi aleg cumpărătorii lui Von Luerzer?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Vezi datele
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 4,8% | 3,1% |
| Umbră difuză | 40,5% | 21,9% |
| Lumină moderată | 45,2% | 59,4% |
| Echilibru luminos | 9,5% | 15,6% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 97,6% | 100,0% |
| Culori discrete | 2,4% | 0,0% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 0,0% | 0,0% |
| Culori clar saturate | 0,0% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 100,0% | 100,0% |
| Echilibrat | 0,0% | 0,0% |
| Vibrant | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 0,0% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 9,5% | 18,8% |
| Echilibrat | 11,9% | 0,0% |
| Contrast accentuat | 35,7% | 46,9% |
| Contrast maxim | 42,9% | 34,4% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 4,8% | 0,0% |
| Paletă de culori delicate mixate | 0,0% | 0,0% |
| Armonie echilibrată | 35,7% | 40,6% |
| Unitate cromatică puternică | 50,0% | 50,0% |
| Paletă unitară | 9,5% | 9,4% |
Ce picturi ale lui Von Luerzer sunt solicitate, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Vezi datele
| Lucrare de artă | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Panorama of Lake Coeur d'Al… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Cabinet Gorge, (painting) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Autumn Woods, (painting) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wood Scene with Elk in Fore… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| (Rocky Creek and Observatio… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monolith, (painting) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Waterfall, (painting) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Santa Cruz Rocks, (painting) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Caliverus Grove, (painting) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Santa Cruz Cliffs, (paintin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ce dispozitive folosesc cumpărătorii pentru a vizualiza lucrările lui Von Luerzer?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Vezi datele
| Dispozitiv | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| dispozitive de navigare | 3.100 | 91,2% |
| telefoane mobile | 300 | 8,8% |
În ce limbi navighează cumpărătorii lui Von Luerzer?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Vezi datele
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Engleză | 100 | 100,0% |
Care sunt vizitele zilnice la Von Luerzer și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Vezi datele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Vin 16 Oct | 0 |
| Sâm 17 Oct | 0 |
| Dum 18 Oct | 0 |
| Lun 19 Oct | 0 |
| Mar 20 Oct | 0 |
| Mie 21 Oct | 0 |
| Joi 22 Oct | 0 |
| Vin 23 Oct | 0 |
| Sâm 24 Oct | 0 |
| Dum 25 Oct | 0 |
| Lun 26 Oct | 0 |
| Mar 27 Oct | 0 |
| Mie 28 Oct | 0 |
| Joi 29 Oct | 200 |
| Vin 30 Oct | 0 |
| Sâm 31 Oct | 0 |
| Dum 1 Noi | 0 |
| Lun 2 Noi | 0 |
| Mar 3 Noi | 0 |
| Mie 4 Noi | 0 |
| Joi 5 Noi | 0 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 8 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 9 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 10 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 11 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 12 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 13 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 14 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 15 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 16 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 17 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 18 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 19 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 20 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 21 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 22 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 23 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 24 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 25 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 26 Noi (previzualizare) | 0 |
Von Luerzer: întrebări frecvente
Care sunt cele mai căutate picturi ale lui Von Luerzer?
- Panorama of Lake Coeur d'Alene, Idaho Black Rock, (painting) conduce cu 400 vizualizări (12% din totalul vizualizărilor lui Von Luerzer). Clasamentul de mai sus prezintă top 10.
Ce nivel de interes există pentru Von Luerzer?
- 3.400 vizite în ultimele douăsprezece luni: 400 pe pagina artistului și 3.000 pe picturile individuale.
Pe ce dispozitive navighează cumpărătorii operele lui Von Luerzer?
- Clienții navighează de pe dispozitive de navigare (91%) și telefoane mobile (9%); dispozitive de navigare generează 91% din vizite.
Ce tip de pictură a lui Von Luerzer preferă cumpărătorii?
- Lumină moderată (Luminanță): 59% din vizitele pentru 45% din catalog.