Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Xu Lei de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Xu Lei: perspectiva cumpărătorilor
Clienții deschid As a Shadow mai des decât orice altă pictură a lui Xu Lei: 300 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 60% din total. Urmează Rainbow Stone: The Formation și Exhibition Scene of Veneer of the World - Xu Lei. Xu Lei a primit 800 vizualizări: 300 pe pagina artistului și 500 pentru picturi. Momentul de impuls s-a încetinit: cu 100% mai puține vizite în Sep 2026 față de Aug 2026. Cea mai bună lună a fost Iul 2026: 600 vizite. Preferința este clară: Mistic (Atmosferă) atrage 100% din vizite, deși reprezintă doar 50% din catalog.
Xu Lei: primele 3 picturi pe care cumpărătorii le vizualizează
Cele 3 picturi ale lui Xu Lei cu cele mai multe vizite pe AllPaintingsStore.com în ultimele douăsprezece luni, în ordine descrescătoare a numărului de vizite.
Cum se modifică vizitele pe pagina lui Xu Lei în funcție de lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Deschide cifrele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 100 | 500 |
| Aug 2026 | 200 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Cum evoluează vizualizările picturilor lui Xu Lei pe lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce picturi ale lui Xu Lei corespund preferințelor cumpărătorilor?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Deschide cifrele
| Atmosferă | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Mistic | 50,0% | 100,0% |
| Eteric | 25,0% | 0,0% |
| Fantezist și jucăuș | 25,0% | 0,0% |
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 30,0% | 0,0% |
| Umbră difuză | 10,0% | 60,0% |
| Lumină moderată | 20,0% | 0,0% |
| Echilibru luminos | 0,0% | 0,0% |
| Luminos | 40,0% | 40,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 30,0% | 20,0% |
| Culori discrete | 20,0% | 60,0% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 40,0% | 20,0% |
| Culori clar saturate | 10,0% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Culori neutre | 60,0% | 100,0% |
| Nuanțe închise | 20,0% | 0,0% |
| Monocrom | 20,0% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 30,0% | 20,0% |
| Echilibrat | 40,0% | 60,0% |
| Vibrant | 30,0% | 20,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 40,0% | 20,0% |
| Nuanțe blânde | 30,0% | 80,0% |
| Echilibrat | 20,0% | 0,0% |
| Contrast accentuat | 10,0% | 0,0% |
| Contrast maxim | 0,0% | 0,0% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 30,0% | 20,0% |
| Paletă de culori delicate mixate | 10,0% | 20,0% |
| Armonie echilibrată | 10,0% | 0,0% |
| Unitate cromatică puternică | 40,0% | 60,0% |
| Paletă unitară | 10,0% | 0,0% |
Ce picturi ale lui Xu Lei au atras interesul, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Deschide cifrele
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| As If In A Dream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Deer in a Hat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chronicle of Butterflies | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rainbow Stone: The Formation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| As a Shadow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Rainbow Stone: The Dissipat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Uncertainties | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jiangshan Lapse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Exhibition Scene of Veneer… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Exhibition Scene of Veneer… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
În ce limbi navighează cumpărătorii lui Xu Lei?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Câte vizite zilnice primește Xu Lei și care este următorul pas?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Deschide cifrele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Mie 23 Sep | 0 |
| Joi 24 Sep | 0 |
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct | 0 |
| Mie 14 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 0 |
Despre Xu Lei pe AllPaintingsStore.com
Care este pictura lui Xu Lei care are cele mai multe vizualizări?
- As a Shadow: 300 vizualizări, 60% din totalul vizualizărilor. 3 picturi sunt clasate mai sus.
Care este dimensiunea audienței lui Xu Lei?
- 800 vizite în ultimele douăsprezece luni, 300 pe pagina artistului și 500 pe picturi.
Ce stil de pictură al lui Xu Lei atrage cumpărătorii?
- Picturi Mistic (Atmosferă): 100% din vizite, 50% din catalog.