Garanție de rambursare în 100 de zile Livrare gratuită în toată lumea
646.446opere de artă 53.409artişti 5.406muzee 32limbi

William Etty Ce urmăresc cumpărătorii

1787 – 1849

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui William Etty de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

William Etty: perspectiva cumpărătorilor

Clienții deschid Sirenele și Ulise mai des decât orice altă pictură a lui William Etty: 1.300 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 5% din total. Urmează FEMME NUE VUE DE DOS și Reclining Female Nude. William Etty a primit 25.600 vizualizări: 2.900 pe pagina artistului și 22.700 pentru picturi. Momentul este favorabil: cu 61% mai multe vizite în Sep 2026 față de Aug 2026. Cea mai bună lună a fost Iul 2026: 17.800 vizite. Vizite pe dispozitive: dispozitive de navigare (76%), telefoane mobile (20%) și tablete (4%). Preferința este clară: Melancolic (Ton emoțional) atrage 37% din vizite, deși reprezintă doar 17% din catalog.

William Etty: primele 10 picturi pe care cumpărătorii le vizualizează

Cele 10 picturi ale lui William Etty cu cele mai multe vizite pe AllPaintingsStore.com în ultimele douăsprezece luni, în ordine descrescătoare a numărului de vizite.

  1. Sirenele și Ulise 1 Sirenele și Ulise 1.300 vizualizări · 5,1%
  2. FEMME NUE VUE DE DOS 2 FEMME NUE VUE DE DOS 1.000 vizualizări · 3,9%
  3. Reclining Female Nude 3 Reclining Female Nude 800 vizualizări · 3,1%
  4. Life Study 4 Life Study 700 vizualizări · 2,7%
  5. Standing female Nude seen from behind 5 Standing female Nude seen from behind, 1840 500 vizualizări · 2,0%
  6. Academic Study Of A Male Nude As A Standard Bearer 6 Academic Study Of A Male Nude As A Standard Bearer 500 vizualizări · 2,0%
  7. Nude Woman Reclining 7 Nude Woman Reclining 500 vizualizări · 2,0%
  8. Study of a Nude Male Figure 8 Study of a Nude Male Figure, 1845 400 vizualizări · 1,6%
  9. Standing Male Nude, Raised Right Arm, Right Foot Resting on Blocks (recto) 9 Standing Male Nude, Raised Right Arm, Right Foot Resting on Blocks (recto), 1845 400 vizualizări · 1,6%
  10. Candaules, King of Lydia, Shews his Wife by Stealth to Gyges, One of his Ministers, as She Goes to Bed 10 Candaules, King of Lydia, Shews his Wife by Stealth to Gyges, One of his Ministers, as She Goes to Bed, 1830 400 vizualizări · 1,6%

Cum se modifică vizitele pe pagina lui William Etty în funcție de lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Deschide cifrele
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 20260500
Iul 20261.70016.100
Aug 20266002.200
Sep 20266003.900

Cum evoluează vizualizările picturilor lui William Etty pe lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Ce picturi ale lui William Etty au atras interesul, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Deschide cifrele
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Sirenele și Ulise000000000200200100
Candaules, King of Lydia, S…00000000040000
Roboa Grecă00000000020000
Venus și Cupidon0000000001001000
The Three Graces00000000000400
Male Nude Sawing0000000001000100
Nude Female Figure00000000010000
The Doves00000000000100
Self-Portrait000000000000
John Thornton000000000000

Care este distribuția pe dispozitive a audienței lui William Etty?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Deschide cifrele
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare19.50076,2%
telefoane mobile5.20020,3%
tablete9003,5%

În ce limbi navighează cumpărătorii lui William Etty?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Deschide cifrele
LimbăViziteDistribuie
Rusă20028,6%
Germană10014,3%
Engleză10014,3%
Spaniolă10014,3%
Portugheză10014,3%
Turcă10014,3%

Câte vizite zilnice primește William Etty și care este următorul pas?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Deschide cifrele
ZiuaVizite
Mar 6 Oct0
Mie 7 Oct0
Joi 8 Oct100
Vin 9 Oct0
Sâm 10 Oct300
Dum 11 Oct200
Lun 12 Oct400
Mar 13 Oct300
Mie 14 Oct200
Joi 15 Oct0
Vin 16 Oct400
Sâm 17 Oct200
Dum 18 Oct200
Lun 19 Oct600
Mar 20 Oct300
Mie 21 Oct200
Joi 22 Oct100
Vin 23 Oct200
Sâm 24 Oct300
Dum 25 Oct300
Lun 26 Oct300
Mar 27 Oct (previzualizare)300
Mie 28 Oct (previzualizare)200
Joi 29 Oct (previzualizare)100
Vin 30 Oct (previzualizare)300
Sâm 31 Oct (previzualizare)300
Dum 1 Noi (previzualizare)300
Lun 2 Noi (previzualizare)600
Mar 3 Noi (previzualizare)300
Mie 4 Noi (previzualizare)200
Joi 5 Noi (previzualizare)100
Vin 6 Noi (previzualizare)300
Sâm 7 Noi (previzualizare)400
Dum 8 Noi (previzualizare)300
Lun 9 Noi (previzualizare)600
Mar 10 Noi (previzualizare)300
Mie 11 Noi (previzualizare)200
Joi 12 Noi (previzualizare)100
Vin 13 Noi (previzualizare)300
Sâm 14 Noi (previzualizare)400
Dum 15 Noi (previzualizare)400
Lun 16 Noi (previzualizare)700

Despre William Etty pe AllPaintingsStore.com

Care este pictura lui William Etty care are cele mai multe vizualizări?

Sirenele și Ulise: 1.300 vizualizări, 5% din totalul vizualizărilor. 10 picturi sunt clasate mai sus.

Care este dimensiunea audienței lui William Etty?

25.600 vizite în ultimele douăsprezece luni, 2.900 pe pagina artistului și 22.700 pe picturi.

Ce dispozitive folosesc vizitatorii lui William Etty?

Distribuția vizitelor este dispozitive de navigare (76%), telefoane mobile (20%) și tablete (4%); dispozitive de navigare ocupă prima poziție cu 76%.

Ce stil de pictură al lui William Etty atrage cumpărătorii?

Picturi Melancolic (Ton emoțional): 37% din vizite, 17% din catalog.