Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Yefim Volkov de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Yefim Volkov: cifrele care contează
Midday in the Woods este pictura cea mai vizionată a lui Yefim Volkov: 600 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, 25% din totalul vizualizărilor artistului. Urmează Landscape with a Swamp și Flowering Meadow. În total 2.500 vizite: 600 la pagina artistului și 1.900 la picturi. În creștere cu 50% între Sep 2026 și Oct 2026. Cea mai bună lună: Iul 2026 cu 1.400 vizite. Nuanțe echilibrate și lineare (Saturație culoare) este stilul preferat: 46% din vizite, 26% din catalog.
Top 10 picturi ale lui Yefim Volkov după numărul de vizite
Clasificat în funcție de vizitele pe AllPaintingsStore.com din ultimele douăsprezece luni, nu după scorul catalogului. Locul 1 este pictura lui Yefim Volkov pe care oamenii o deschid cel mai des.
-
1
Midday in the Woods, 1888
600 vizualizări · 25,0%
-
2
Landscape with a Swamp, 1898
400 vizualizări · 16,7%
-
3
Flowering Meadow
200 vizualizări · 8,3%
-
4
Haymaking, 1889
200 vizualizări · 8,3%
-
5
Forest Lake, 1910
100 vizualizări · 4,2%
-
6
Forest in Spring, 1877
100 vizualizări · 4,2%
-
7
Fishing Boats, 1874
100 vizualizări · 4,2%
-
8
Marsh in Autumn, 1871
100 vizualizări · 4,2%
-
9
Landscape with a Hut in Ukraine, 1910
100 vizualizări · 4,2%
-
10
Forest Landscape
100 vizualizări · 4,2%
Care este traficul lunar al paginii Yefim Volkov?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează tabelul
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 400 | 1.000 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 200 | 200 |
| Oct 2026 | 0 | 600 |
Care este traficul lunar pentru picturile lui Yefim Volkov?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg cumpărătorii dintre picturile lui Yefim Volkov?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează tabelul
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 9,7% | 25,0% |
| Umbră difuză | 19,4% | 12,5% |
| Lumină moderată | 35,5% | 29,2% |
| Echilibru luminos | 29,0% | 29,2% |
| Luminos | 6,5% | 4,2% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 29,0% | 37,5% |
| Culori discrete | 41,9% | 16,7% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 25,8% | 45,8% |
| Culori clar saturate | 3,2% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Culori neutre | 72,2% | 75,0% |
| Nuanțe pământii | 16,7% | 16,7% |
| Natură | 5,6% | 8,3% |
| Nuanțe închise | 5,6% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 22,6% | 20,8% |
| Echilibrat | 71,0% | 75,0% |
| Vibrant | 6,5% | 4,2% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 3,2% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 0,0% | 0,0% |
| Echilibrat | 9,7% | 25,0% |
| Contrast accentuat | 19,4% | 12,5% |
| Contrast maxim | 67,7% | 62,5% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 22,6% | 8,3% |
| Paletă de culori delicate mixate | 16,1% | 12,5% |
| Armonie echilibrată | 12,9% | 20,8% |
| Unitate cromatică puternică | 41,9% | 54,2% |
| Paletă unitară | 6,5% | 4,2% |
Cum evoluează cele mai populare picturi ale lui Yefim Volkov lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează tabelul
| Lucrare de artă | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marsh in Autumn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flowering Meadow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| Evening | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing Boats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Forest in Spring | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| On the way to pasture | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Early Snow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Haymaking | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Midday in the Woods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 |
| Forest Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Care este distribuția pe limbi a audienței lui Yefim Volkov?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Afișează tabelul
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Spaniolă | 100 | 100,0% |
Care sunt vizitele zilnice la Yefim Volkov și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează tabelul
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Dum 18 Oct | 0 |
| Lun 19 Oct | 0 |
| Mar 20 Oct | 0 |
| Mie 21 Oct | 0 |
| Joi 22 Oct | 0 |
| Vin 23 Oct | 0 |
| Sâm 24 Oct | 200 |
| Dum 25 Oct | 0 |
| Lun 26 Oct | 0 |
| Mar 27 Oct | 0 |
| Mie 28 Oct | 100 |
| Joi 29 Oct | 0 |
| Vin 30 Oct | 0 |
| Sâm 31 Oct | 0 |
| Dum 1 Noi | 0 |
| Lun 2 Noi | 0 |
| Mar 3 Noi | 0 |
| Mie 4 Noi | 0 |
| Joi 5 Noi | 0 |
| Vin 6 Noi | 0 |
| Sâm 7 Noi | 100 |
| Dum 8 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 9 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 10 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 11 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 12 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 13 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 14 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 15 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 16 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 17 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 18 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 19 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 20 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 21 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 22 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 23 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 24 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 25 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 26 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 27 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 28 Noi (previzualizare) | 0 |
Cereri de informații despre Yefim Volkov
Care este pictură cea mai vizionată a lui Yefim Volkov?
- Midday in the Woods, cu 600 vizualizări sau 25% din totalul vizualizărilor. Lista completă ocupă locul 10.
Câte vizite primește Yefim Volkov pe AllPaintingsStore.com?
- 2.500 în ultimele douăsprezece luni (600 pe pagina artistului, 1.900 pe tablouri)
Există un stil al lui Yefim Volkov pe care vizitatorii îl preferă?
- Da, Nuanțe echilibrate și lineare (Saturație culoare): 46% din vizite față de 26% din catalog.