Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Aleksandr Rodčenko na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Aleksandr Rodčenko: údaje, ktoré sú dôležité
Non-objective composition je najčastejšie otváranou maandou umelca Aleksandr Rodčenko: 700 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 14% celkového počtu zobrazení tohto umelca. Nasleduje ich Red and Yellow a Promotional poster for Rezinotrest. Spolu 5 100 návštev: 500 na stránke umelca a 4 600 u obrazov. Nárast o 200% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026 s 4 100 návštevami. Rozdelenie podľa zariadení: pou počítače (86%) a telefóny (14%). Tmavé tóny (Paleta farieb) je preferovaný štýl: 39% návštev, 15% katalógu.
Top 10 obrazov Aleksandr Rodčenko podľa počtu návštev
Poradenie podľa počtu návštev na AllPaintingsStore.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. 1. miesto je obrazom Aleksandr Rodčenko, ktorý si ľudia otvárajú najčastejšie.
-
1
Non-objective composition, 1917
700 návštev · 14,0%
-
2
Red and Yellow, 1918
300 návštev · 6,0%
-
3
Promotional poster for Rezinotrest, 1923
300 návštev · 6,0%
-
4
Battleship Potemkin, 1925
300 návštev · 6,0%
-
5
Girl with a Leica
300 návštev · 6,0%
-
6
Abstraction (Rupture), 1920
200 návštev · 4,0%
-
7
The Stairs, 1930
200 návštev · 4,0%
-
8
Books, 1924
200 návštev · 4,0%
-
9
Razgovor s fininspektorom o poezii, 1926
200 návštev · 4,0%
-
10
Girl with a Leica
200 návštev · 4,0%
Aká je mesačná návštevnosť stránky Aleksandr Rodčenko?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť tabuľku
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 100 |
| Júl 2026 | 300 | 3 800 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 100 | 500 |
Aký je mesačný návštevnícky ruch u obrazov od Aleksandr Rodčenko?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si kupujúci vyberajú z obrazov Aleksandr Rodčenko?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť tabuľku
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 8,0% | 10,0% |
| Mäkký tieň | 16,0% | 24,0% |
| Mierny jas | 42,0% | 40,0% |
| Svetlá rovnováha | 18,0% | 6,0% |
| Luminózny | 16,0% | 20,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 50,0% | 44,0% |
| Subtelné tóny farieb | 12,0% | 16,0% |
| Vyvážene jemná | 22,0% | 12,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 12,0% | 22,0% |
| Sýta farba | 4,0% | 6,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 38,5% | 34,2% |
| Zemité tóny | 35,9% | 21,1% |
| Tmavé tóny | 15,4% | 39,5% |
| Pastelové tóny | 10,3% | 5,3% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 38,0% | 36,0% |
| Vyvážené | 40,0% | 32,0% |
| Sýte | 22,0% | 32,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 10,0% | 4,0% |
| Jemný | 12,0% | 18,0% |
| Vyvážený | 10,0% | 12,0% |
| Výrazný | 20,0% | 10,0% |
| Vyhlásenie | 48,0% | 56,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 6,0% | 28,0% |
| jemne prepojená paleta | 12,0% | 18,0% |
| Vyvážená harmónia | 14,0% | 10,0% |
| Silná farebná jednota | 40,0% | 28,0% |
| Jednotná paleta | 28,0% | 16,0% |
Ako sa predstavujú najobľúbenejšie obrazy umelca Aleksandr Rodčenko v jednotlivých mesiacoch?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť tabuľku
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Abstraction (Rupture) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Girl with a Flower | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Girl with a Leica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Stairs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Red and Yellow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| White circle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Dobroliot (Fly well) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Books | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Mandolin player | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Construction | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Telefóny alebo počítače: kde sa Aleksandr Rodčenko pohyboval?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť tabuľku
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 4 400 | 86,3% |
| telefóny | 700 | 13,7% |
Aký je jazykový rozpis publika umelca Aleksandr Rodčenko?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť tabuľku
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 500 | 50,0% |
| fínsky | 200 | 20,0% |
| francúzsky | 100 | 10,0% |
| taliansky | 100 | 10,0% |
| holandsky | 100 | 10,0% |
Koľko je denných návštev u Aleksandr Rodčenko a aký je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť tabuľku
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 200 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 100 |
| ne 4 Okt | 200 |
| po 5 Okt | 200 |
| ut 6 Okt | 100 |
| st 7 Okt | 300 |
| št 8 Okt | 200 |
| pi 9 Okt | 300 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 200 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 600 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 200 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 200 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 600 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 200 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 200 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 200 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 300 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 700 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 300 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 300 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 200 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 300 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 800 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 300 |
Požiadavky na otázky týkajúce sa Aleksandr Rodčenko
Ktorý obraz od Aleksandr Rodčenko má najviac zobrazení?
- Non-objective composition, s 700 návštevami alebo 14% všetkých zobrazení. Celý zoznam končí na 10. mieste.
Koľko návštev má Aleksandr Rodčenko na AllPaintingsStore.com?
- 5 100 za posledných dvanástich mesiacov (500 na stránke umelca, 4 600 na obrazoch).
Prezerá si Aleksandr Rodčenko viac na telefónoch alebo na počítačoch?
- Počet návštev je rozdelený podľa pou počítače (86%) a telefóny (14%); najviac je to z pou počítače so podielom 86%.
Existuje štýl Aleksandr Rodčenko, ktorý návštevníci preferujú?
- Áno, Tmavé tóny (Paleta farieb): 39% návštev oproti 15% v katalógu.