Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Alberto Vargas na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Alberto Vargas: údaje, ktoré sú dôležité
Memories of Olive je najčastejšie otváranou maandou umelca Alberto Vargas: 500 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 19% celkového počtu zobrazení tohto umelca. Nasleduje ich Untitled (678) a Untitled (897). Spolu 8 800 návštev: 7 400 na stránke umelca a 1 400 u obrazov. Nárast o 250% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Najlepší mesiac: Sep 2026 s 4 200 návštevami. Hlavné jazyky: anglicky (35%), nemecky (23%) a španielsky (23%). Rozdelenie podľa zariadení: pou počítače (57%), telefóny (35%) a tablety (8%). Vyhlásenie (Kontrast) je preferovaný štýl: 65% návštev, 26% katalógu.
Top 10 obrazov Alberto Vargas podľa počtu návštev
Poradenie podľa počtu návštev na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. 1. miesto je obrazom Alberto Vargas, ktorý si ľudia otvárajú najčastejšie.
-
1
Memories of Olive, 1920
500 návštev · 19,2%
-
2
Untitled (678)
400 návštev · 15,4%
-
3
Untitled (897)
300 návštev · 11,5%
-
4
Untitled (471)
200 návštev · 7,7%
-
5
Untitled (813)
200 návštev · 7,7%
-
6
Black Woman with her Locks (Mujer negra con sus churritos), 2004
100 návštev · 3,8%
-
7
Untitled (990)
100 návštev · 3,8%
-
8
Untitled (733)
100 návštev · 3,8%
-
9
Untitled (407)
100 návštev · 3,8%
-
10
Untitled (688)
100 návštev · 3,8%
Aká je mesačná návštevnosť stránky Alberto Vargas?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť tabuľku
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 2 200 | 1 200 |
| Aug 2026 | 1 100 | 100 |
| Sep 2026 | 4 100 | 100 |
Aký je mesačný návštevnícky ruch u obrazov od Alberto Vargas?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si kupujúci vyberajú z obrazov Alberto Vargas?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť tabuľku
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 10,5% | 19,2% |
| Mierny jas | 18,4% | 34,6% |
| Svetlá rovnováha | 7,9% | 26,9% |
| Luminózny | 63,2% | 19,2% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 10,5% | 23,1% |
| Subtelné tóny farieb | 26,3% | 15,4% |
| Vyvážene jemná | 39,5% | 34,6% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 21,1% | 26,9% |
| Sýta farba | 2,6% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pastelové tóny | 52,9% | 17,4% |
| Zemité tóny | 17,6% | 34,8% |
| Neutrálne tóny | 20,6% | 30,4% |
| Tmavé tóny | 8,8% | 17,4% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 7,9% | 23,1% |
| Vyvážené | 31,6% | 23,1% |
| Sýte | 60,5% | 53,8% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 21,1% | 0,0% |
| Jemný | 23,7% | 11,5% |
| Vyvážený | 7,9% | 7,7% |
| Výrazný | 21,1% | 15,4% |
| Vyhlásenie | 26,3% | 65,4% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 7,9% | 3,9% |
| jemne prepojená paleta | 10,5% | 19,2% |
| Vyvážená harmónia | 10,5% | 7,7% |
| Silná farebná jednota | 50,0% | 53,8% |
| Jednotná paleta | 21,1% | 15,4% |
Ako sa predstavujú najobľúbenejšie obrazy umelca Alberto Vargas v jednotlivých mesiacoch?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť tabuľku
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled (897) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Black Woman with her Locks… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (813) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Untitled (678) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (990) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (167) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (710) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Memories of Olive | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Untitled (932) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (366) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefóny alebo počítače: kde sa Alberto Vargas pohyboval?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť tabuľku
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 5 000 | 56,8% |
| telefóny | 3 100 | 35,2% |
| tablety | 700 | 8,0% |
Aký je jazykový rozpis publika umelca Alberto Vargas?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť tabuľku
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 1 100 | 35,5% |
| nemecky | 700 | 22,6% |
| španielsky | 700 | 22,6% |
| taliansky | 400 | 12,9% |
| kórejsky | 100 | 3,2% |
| poľsky | 100 | 3,2% |
Koľko je denných návštev u Alberto Vargas a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť tabuľku
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 100 |
| st 30 Sep | 500 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 100 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 200 |
| st 7 Okt | 100 |
| št 8 Okt | 600 |
| pi 9 Okt | 100 |
| so 10 Okt | 100 |
| ne 11 Okt | 1 300 |
| po 12 Okt | 200 |
| ut 13 Okt | 300 |
| st 14 Okt | 200 |
| št 15 Okt | 100 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 1 000 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 200 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 500 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 600 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 500 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 1 200 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 200 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 600 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 700 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 700 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 1 400 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 200 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 600 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 900 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 700 |
Požiadavky na otázky týkajúce sa Alberto Vargas
Ktorý obraz od Alberto Vargas má najviac zobrazení?
- Memories of Olive, s 500 návštevami alebo 19% všetkých zobrazení. Celý zoznam končí na 10. mieste.
Koľko návštev má Alberto Vargas na AllPaintingsStore.com?
- 8 800 za posledných dvanástich mesiacov (7 400 na stránke umelca, 1 400 na obrazoch).
Prezerá si Alberto Vargas viac na telefónoch alebo na počítačoch?
- Počet návštev je rozdelený podľa pou počítače (57%), telefóny (35%) a tablety (8%); najviac je to z pou počítače so podielom 57%.
Aké jazyky sa používajú na prehliadanie Alberto Vargas?
- anglicky (35%), nemecky (23%) a španielsky (23%). Na čele je jazyk anglicky s podielom 35%.
Existuje štýl Alberto Vargas, ktorý návštevníci preferujú?
- Áno, Vyhlásenie (Kontrast): 65% návštev oproti 26% v katalógu.