Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui William Henry Bartlett de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
William Henry Bartlett: cifrele care contează
Hare Hall, Essex este pictura cea mai vizionată a lui William Henry Bartlett: 600 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, 7% din totalul vizualizărilor artistului. Urmează Unloading Kelp Weed și Felix Hall. În total 8.300 vizite: 1.100 la pagina artistului și 7.200 la picturi. În creștere cu 333% între Aug 2026 și Sep 2026. Cea mai bună lună: Iul 2026 cu 6.200 vizite. Distribuție pe dispozitive: dispozitive de navigare (100%). Echilibru luminos (Luminanță) este stilul preferat: 40% din vizite, 26% din catalog.
Top 10 picturi ale lui William Henry Bartlett după numărul de vizite
Clasificat în funcție de vizitele pe AllPaintingsStore.com din ultimele douăsprezece luni, nu după scorul catalogului. Locul 1 este pictura lui William Henry Bartlett pe care oamenii o deschid cel mai des.
-
1
Hare Hall, Essex
600 vizualizări · 7,2%
-
2
Unloading Kelp Weed
500 vizualizări · 6,0%
-
3
Felix Hall
500 vizualizări · 6,0%
-
4
Off Greenwich, London
400 vizualizări · 4,8%
-
5
Gloucester Cathedral
200 vizualizări · 2,4%
-
6
Procession Of Hajóhídnál
200 vizualizări · 2,4%
-
7
The Waterfall
200 vizualizări · 2,4%
-
8
Plaiskin Cliff
200 vizualizări · 2,4%
-
9
Old Baal's Bridge
200 vizualizări · 2,4%
-
10
Walls and Walker's Pillar
200 vizualizări · 2,4%
Care este traficul lunar al paginii William Henry Bartlett?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează tabelul
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 500 |
| Iul 2026 | 800 | 5.400 |
| Aug 2026 | 0 | 300 |
| Sep 2026 | 300 | 1.000 |
Care este traficul lunar pentru picturile lui William Henry Bartlett?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg cumpărătorii dintre picturile lui William Henry Bartlett?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează tabelul
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 0,0% | 2,4% |
| Umbră difuză | 22,0% | 4,8% |
| Lumină moderată | 50,0% | 50,6% |
| Echilibru luminos | 26,0% | 39,8% |
| Luminos | 2,0% | 2,4% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 90,0% | 84,3% |
| Culori discrete | 8,0% | 10,8% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 2,0% | 0,0% |
| Culori clar saturate | 0,0% | 4,8% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Culori neutre | 58,8% | 69,4% |
| Nuanțe pământii | 41,2% | 25,0% |
| Nuanțe închise | 0,0% | 5,6% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 86,0% | 79,5% |
| Echilibrat | 12,0% | 15,7% |
| Vibrant | 2,0% | 4,8% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 0,0% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 2,0% | 4,8% |
| Echilibrat | 6,0% | 8,4% |
| Contrast accentuat | 30,0% | 33,7% |
| Contrast maxim | 62,0% | 53,0% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 6,0% | 3,6% |
| Paletă de culori delicate mixate | 4,0% | 1,2% |
| Armonie echilibrată | 6,0% | 4,8% |
| Unitate cromatică puternică | 6,0% | 16,9% |
| Paletă unitară | 78,0% | 73,5% |
Cum evoluează cele mai populare picturi ale lui William Henry Bartlett lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează tabelul
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Game of Billiards | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Unloading Kelp Weed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 |
| Mosque and Tomb of Suleiman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Court of the Mosque of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mosque of Sultana Valide fr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Clondalkin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Yere batan serai istanbul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bulgurlu , uskudar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Dulse Gatherers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rievaulx Abbey from the West | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefoane sau computere: de pe ce dispozitiv a navigat William Henry Bartlett?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Afișează tabelul
| Dispozitiv | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| dispozitive de navigare | 8.300 | 100,0% |
Care este distribuția pe limbi a audienței lui William Henry Bartlett?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Afișează tabelul
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Engleză | 200 | 100,0% |
Care sunt vizitele zilnice la William Henry Bartlett și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează tabelul
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Lun 21 Sep | 0 |
| Mar 22 Sep | 0 |
| Mie 23 Sep | 0 |
| Joi 24 Sep | 300 |
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 100 |
| Mie 30 Sep | 600 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 100 |
| Lun 12 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 13 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 14 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
Cereri de informații despre William Henry Bartlett
Care este pictură cea mai vizionată a lui William Henry Bartlett?
- Hare Hall, Essex, cu 600 vizualizări sau 7% din totalul vizualizărilor. Lista completă ocupă locul 10.
Câte vizite primește William Henry Bartlett pe AllPaintingsStore.com?
- 8.300 în ultimele douăsprezece luni (1.100 pe pagina artistului, 7.200 pe tablouri)
William Henry Bartlett este vizualizat mai mult de pe telefoane sau de pe computere?
- Vizitele sunt distribuite pe dispozitive de navigare (100%); dispozitive de navigare conduce cu 100%.
Există un stil al lui William Henry Bartlett pe care vizitatorii îl preferă?
- Da, Echilibru luminos (Luminanță): 40% din vizite față de 26% din catalog.