Garanție de rambursare în 100 de zile Livrare gratuită în toată lumea
449.514opere de artă 30.612artişti 4.658muzee 32limbi

Yves Tanguy Statistici privind cererea și vizitatorii

1900 – 1955

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Yves Tanguy de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Yves Tanguy: cererea într-o privire

Cea mai vizionată pictură a lui Yves Tanguy pe AllPaintingsStore.com în ultimul an este Divisibilitate indefinita: 2.100 vizualizări, reprezentând 27% din totalul vizualizărilor artistului. Următorul în cerere: Slowly Toward The North și Multiplicatiion of the Arcs. Yves Tanguy a generat în total 10.800 vizite, dintre care 3.500 pe pagina artistului și 7.300 pe picturi individuale. Cererea este în creștere: vizualizările au crescut cu 617% de la Aug 2026 la Sep 2026. Luna de vârf: Iul 2026, cu 5.100 vizite. Cumpărătorii navighează în Engleză (45%), Franceză (16%) și Poloneză (10%). Clienții navighează pe dispozitive de navigare (67%), telefoane mobile (27%) și tablete (6%). Clienții tind spre Unitate cromatică puternică (Armonie cromatică): 48% din vizite, față de 22% din catalogul artistului.

Cele 10 picturi ale lui Yves Tanguy pe care cumpărătorii le deschid cel mai des

Un clasament al cererii în funcție de vizitele reale din ultimele douăsprezece luni pe AllPaintingsStore.com: cele 10 picturi ale lui Yves Tanguy au fost cele mai vizitate, în ordine descrescătoare.

  1. Divisibilitate indefinita 1 Divisibilitate indefinita, 1942 2.100 vizualizări · 26,6%
  2. Slowly Toward The North 2 Slowly Toward The North, 1942 1.900 vizualizări · 24,1%
  3. Multiplicatiion of the Arcs 3 Multiplicatiion of the Arcs, 1954 1.100 vizualizări · 13,9%
  4. Șirul excesului 4 Șirul excesului, 1932 500 vizualizări · 6,3%
  5. Through Birds Through Fire But Not Through Glass 5 Through Birds Through Fire But Not Through Glass, 1943 500 vizualizări · 6,3%
  6. Storm(Black Landscape) 6 Storm(Black Landscape), 1926 400 vizualizări · 5,1%
  7. Titlu Necunoscut 7 Titlu Necunoscut, 1926 400 vizualizări · 5,1%
  8. The Hostages 8 The Hostages, 1934 200 vizualizări · 2,5%
  9. The Travelling Performers 9 The Travelling Performers, 1926 200 vizualizări · 2,5%
  10. Extinction des lumieres inutiles 10 Extinction des lumieres inutiles 200 vizualizări · 2,5%

Ce nivel de interes are Yves Tanguy în fiecare lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Vezi datele
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 2026200600
Iul 20269004.200
Aug 2026100500
Sep 20262.3002.000

Câte vizualizări au picturile lui Yves Tanguy?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Ce picturi ale lui Yves Tanguy sunt solicitate, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Vezi datele
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Șirul excesului0000000004000100
Multiplicatiion of the Arcs000000002004000500
Divisibilitate indefinita000000002001.300100500
Slowly Toward The North00000000200600200500
Titlu Necunoscut0000000003000100
Death Awaiting his Family000000000000
Storm(Black Landscape)00000000030000
The Hostages00000000000100
Blue Bed000000000000
The Travelling Performers0000000001001000

Ce dispozitive folosesc cumpărătorii pentru a vizualiza lucrările lui Yves Tanguy?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Vezi datele
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare7.20066,7%
telefoane mobile2.90026,9%
tablete7006,5%

În ce limbi navighează cumpărătorii lui Yves Tanguy?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Vezi datele
LimbăViziteDistribuie
Engleză1.40045,2%
Franceză50016,1%
Poloneză3009,7%
Germană2006,5%
Spaniolă1003,2%
Finlandeză1003,2%
Italiană1003,2%
Koreană1003,2%
Portugheză1003,2%
Rusă1003,2%

Care sunt vizitele zilnice la Yves Tanguy și care este prognoza?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Vezi datele
ZiuaVizite
Joi 24 Sep200
Vin 25 Sep100
Sâm 26 Sep0
Dum 27 Sep0
Lun 28 Sep300
Mar 29 Sep500
Mie 30 Sep0
Joi 1 Oct100
Vin 2 Oct200
Sâm 3 Oct500
Dum 4 Oct0
Lun 5 Oct0
Mar 6 Oct200
Mie 7 Oct300
Joi 8 Oct200
Vin 9 Oct400
Sâm 10 Oct200
Dum 11 Oct300
Lun 12 Oct200
Mar 13 Oct200
Mie 14 Oct100
Joi 15 Oct (previzualizare)200
Vin 16 Oct (previzualizare)300
Sâm 17 Oct (previzualizare)300
Dum 18 Oct (previzualizare)100
Lun 19 Oct (previzualizare)200
Mar 20 Oct (previzualizare)400
Mie 21 Oct (previzualizare)200
Joi 22 Oct (previzualizare)200
Vin 23 Oct (previzualizare)300
Sâm 24 Oct (previzualizare)300
Dum 25 Oct (previzualizare)100
Lun 26 Oct (previzualizare)200
Mar 27 Oct (previzualizare)400
Mie 28 Oct (previzualizare)200
Joi 29 Oct (previzualizare)300
Vin 30 Oct (previzualizare)400
Sâm 31 Oct (previzualizare)400
Dum 1 Noi (previzualizare)200
Lun 2 Noi (previzualizare)300
Mar 3 Noi (previzualizare)500
Mie 4 Noi (previzualizare)200

Yves Tanguy: întrebări frecvente

Care sunt cele mai căutate picturi ale lui Yves Tanguy?

Divisibilitate indefinita conduce cu 2.100 vizualizări (27% din totalul vizualizărilor lui Yves Tanguy). Clasamentul de mai sus prezintă top 10.

Ce nivel de interes există pentru Yves Tanguy?

10.800 vizite în ultimele douăsprezece luni: 3.500 pe pagina artistului și 7.300 pe picturile individuale.

Pe ce dispozitive navighează cumpărătorii operele lui Yves Tanguy?

Clienții navighează de pe dispozitive de navigare (67%), telefoane mobile (27%) și tablete (6%); dispozitive de navigare generează 67% din vizite.

Ce limbi folosesc vizitatorii lui Yves Tanguy?

Engleză (45%), Franceză (16%) și Poloneză (10%). Engleză este prima cu 45%.

Ce tip de pictură a lui Yves Tanguy preferă cumpărătorii?

Unitate cromatică puternică (Armonie cromatică): 48% din vizitele pentru 22% din catalog.